0

@Misiusessi na mnie się gapią tylko stare zboczuchy xd

Ale gdyby miała tu konto, to zawsze jakiś wspólny temat na początek ;)

1

@LAMC_10 akurat będzie miał kto dzieci do szkoły zawozić :P

0

@Szczygiel06 Będę mieć 40 lat, męża i troje dzieci (mam nadzieję) i chyba będzie łatwiej mi to przyjąć.

4

No to VAMOS POLSKA i do zobaczenia po meczu!

1

@Arden coś mi mówi to nazwisko xd

0

@Misiusessi to chyba jednak nie patrzysz na mnie XD

2

@LAMC_10 i znowu płaczę… Nie ma ten chłop litości nade mną.

1

@Vegeta88 też bym wolała bez dogrywki

1

@PeRRy jeszcze pewnie z grupy wyjdą… przypadków nie ma

1

@Giwera albo do Polski, bo Polacy Robacy źli.

6

@TR3YWAY ktoś już dzisiaj wrzucał, że za Tuska nie jeździmy na mundiale xd

1

@Vegeta88 jak sie trafi ten właściwy, to powie „tak”.

1

@TR3YWAY Przedszkolaki jak dostaną lizaka są szczęśliwe ;)

1

@Ilka Widocznie nie był Ciebie wart. Znajdzie się następny :P

1

@TR3YWAY Faceci narzekają na żony, kobiety narzekają na mężów. Wszyscy są nieszczęśliwi. I tak to się kręci…

0

@addept Nie podsłuchuj dorosłych :P

0

@Aequlibre nie zadawałeś kiedyś tego samego pytania?

2

@Misiusessi do jednego w tramwaju, do drugiego w pociągu… ludzie, kto to widział haha

@LAMC_10

1

@Ilka a czy ten Naród niewierny trwoży się, przestrasza?

0

@Misiusessi Nie, bo ja nie jestem w związku haha

0

@Misiusessi Znaczy wiesz, niektóre dziewczyny po prostu bawią się włosami i to nic nie znaczy. Natomiast, jeśli jest zajęta od kilkunastu lat, a kręciłaby włosem zalotnie do Ciebie, to też znak, że nie warto się nią interesować.
Aczkolwiek tak jak mówię, niektóre dziewczyny po prostu to robią. Ja też czasem się bawię włosami i nie dlatego, że ktoś mi wpadł w oko ;)

0

@esem91 Nie no śmieje się trochę. Aczkolwiek jak się trafi para nieśmiałków to jak któreś się nie przełamie to słabizna. Z autopsji nie polecam.

1

@Jakchcesz trudno stwierdzić, bo jeszcze nikomu nie zmarnowałam xd

0

@esem91 bzdura. Jest równouprawnienie w pracy i płacy i prawach obywatelskich, a nie w miłości.

1

@Pawlak1992 Ja akurat nie lubię.

0

@Misiusessi przynajmniej już wiesz…

1

@AssisMoreira a dwa babochłopy?

1

@maroon u mnie normalnie jest tym razem.

0

@Eklerek bo może jestem człowiekiem małej wiary ;)

3

@Eklerek @Kessie to przeznaczenie. Jak Wy nie będziecie razem, to nie wierzę w miłość.

(I tak nie wierzę xd)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?