July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Misiusessi na mnie się gapią tylko stare zboczuchy xd
Ale gdyby miała tu konto, to zawsze jakiś wspólny temat na początek ;)
1
@LAMC_10 akurat będzie miał kto dzieci do szkoły zawozić :P
0
@Szczygiel06 Będę mieć 40 lat, męża i troje dzieci (mam nadzieję) i chyba będzie łatwiej mi to przyjąć.
4
No to VAMOS POLSKA i do zobaczenia po meczu!
1
@Arden coś mi mówi to nazwisko xd
0
@Misiusessi to chyba jednak nie patrzysz na mnie XD
2
@LAMC_10 i znowu płaczę… Nie ma ten chłop litości nade mną.
1
@Vegeta88 też bym wolała bez dogrywki
1
@PeRRy jeszcze pewnie z grupy wyjdą… przypadków nie ma
1
@Giwera albo do Polski, bo Polacy Robacy źli.
6
@TR3YWAY ktoś już dzisiaj wrzucał, że za Tuska nie jeździmy na mundiale xd
1
@Vegeta88 jak sie trafi ten właściwy, to powie „tak”.
1
@TR3YWAY Przedszkolaki jak dostaną lizaka są szczęśliwe ;)
1
@Ilka Widocznie nie był Ciebie wart. Znajdzie się następny :P
1
@TR3YWAY Faceci narzekają na żony, kobiety narzekają na mężów. Wszyscy są nieszczęśliwi. I tak to się kręci…
0
@addept Nie podsłuchuj dorosłych :P
0
@Aequlibre nie zadawałeś kiedyś tego samego pytania?
2
@Misiusessi do jednego w tramwaju, do drugiego w pociągu… ludzie, kto to widział haha
@LAMC_10
1
@Ilka a czy ten Naród niewierny trwoży się, przestrasza?
0
@Misiusessi Nie, bo ja nie jestem w związku haha
0
@Misiusessi Znaczy wiesz, niektóre dziewczyny po prostu bawią się włosami i to nic nie znaczy. Natomiast, jeśli jest zajęta od kilkunastu lat, a kręciłaby włosem zalotnie do Ciebie, to też znak, że nie warto się nią interesować.
Aczkolwiek tak jak mówię, niektóre dziewczyny po prostu to robią. Ja też czasem się bawię włosami i nie dlatego, że ktoś mi wpadł w oko ;)
0
@esem91 Nie no śmieje się trochę. Aczkolwiek jak się trafi para nieśmiałków to jak któreś się nie przełamie to słabizna. Z autopsji nie polecam.
1
@Jakchcesz trudno stwierdzić, bo jeszcze nikomu nie zmarnowałam xd
0
@esem91 bzdura. Jest równouprawnienie w pracy i płacy i prawach obywatelskich, a nie w miłości.
1
@Pawlak1992 Ja akurat nie lubię.
0
@Misiusessi przynajmniej już wiesz…
1
@AssisMoreira a dwa babochłopy?
1
@maroon u mnie normalnie jest tym razem.
0
@Eklerek bo może jestem człowiekiem małej wiary ;)
3
@Eklerek @Kessie to przeznaczenie. Jak Wy nie będziecie razem, to nie wierzę w miłość.
(I tak nie wierzę xd)