July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dari0G @Kessie by krzyczał: Arsenal, Arsenal!
11
Życie jest piękne.
Idę sobie po mieście w bluzie Barcelony, a jakieś dziecko na rowerze zaczyna krzyczeć: Barça, Barça!
1
@Ilka ja osobiście nie lubię tych porównań. Wspaniali, wielcy swoich epok. Tyle.
8
Dziś znowu w pewnym sensie skończyło się nasze dzieciństwo…
Kolejny wielki idol zakończył karierę. Łezka w oku się zakręciła.
Ale tego, co dzięki niemu przeżyliśmy nie zapomnimy, mamy piękne wspomnienia na zawsze ♥️
Kamil, dla mnie jestem GOATem!
1
@LAMC_10 też bym chciała przejść na emeryturę przed 40.
2
@FcPortoFan1999 To już nie to samo. Kamil i Adam to idole. Kacperek to zdolny dzieciak i życzę mu wielu sukcesów, na pewno dla małolatów będzie idolem, ale ja już jestem za stara.
1
@michaleu ja, kiedy przypomnę sobie ekipę Horngachera…
0
@FcPortoFan1999 tak, będę z tym żyć. Ale będę tęsknić.
14
Odwróć tabelę, Kamil na czele!
3
@Eklerek to go wyśle do lekarza xd
0
@mrboom skoki się skończyły jakieś pół godziny temu.
1
@Eklerek Nie przepadam za potem…
1
@Eklerek mnie nieustannie bawi: patrzcie jak kolega się spocił xd
Przecież ona robi to specjalnie…
0
@Criss18Barca Fettner jak wino.
1
@FCBMati10 zawsze w Planicy szaleją z notami.
1
@LAMC_10 Trochę tak, ale smutno jak nie wiem.
0
@Czajka90 Mi nie trzeba tulenia, mi trzeba dać chwilę.
1
@Ptasior To samo gdzieś niżej napisałam.
1
@LAMC_10 Największa Stochara na tej stronie musi płakać.
3
Te zawody już mnie dalej nie obchodzą.. teraz skupiam się na płakaniu.
Wzrusz jak nie wiem…
2
@Criss18Barca no to najwyższa pora…
Chociaż, obawiam się, że oni po prostu nie mogą mieć dzieci, bo pewnie tyle lat po ślubie, to już by im się przytrafiło. Ale kto wie, trzymam kciuki.
0
@michal26 zabrakło mi takiej laudacji :(
6
Nie płaczę, nie płaczę… PŁACZĘ!!!
2
@Kessie do rozdawnictwa nie mam
3
Z Domenem jest jak z Barceloną. Do przerwy nie wygrywa…
3
@Luciano99 Nie mam
1
@BorzyKrzys Nooo
2
@Luciano99 odwołuję Lucka, jest to oficjalne, rozejść się!
1
@tadzik447 chyba właśnie pogoda chce przyspieszyć ten moment :/
0
Zaraz będzie tak, że odwołają drugą serię…