July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek ja tu nie widzę Pedriego…
1
@michal26 swój chłop po prostu!
1
@Criss18Barca siadaliśmy jak do telenoweli…
5
Felix Hoffmann - dobry Niemiec!
9
Kamil w drugiej serii proszę państwa!!!!
♥️♥️♥️♥️♥️
2
@LAMC_10 bardziej jak na MŚ w Predazzo na skoczni normalnej.
1
@Fantastyczny Chłopiec mam wrażenie, że Kamil się bardzo posypał mentalnie przez tą świadomość, że to koniec, że chciałby jak najlepiej itp.
Dokładnie tak jak na samym początku kariery.
2
Nie zdziwi mnie, jeśli Kamil skacząc na luzie sobie poleci za 200 metr.
Oczywiście, patrząc na całokształt jego kariery, to nadal mizeria, ale zawsze fajnie.
1
@Fantastyczny Chłopiec raczej nie będzie, bo jest ostatni, 31.
Skoczy honorowo jako przedskoczek.
0
Jeśli Kamil nie awansuje, to skoczy jako przedskoczek.
2
No i Władek doleciał…
2
@Ptasior Ja nie wiem, nasi chyba na drewnianych deskach skaczą w takim razie.
0
@tadzik447 albo chociaż honorowo niech Kamila puszczą. I tak nie zdobędzie punktów, ale niech skoczy tak dla wszystkich.
1
Welli 5x 20!!!
Kozak lot!
3
Weź się ktoś zlituj…
0
@gumaz Adama zakończenie jednak było bardziej symboliczne. Ciary mam jak sobie przypomnę.
2
Dobra, lecim z tym dramatem.
Przykre, Kamil kończy sam :(
2
@Eklerek jesteś brutalny xD
2
Ktoś pięknie napisał:
Wychowaliśmy się przy Małyszu, dorośliśmy przy Stochu, zestarzejemy się przy Tomasiaku.
Amen!
2
Ta kaczuszka dzióbek ma…
0
@LAMC_10 coś czuję, że tego 40. Zwycięstwa w PŚ, to już nie będzie.
2
@gumaz od piwa głowa się kiwa.
3
@gumaz Oski dziś wszystko wydał na palemkę. Kupił jak co roku u Pani Jadzi.
1
@Dari0G jak tam jest, to nie wiemy i nie będziemy wiedzieć. Ale fakt, że ośmiesza Roberta to jedno, a że ośmiesza samą siebie to drugie. Myślę, że filmiki, które wrzuca ona i jej „koledzy” są tak samo tendencyjne jak i Twój komentarz :D
0
@Criss18Barca oczka będą się dzisiaj pocić :(
2
@LAMC_10 Niedobry :(
1
@Eklerek No u Kucharka
1
@Kozinho. A to przez to, że @Eklerek yu nieczyste intencje zauważył…
1
@Kozinho. Dla świętego spokoju mogę…
2
@LAMC_10 ja powiem za siebie. Gdybym ja tak zrobiła, to mój mąż mógłby mnie odprawić w samych skarpetkach.