0

@Eklerek ja tu nie widzę Pedriego…

1

@michal26 swój chłop po prostu!

1

@Criss18Barca siadaliśmy jak do telenoweli…

5

Felix Hoffmann - dobry Niemiec!

9

Kamil w drugiej serii proszę państwa!!!!


♥️♥️♥️♥️♥️

2

@LAMC_10 bardziej jak na MŚ w Predazzo na skoczni normalnej.

1

@Fantastyczny Chłopiec mam wrażenie, że Kamil się bardzo posypał mentalnie przez tą świadomość, że to koniec, że chciałby jak najlepiej itp.
Dokładnie tak jak na samym początku kariery.

2

Nie zdziwi mnie, jeśli Kamil skacząc na luzie sobie poleci za 200 metr.
Oczywiście, patrząc na całokształt jego kariery, to nadal mizeria, ale zawsze fajnie.

1

@Fantastyczny Chłopiec raczej nie będzie, bo jest ostatni, 31.
Skoczy honorowo jako przedskoczek.

0

Jeśli Kamil nie awansuje, to skoczy jako przedskoczek.

2

No i Władek doleciał…

2

@Ptasior Ja nie wiem, nasi chyba na drewnianych deskach skaczą w takim razie.

0

@tadzik447 albo chociaż honorowo niech Kamila puszczą. I tak nie zdobędzie punktów, ale niech skoczy tak dla wszystkich.

1

Welli 5x 20!!!

Kozak lot!

3

Weź się ktoś zlituj…

0

@gumaz Adama zakończenie jednak było bardziej symboliczne. Ciary mam jak sobie przypomnę.

2

Dobra, lecim z tym dramatem.

Przykre, Kamil kończy sam :(

2

@Eklerek jesteś brutalny xD

2

Ktoś pięknie napisał:

Wychowaliśmy się przy Małyszu, dorośliśmy przy Stochu, zestarzejemy się przy Tomasiaku.
Amen!

2

Ta kaczuszka dzióbek ma…

0

@LAMC_10 coś czuję, że tego 40. Zwycięstwa w PŚ, to już nie będzie.

2

@gumaz od piwa głowa się kiwa.

3

@gumaz Oski dziś wszystko wydał na palemkę. Kupił jak co roku u Pani Jadzi.

1

@Dari0G jak tam jest, to nie wiemy i nie będziemy wiedzieć. Ale fakt, że ośmiesza Roberta to jedno, a że ośmiesza samą siebie to drugie. Myślę, że filmiki, które wrzuca ona i jej „koledzy” są tak samo tendencyjne jak i Twój komentarz :D

0

@Criss18Barca oczka będą się dzisiaj pocić :(

2

@LAMC_10 Niedobry :(

1

@Eklerek No u Kucharka

1

@Kozinho. A to przez to, że @Eklerek yu nieczyste intencje zauważył…

1

@Kozinho. Dla świętego spokoju mogę…

2

@LAMC_10 ja powiem za siebie. Gdybym ja tak zrobiła, to mój mąż mógłby mnie odprawić w samych skarpetkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?