4

Powiem Wam, uwielbiam optymizm starszego pokolenia. Zamiast cieszyć się, że jest ciepło, to narzekanie na to, że zaraz się ochłodzi…

0

@Popitek12 obiektywność jest dla słabych. Silni mają zawsze swoje zdanie.

0

@Popitek12 gdzie Fermin?

1

@Laminedependencia to musiałeś ostro nagrzeszyć…

6

@qbsonFCBarca O taką informację dnia nic nie robiłam.

12

@Kapitan hawk Najbardziej tymi urodzinami Mazurka xd

1

@Batys Ja na swoją najbliższą nie narzekam akurat.
@Nazio_87 teraz to nie wiem po czyjemu… chyba po systemowemu.

2

@Nazio_87 Ustawiam siebie, rodzinę, ratuję życie kilku osobom, inwestuję i zaczynam żyć po swojemu.

3

@michaleu masakra… oby skończyło się tylko na siniakach i ewentualnych zadrapaniach.

5

@Kgorecki2500 Coś tam chyba zgrzyta na linii Ewcia - Sławek.

3

@Zbyszard i to i to

1

@FCB_dimiC myślałam, że ktoś gdzieś wspomniał o mnie i @Lola120… ale jak lesbijki to nie o nas.

1

@Ilka znaczy wiesz… jakby miał chłop urodzić za mnie to dla mnie spoko, tylko tu pojawia się inny problem :P

0

@FCB_dimiC o proszę… a gdzie to takie atrakcje???

3

@Batys kto wie? Ja z moją przejściową szefową na rozmowie zaczęłam plotkować, mimo że nie znałyśmy się wcześniej.

8

@michaleu do jakich my czasów dożyliśmy, że kultura osobista jest czymś wyjątkowym, a nie normalnym?

3

@Safrani Hobbita miałam jako lekturę w jakiejś 5-6 klasie i nawet mi się podobał.

3

@gumaz jaki kawaler, jak to mąż?

5

@DariaFCB Nikt nie mówił, że będzie lekko ;)

1

@RafiVeB wzięli mnie do ekipy… Już bez podtekstów… xD

2

@culedawid ja znowu w gimnazjum byłam totalnie nieakceptowana przez ludzi i w sumie nie wiem z czego to wynikało, bo jak zaczęłam liceum to wzięli mnie taką, jaka byłam i nikt nie miał problemu z moim istnieniem.
Zresztą, z liceum mam najlepszą ekipę i cały czas mamy jakiś tam kontakt i się spotykamy.

1

@Vegeta88 Ale Hanka to już wyjątkowo xd

1

@Vegeta88 Dla Marka to nawet lepiej, ona wiecznie była problematyczna…

4

@culedawid najlepiej - liceum
Najgorzej - gimnazjum

Edukację zakończyłam na magisterce.

2

@Batys To jedno, ale ja mam wrażenie, że on się bardziej boi pracy niż samej rozmowy…

0

@culedawid No to już prędzej druga zdaje się… 6-7, 7-8 ;)

1

@ranger3120 przywykniesz. Zawsze to jakieś pieniążki wpadną :)

1

@ranger3120 to chyba dobrze…

1

@gumaz No jak garował? Jak na koniec 3 klasy miał 8 lat, to musiał pójść do pierwszej klasy mając 5… to jakiś geniusz musi być!

1

@culedawid to kiedy Ty poszedłeś do szkoły, że w drugim semestrze trzeciej klasy miałeś dopiero 8 lat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?