July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Powiem Wam, uwielbiam optymizm starszego pokolenia. Zamiast cieszyć się, że jest ciepło, to narzekanie na to, że zaraz się ochłodzi…
0
@Popitek12 obiektywność jest dla słabych. Silni mają zawsze swoje zdanie.
0
@Popitek12 gdzie Fermin?
1
@Laminedependencia to musiałeś ostro nagrzeszyć…
6
@qbsonFCBarca O taką informację dnia nic nie robiłam.
12
@Kapitan hawk Najbardziej tymi urodzinami Mazurka xd
1
@Batys Ja na swoją najbliższą nie narzekam akurat.
@Nazio_87 teraz to nie wiem po czyjemu… chyba po systemowemu.
2
@Nazio_87 Ustawiam siebie, rodzinę, ratuję życie kilku osobom, inwestuję i zaczynam żyć po swojemu.
3
@michaleu masakra… oby skończyło się tylko na siniakach i ewentualnych zadrapaniach.
5
@Kgorecki2500 Coś tam chyba zgrzyta na linii Ewcia - Sławek.
3
@Zbyszard i to i to
1
@FCB_dimiC myślałam, że ktoś gdzieś wspomniał o mnie i @Lola120… ale jak lesbijki to nie o nas.
1
@Ilka znaczy wiesz… jakby miał chłop urodzić za mnie to dla mnie spoko, tylko tu pojawia się inny problem :P
0
@FCB_dimiC o proszę… a gdzie to takie atrakcje???
3
@Batys kto wie? Ja z moją przejściową szefową na rozmowie zaczęłam plotkować, mimo że nie znałyśmy się wcześniej.
8
@michaleu do jakich my czasów dożyliśmy, że kultura osobista jest czymś wyjątkowym, a nie normalnym?
3
@Safrani Hobbita miałam jako lekturę w jakiejś 5-6 klasie i nawet mi się podobał.
3
@gumaz jaki kawaler, jak to mąż?
5
@DariaFCB Nikt nie mówił, że będzie lekko ;)
1
@RafiVeB wzięli mnie do ekipy… Już bez podtekstów… xD
2
@culedawid ja znowu w gimnazjum byłam totalnie nieakceptowana przez ludzi i w sumie nie wiem z czego to wynikało, bo jak zaczęłam liceum to wzięli mnie taką, jaka byłam i nikt nie miał problemu z moim istnieniem.
Zresztą, z liceum mam najlepszą ekipę i cały czas mamy jakiś tam kontakt i się spotykamy.
1
@Vegeta88 Ale Hanka to już wyjątkowo xd
1
@Vegeta88 Dla Marka to nawet lepiej, ona wiecznie była problematyczna…
4
@culedawid najlepiej - liceum
Najgorzej - gimnazjum
Edukację zakończyłam na magisterce.
2
@Batys To jedno, ale ja mam wrażenie, że on się bardziej boi pracy niż samej rozmowy…
0
@culedawid No to już prędzej druga zdaje się… 6-7, 7-8 ;)
1
@ranger3120 przywykniesz. Zawsze to jakieś pieniążki wpadną :)
1
@ranger3120 to chyba dobrze…
1
@gumaz No jak garował? Jak na koniec 3 klasy miał 8 lat, to musiał pójść do pierwszej klasy mając 5… to jakiś geniusz musi być!
1
@culedawid to kiedy Ty poszedłeś do szkoły, że w drugim semestrze trzeciej klasy miałeś dopiero 8 lat?