July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
„Próba” rozpoczęcia konkursu lotów 17:45.
EDIT: 18:00
Na moje, to dzisiaj nie poskaczemy.
6
Spotykałam się z facetem, ale zostawił mnie, bo uznał, że jestem uzależniona od flickball.
Zupełnie go nie rozumiem, przecież byliśmy razem przez 4 kolejki la ligi…
#takiżarcik
0
@kibic1899 Tak. Pedri go osobiście odwiózł.
3
@esem91 Fakty są takie, że skończymy po ostatnim skoku xd
2
Kacper is all fine!
- podał Sandro Pertile
1
@Szczygiel06 Odmawiam złożenia wyjaśnień!
0
@Gary Nie miałam…
0
@esem91 Może ja chcę, żeby poszło akurat w dupę?
0
Jest Joan!!!!!!!!
2
@vangoor u mnie dziś gołąbki ;)
@FcPortoFan1999 Dzięki Oski :D
0
No to kawusia, kawałek ciasta i Vamos Barça!
1
@LAMC_10 ja wyjdę po meczu pośmigać trochę po okolicy i wrócę na konkurs. Kwali odpuszczę.
1
@tbas jaki poranek, jak już po rosole jest xd
1
@LAMC_10 wiadomka :)
2
@kundee dobra, do niewidzenia się z Wami!
2
@FcPortoFan1999 Kto by się spodziewał?
1
@tomek8756 @Jakchcesz ja to chcę Pedriego, ale nie na kamerce tylko na żywo i nie za pieniądze.
3
@kundee @LAMC_10 zostawić Was samych…
@FcPortoFan1999
1
@MessiForeverTheBest zero motywacji by wrócić…
1
@Vurt Nie prawda, przegrzałam się nawet.
3
Pochwalony!
Dobrej Niedzieli, bamblowicze!
1
@Rifek bo widzisz, co żona to żona. Dziewczynę można zmienić, a żona jest z Tobą zawsze :p
2
@FCB_dimiC szkoda Twojego wzroku na te głupoty… :/
0
@Kazragore ja myślę, że jak temu żarłokowi ugotuję frykasów, to nie będę musiała go porywać. Gorzej, że wtedy może forma mu siąść, a tego nikt z nas nie chce.
0
@Kazragore dziękuję za podróbki, mam swoją godność
@Kozinho. daj spokój, przecież pewnie gdybym zobaczyła Pedriego na żywo, to by mi sparaliżowało mózg i tyle by z tego było, że nawet o una foto bym nie była w stanie poprosić…
0
@Kozinho. Bez przesady, oni mają krótki staż, to jeszcze nie taka poważna sprawa…
0
@Kozinho. Pedri to Pedri (:
0
@Kozinho. Cóż, ja się za zajętych nie biorę, więc przyjaźń to wszystko co mogę Ci zaoferować ^^
0
@BulaKG witam i o zdrowie pytam!
0
@Kazragore tu jest wszystko
@Kozinho. my nigdy nie rozmawiamy normalnie, na tym polega bycie kumplami :P