0

„Próba” rozpoczęcia konkursu lotów 17:45.
EDIT: 18:00

Na moje, to dzisiaj nie poskaczemy.

6

Spotykałam się z facetem, ale zostawił mnie, bo uznał, że jestem uzależniona od flickball.
Zupełnie go nie rozumiem, przecież byliśmy razem przez 4 kolejki la ligi…

#takiżarcik

0

@kibic1899 Tak. Pedri go osobiście odwiózł.

3

@esem91 Fakty są takie, że skończymy po ostatnim skoku xd

2

Kacper is all fine!

- podał Sandro Pertile

1

@Szczygiel06 Odmawiam złożenia wyjaśnień!

0

@Gary Nie miałam…

0

@esem91 Może ja chcę, żeby poszło akurat w dupę?

0

Jest Joan!!!!!!!!

2

@vangoor u mnie dziś gołąbki ;)
@FcPortoFan1999 Dzięki Oski :D

0

No to kawusia, kawałek ciasta i Vamos Barça!

1

@LAMC_10 ja wyjdę po meczu pośmigać trochę po okolicy i wrócę na konkurs. Kwali odpuszczę.

1

@tbas jaki poranek, jak już po rosole jest xd

1

@LAMC_10 wiadomka :)

2

@kundee dobra, do niewidzenia się z Wami!

2

@FcPortoFan1999 Kto by się spodziewał?

1

@tomek8756 @Jakchcesz ja to chcę Pedriego, ale nie na kamerce tylko na żywo i nie za pieniądze.

3

@kundee @LAMC_10 zostawić Was samych…

@FcPortoFan1999

1

@MessiForeverTheBest zero motywacji by wrócić…

1

@Vurt Nie prawda, przegrzałam się nawet.

3

Pochwalony!

Dobrej Niedzieli, bamblowicze!

1

@Rifek bo widzisz, co żona to żona. Dziewczynę można zmienić, a żona jest z Tobą zawsze :p

2

@FCB_dimiC szkoda Twojego wzroku na te głupoty… :/

0

@Kazragore ja myślę, że jak temu żarłokowi ugotuję frykasów, to nie będę musiała go porywać. Gorzej, że wtedy może forma mu siąść, a tego nikt z nas nie chce.

0

@Kazragore dziękuję za podróbki, mam swoją godność
@Kozinho. daj spokój, przecież pewnie gdybym zobaczyła Pedriego na żywo, to by mi sparaliżowało mózg i tyle by z tego było, że nawet o una foto bym nie była w stanie poprosić…

0

@Kozinho. Bez przesady, oni mają krótki staż, to jeszcze nie taka poważna sprawa…

0

@Kozinho. Pedri to Pedri (:

0

@Kozinho. Cóż, ja się za zajętych nie biorę, więc przyjaźń to wszystko co mogę Ci zaoferować ^^

0

@BulaKG witam i o zdrowie pytam!

0

@Kazragore tu jest wszystko
@Kozinho. my nigdy nie rozmawiamy normalnie, na tym polega bycie kumplami :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?