July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Sam zaczynasz
1
@LAMC_10 dobra
@Kozinho. zależy co chcesz zobaczyć xd
1
@macio_944 to nie może się zalogować, bo chomiczki nie przerabiają liczby oznaczeń.
1
@Kozinho. Ale to by z podbródka musiało być xd
5
@Aequlibre ja myślę, że Wojtek to tu się z nami wygłupia.
1
@Kozinho. Ok, to o 6 ze stópkami ;)
1
@LAMC_10 no Ty, wiadomka!
@Kozinho. imię jego zakazane, gdyż jest już w otchłani.
1
@Kozinho. Nie moja wina, że chłop w swoim pierwszym poście do mnie fika i jeszcze madryl w dodatku xddd
0
@Kozinho. To mu wyjaśniłam i powiedział, że tylko Ciebie z moich rycerzyków się boi xD
1
@michaleu tu jest La Rambla, tu nie ma miejsca dla zadymiarzy.
4
@blakkudium @macio_944 właśnie dlatego napisałam wczoraj, że Rapha jest uroczy… a Tobie od razu zdradzanie Pedriego w głowie.
0
@Kozinho. Tak, ale widzę, że posty poleciały. Zadymiarz chciał mnie lać za orlenem xD
@michaleu po zadymie xD
1
@Eklerek brzmi źle… ja przynajmniej w weekendy nie muszę robić…
1
@Eklerek Nie wiem, ale to brzmi jak taktyka mojej szefowej, dowalić w piątek o 15 do zrobienia 50 pism na poniedziałek na 7:00 xd
1
@Eklerek i czego nie rozumiesz?
3
@michaleu czyli wszystko, co ma xD
0
@Cule1234 Nie zdziwi mnie, jak chłopaczyna będzie straumatyzowany i więcej na belce nie siądzie.
0
@BojanKriKicz Zjedź ciut w dól Rambli
1
@Kapitan hawk i to masowo xd
5
@Kapitan hawk jest robota dla Ciebie!
4
@ZuczekFCB1899 tak!
2
@heniusss Dobra!
3
@heniusss lecę po popcorn, też chcesz?
6
@Jakchcesz autor wiadomości: lucek...
@Luciano99
1
@heniusss ja też sobie nie przypominam, bym sobie sama wybrała rodziców.
1
@Marusek to wtedy samiec...
1
@LAMC_10 Dla niego na pewno xd
2
@Marusek czyli to samica...
1
@mientusek1407 Może być np. papuga imieniem Fortuna, więc pytam xd
@ProMILs oryginalnie
2
@Roobo Jak się zowie ptaszyna?