0

@Kozinho. Sam zaczynasz

1

@LAMC_10 dobra
@Kozinho. zależy co chcesz zobaczyć xd

1

@macio_944 to nie może się zalogować, bo chomiczki nie przerabiają liczby oznaczeń.

1

@Kozinho. Ale to by z podbródka musiało być xd

5

@Aequlibre ja myślę, że Wojtek to tu się z nami wygłupia.

1

@Kozinho. Ok, to o 6 ze stópkami ;)

1

@LAMC_10 no Ty, wiadomka!
@Kozinho. imię jego zakazane, gdyż jest już w otchłani.

1

@Kozinho. Nie moja wina, że chłop w swoim pierwszym poście do mnie fika i jeszcze madryl w dodatku xddd

0

@Kozinho. To mu wyjaśniłam i powiedział, że tylko Ciebie z moich rycerzyków się boi xD

1

@michaleu tu jest La Rambla, tu nie ma miejsca dla zadymiarzy.

4

@blakkudium @macio_944 właśnie dlatego napisałam wczoraj, że Rapha jest uroczy… a Tobie od razu zdradzanie Pedriego w głowie.

0

@Kozinho. Tak, ale widzę, że posty poleciały. Zadymiarz chciał mnie lać za orlenem xD
@michaleu po zadymie xD

1

@Eklerek brzmi źle… ja przynajmniej w weekendy nie muszę robić…

1

@Eklerek Nie wiem, ale to brzmi jak taktyka mojej szefowej, dowalić w piątek o 15 do zrobienia 50 pism na poniedziałek na 7:00 xd

1

@Eklerek i czego nie rozumiesz?

3

@michaleu czyli wszystko, co ma xD

0

@Cule1234 Nie zdziwi mnie, jak chłopaczyna będzie straumatyzowany i więcej na belce nie siądzie.

0

@BojanKriKicz Zjedź ciut w dól Rambli

1

@Kapitan hawk i to masowo xd

5

@Kapitan hawk jest robota dla Ciebie!

4

2

@heniusss Dobra!

3

@heniusss lecę po popcorn, też chcesz?

6

@Jakchcesz autor wiadomości: lucek...

@Luciano99

1

@heniusss ja też sobie nie przypominam, bym sobie sama wybrała rodziców.

1

@Marusek to wtedy samiec...

1

@LAMC_10 Dla niego na pewno xd

2

@Marusek czyli to samica...

1

@mientusek1407 Może być np. papuga imieniem Fortuna, więc pytam xd
@ProMILs oryginalnie

2

@Roobo Jak się zowie ptaszyna?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?