July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ilka ja nie farbuję (i póki nie osiwieje nie zamierzam), a po tym jak miałam zrobioną kurtynkę ostatnim razem, stwierdziłam, że już sama lepiej bym to zrobiła.
Także zainwestowałam w nożyczki fryzjerskie i aktualnie z mamą sobie obcinamy włosy nawzajem.
2
@PaPo bycie rasistką? To dopiero początek moich zalet :P
3
@Ilka Kochana, ja 10 lat u fryzjera nie byłam (:
1
@Kozinho. Jak na razie nic się w tym temacie nie zmieniło.
0
@Kozinho. Mnie, naczelną rasistkę, pytasz?
0
@draxidox ja teoretycznie jestem Z, ale mentalnie chyba też jestem millenialsem, bo również nie rozumiem.
@MessiForeverTheBest tak to właśnie brzmi xd
14
@draxidox w jakim języku ona mówi?
4
@La Pulgaa czuję zakwasy.
2
@Zoker widzę, że La Rambla ma mnie za dużo odważniejszą, niż w rzeczywistości jestem…
2
@Kessie słaby żart…
7
@APTAPT nie no… aż taka naiwna to ja nie jestem.
Wiadomo, że w Mikołaja.
7
@Azi ja rozumiem, że czasami ludzie nie planowali tych dzieci, ale co one im zrobiły, żeby aż tak ich nie kochać?
Lexy? Dżoana? Kawa?
0
@Laminedependencia stare, znałam
0
@Roobo Cudownie. Oby hat-trick sprawił, że Rapha się odblokował…
1
@FCB_dimiC O rany! Ja już mam wszystko z drobinkami, włącznie z lakierem do włosów, ale tego to JESZCZE nie mam XD
0
@Faro to zabrzmiało jakbym miała kija w tyłku xd
3
@Faro zależy ile płacisz…
0
@Popitek12 Niby tak, ale jak człowiek się z rozpędu nie przyjrzy, to może Was pomylić…
1
@Kgorecki2500 Właśnie, od Kuby łapska precz!
2
@TR3YWAY Nie, to akurat Karol do Ali XD
@clyde właśnie włączyłam i dlatego :)
3
Maleńka, jesteś wielka…
4
@gumaz wystarczyłoby w połowie tak xd
1
@Eklerek ja się postaram Ci uwierzyć…
15
@TR3YWAY ja myślę, że każdy kto kibicuje Barcelonie, a nie realowi, nie jest porażką.
1
@Damian11 było takie. Jak dla mnie obrzydliwe.
0
@Chimera ahhhh, no to gorzej…
WIEM!!! Kup mu biovital dla seniorów :P
6
@Chimera jak jest Barcelonowaty, to weź go na mecz.
6
@Dieselzor Zmień awatar, bo mylę Cię ciągle z @Popitek12 i chcę po Tobie cisnąć…
1
@Safrani to ewidentny fejk. Pod @jowita zapadłaby się podłoga.
0
@Ilka ja lubię kebabowe crunchipsy ;)