July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TR3YWAY Lewy oddał podobny głos.
1
@Ilka nie ja, ale zdecydowanie tak :P
Dobrze, że ma post przerywany, to zdąży to z niego zejść do jutra haha
2
@Ignareks po 22
1
@Ilka spokojnie, będzie w szczytowej formie ;)
4
@MessiForeverTheBest prawdę mówiąc, w tym momencie miałabym problem.
@Luciano99 dlatego bym nie nadała xd
4
@BojanKriKicz Nie nadałabym żadnego z nich…
0
@Ilka przynajmniej się najadł po pachy :D
0
@Czajka90 nie, chodzi mi o to, że @Azi pomylił swoje przyjaciółki, bo ewidentnie nie o mnie chodziło xd
0
@Dari0G w mojej kategorii wiekowej raczej jeszcze mało rozwodników ;)
0
@Czajka90 to chyba o jakąś inną przyjaciółkę chodziło…
1
@Dari0G rozwodnicy nie wchodzą w grę :/
7
@RafiVeB dzięki, przyjacielu (:
2
@Dari0G porwałam i nie oddam! Może i ma syndrom sztokholmski, ale ważne, że jest szczęśliwy.
1
@LAMC_10 przede wszystkim, to nigdzie bym go nie puściła bez Ferrana.
1
@LAMC_10 Dziękuję :D
Też mi się bardzo podoba ;)
1
@FcPortoFan1999 nie.
@Dari0G nie oglądałam, ale spokojnie, niczego nie przyklejam, żadnych szpilek w laleczki nie wbijam i innych czarów nie odprawiam ;)
1
@FcPortoFan1999 realu, Legia jest mi obojętna.
0
@FcPortoFan1999 to mów ładnie .
2
@FcPortoFan1999 Oski, nie przeklinaj.
3
@Luciano99 ja jutro nie mam czasu, bo mój narzeczony gra przeciwko Sevilli i muszę go wspierać.
0
@Gaucho ja nic nie odpalam, bo ostatnio niestety odpaliłam…
1
@Kozinho. W Madrycie to same gejowe kluby XD
2
@Marusek powiem tylko, że zaakceptował ;)
3
@LeoMessiiBarcaPepa i dlatego jest idealny :P
@Marusek pokazywałam mu nową, zieloną kieckę
3
@Kozinho. Że dziwnych mam tu kolegów i czasami jest zazdrosny xd
@fart co się komu przeznaczy, temu się na drodze rozkraczy czy jakoś tak…
4
@Kozinho. To się nazywa prawdziwa miłość ♥️
3
@gumaz przypomniałyby mi się wszystkie modlitwy z pierwszej Komunii i nie zawahałabym się ich użyć xd
1
@michaleu to prawda, dużo tracą te awatary.
4
@kundee @Kessie opinia
1
@michaleu no, ale na awki lecą takie top hot, bo inaczej by chomiczki nie wyrobiły.