1

@ViscaelBarca2007 spokojnie. Za 4 miesiące Pedri też będzie.

7

@LeoMessiiBarcaPepa chłopina teraz za sam fakt, że oddycha będzie zbierał. Szkoda go.

2

@ViscaelBarca2007 ja nie mówię „nie”.

Ja CIĘ NINIEJSZYM POSYŁAM NA DRZEWO Z TAKIMI POMYSŁAMI!!!!

4

@PatrychoO takie z 6-7 klasy na pewno :P

3

@Pedri16Future jeszcze 50-100 i ją dogonię XD

2

@Ilka Paniii, w tak beznadziejnej formie to nawet ja nie jestem, spokojnie 200 takich bym uniosła na raz xd

5

@mmaciass nie mój typ urody XD

6

@vangoor i to na sojowej cieczy udającej mleko xd

1

@La Pulgaa nie oglądałeś wczoraj meczu czy się katujesz na własne życzenie?

1

@agaFCB to akurat fakt, ja mam jedne pumy już 7 lat. Wiele przeszły, a dalej są w bardzo dobrym stanie, mimo że ja szybko niszczę buty.

1

@michaleu jest to jakieś wyjście :P

1

@LAMC_10 wolę kupić coś porządnego i ładnego, a niekoniecznie markowego.

2

@Kgorecki2500 obieraczką, bo nożem prawdopodobnie zrobiłabym sobie krzywdę.

0

@michaleu to może pora udać się do lekarza??? ^^

0

@Czajka90 ja już mam Pedriego do wymasowania.

0

@Giwera bo masz chore plecki

2

@AmigoBlancos będzie gadał o swoim Niemcu xd

2

@michaleu myślę, że najbardziej żałuje Michał Korościel XD

Ale żałujemy Jasia.

2

Jasio Hoerl zakończył sezon!

Skijumping.pl podaje, że kontuzja pleców wyklucza go ze startów.

0

@Azazel_Pazuzu chciał się zabawić w Pedriego, ale coś nie wyszło :/

1

@fart tak. Żniszczymy ich.

6

See you at Camp Nou!

1

@LAMC_10 wiem :D

0

Ale tego Żelicośtam to nie lubię.

3

@LAMC_10 ale każdą matkę trzeba szanować

39

Wchodzę na LR i tu takie wpisy o Araujo, że myślałam, że mi się godzina meczu pomyliła i ten coś już zdążył zawalić…

4

@Czajka90 już jadłam kolację ;)

1

@Kukiz FCB Gratulacje :D

3

@kundee to może Wy preferujecie takie rozrywki, ja grzeczna dziewczyna jestem xD

3

@gumaz zrobię sobie herbatkę i będę oglądać studio albo i nie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?