July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaelBarca2007 spokojnie. Za 4 miesiące Pedri też będzie.
7
@LeoMessiiBarcaPepa chłopina teraz za sam fakt, że oddycha będzie zbierał. Szkoda go.
2
@ViscaelBarca2007 ja nie mówię „nie”.
Ja CIĘ NINIEJSZYM POSYŁAM NA DRZEWO Z TAKIMI POMYSŁAMI!!!!
4
@PatrychoO takie z 6-7 klasy na pewno :P
3
@Pedri16Future jeszcze 50-100 i ją dogonię XD
2
@Ilka Paniii, w tak beznadziejnej formie to nawet ja nie jestem, spokojnie 200 takich bym uniosła na raz xd
5
@mmaciass nie mój typ urody XD
6
@vangoor i to na sojowej cieczy udającej mleko xd
1
@La Pulgaa nie oglądałeś wczoraj meczu czy się katujesz na własne życzenie?
1
@agaFCB to akurat fakt, ja mam jedne pumy już 7 lat. Wiele przeszły, a dalej są w bardzo dobrym stanie, mimo że ja szybko niszczę buty.
1
@michaleu jest to jakieś wyjście :P
1
@LAMC_10 wolę kupić coś porządnego i ładnego, a niekoniecznie markowego.
2
@Kgorecki2500 obieraczką, bo nożem prawdopodobnie zrobiłabym sobie krzywdę.
0
@michaleu to może pora udać się do lekarza??? ^^
0
@Czajka90 ja już mam Pedriego do wymasowania.
0
@Giwera bo masz chore plecki
2
@AmigoBlancos będzie gadał o swoim Niemcu xd
2
@michaleu myślę, że najbardziej żałuje Michał Korościel XD
Ale żałujemy Jasia.
2
Jasio Hoerl zakończył sezon!
Skijumping.pl podaje, że kontuzja pleców wyklucza go ze startów.
0
@Azazel_Pazuzu chciał się zabawić w Pedriego, ale coś nie wyszło :/
1
@fart tak. Żniszczymy ich.
6
See you at Camp Nou!
1
@LAMC_10 wiem :D
0
Ale tego Żelicośtam to nie lubię.
3
@LAMC_10 ale każdą matkę trzeba szanować
39
Wchodzę na LR i tu takie wpisy o Araujo, że myślałam, że mi się godzina meczu pomyliła i ten coś już zdążył zawalić…
4
@Czajka90 już jadłam kolację ;)
1
@Kukiz FCB Gratulacje :D
3
@kundee to może Wy preferujecie takie rozrywki, ja grzeczna dziewczyna jestem xD
3
@gumaz zrobię sobie herbatkę i będę oglądać studio albo i nie xd