July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AmigoBlancos będzie gadał o swoim Niemcu xd
2
@michaleu myślę, że najbardziej żałuje Michał Korościel XD
Ale żałujemy Jasia.
2
Jasio Hoerl zakończył sezon!
Skijumping.pl podaje, że kontuzja pleców wyklucza go ze startów.
0
@Azazel_Pazuzu chciał się zabawić w Pedriego, ale coś nie wyszło :/
1
@fart tak. Żniszczymy ich.
6
See you at Camp Nou!
1
@LAMC_10 wiem :D
0
Ale tego Żelicośtam to nie lubię.
3
@LAMC_10 ale każdą matkę trzeba szanować
39
Wchodzę na LR i tu takie wpisy o Araujo, że myślałam, że mi się godzina meczu pomyliła i ten coś już zdążył zawalić…
4
@Czajka90 już jadłam kolację ;)
1
@Kukiz FCB Gratulacje :D
3
@kundee to może Wy preferujecie takie rozrywki, ja grzeczna dziewczyna jestem xD
3
@gumaz zrobię sobie herbatkę i będę oglądać studio albo i nie xd
5
Lewy i Rekin dziś z golami.
2
@gumaz @FcPortoFan1999 Oski, nie rozpijaj towarzyszy!
1
@Kessie teraz nie wiem, w jakim sensie mam rozumieć „wpadnięcie” XD
A dobra, widzę Edit jest :D
5
@gumaz ostatnio tak często piszesz o alkoholu, że zaczynam się martwić czy nie wpadłeś w alkoholizm…
1
@LAMC_10 nie nakręcaj mnie!
0
@Zoker dobry wybór :)
1
@Zoker elegancki. Btw też mam te podkładki z Pepco ;)
9
@szymon6847 mogę Ci kupić Oshee co najwyżej xd
1
@MessiForeverTheBest na szczęście żony Ronald nie jest w moim typie :P
1
@MessiForeverTheBest bardziej miałam na myśli mój charakter i to, że związek ze mną byłby dla mężczyzny karą xd
Tak wiem, że Araujo ma żonę, ale ja bym go wzięła platonicznie na to odchowanie :P
0
@MessiForeverTheBest to go wezmę do siebie na odchowanie w ramach tej pokuty xd
4
@MessiForeverTheBest do Częstochowy
0
@Ilka Znoszę (:
Ogólnie to ja mam jakąś lżejszą odmianę, także jestem w stanie z tym żyć, ale przy dużym wysiłku mnie zatyka i po wszelkich infekcjach kaszel trwa jeszcze z miesiąc, bo zwykłe leki nie działają. Chyba nauczyłam się z tym żyć i tyle.
0
@Ilka ja kiedyś biegałam, ale jednak z moją astmą to nie ma moje zdrowie (nie mogę leczyć, bo leki mnie uczulają, w normalnym życiu mi nie przeszkadza, raczej właśnie w jakimś bieganiu czy wspinaczce), więc raczej wybieram inne aktywności.
1
@gumaz cieszę się :D
@FcPortoFan1999 macie z Polcią wspólnego chłopaka?
2
@FcPortoFan1999 meh meh, myślałam że to @gumaz