2

@AmigoBlancos będzie gadał o swoim Niemcu xd

2

@michaleu myślę, że najbardziej żałuje Michał Korościel XD

Ale żałujemy Jasia.

2

Jasio Hoerl zakończył sezon!

Skijumping.pl podaje, że kontuzja pleców wyklucza go ze startów.

0

@Azazel_Pazuzu chciał się zabawić w Pedriego, ale coś nie wyszło :/

1

@fart tak. Żniszczymy ich.

6

See you at Camp Nou!

1

@LAMC_10 wiem :D

0

Ale tego Żelicośtam to nie lubię.

3

@LAMC_10 ale każdą matkę trzeba szanować

39

Wchodzę na LR i tu takie wpisy o Araujo, że myślałam, że mi się godzina meczu pomyliła i ten coś już zdążył zawalić…

4

@Czajka90 już jadłam kolację ;)

1

@Kukiz FCB Gratulacje :D

3

@kundee to może Wy preferujecie takie rozrywki, ja grzeczna dziewczyna jestem xD

3

@gumaz zrobię sobie herbatkę i będę oglądać studio albo i nie xd

5

Lewy i Rekin dziś z golami.

2

@gumaz @FcPortoFan1999 Oski, nie rozpijaj towarzyszy!

1

@Kessie teraz nie wiem, w jakim sensie mam rozumieć „wpadnięcie” XD
A dobra, widzę Edit jest :D

5

@gumaz ostatnio tak często piszesz o alkoholu, że zaczynam się martwić czy nie wpadłeś w alkoholizm…

1

@LAMC_10 nie nakręcaj mnie!

0

@Zoker dobry wybór :)

1

@Zoker elegancki. Btw też mam te podkładki z Pepco ;)

9

@szymon6847 mogę Ci kupić Oshee co najwyżej xd

1

@MessiForeverTheBest na szczęście żony Ronald nie jest w moim typie :P

1

@MessiForeverTheBest bardziej miałam na myśli mój charakter i to, że związek ze mną byłby dla mężczyzny karą xd
Tak wiem, że Araujo ma żonę, ale ja bym go wzięła platonicznie na to odchowanie :P

0

@MessiForeverTheBest to go wezmę do siebie na odchowanie w ramach tej pokuty xd

4

@MessiForeverTheBest do Częstochowy

0

@Ilka Znoszę (:

Ogólnie to ja mam jakąś lżejszą odmianę, także jestem w stanie z tym żyć, ale przy dużym wysiłku mnie zatyka i po wszelkich infekcjach kaszel trwa jeszcze z miesiąc, bo zwykłe leki nie działają. Chyba nauczyłam się z tym żyć i tyle.

0

@Ilka ja kiedyś biegałam, ale jednak z moją astmą to nie ma moje zdrowie (nie mogę leczyć, bo leki mnie uczulają, w normalnym życiu mi nie przeszkadza, raczej właśnie w jakimś bieganiu czy wspinaczce), więc raczej wybieram inne aktywności.

1

@gumaz cieszę się :D
@FcPortoFan1999 macie z Polcią wspólnego chłopaka?

2

@FcPortoFan1999 meh meh, myślałam że to @gumaz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?