July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 przynajmniej nie wybrzydzasz jak ja xddd
1
@LAMC_10 wyjątkowy, chyba na takiego nie zasługuję xd
0
@michal26 niespecjalnie, jeszcze to połączenie składników nie moje zupełnie…
Ale ja jestem trudnym przypadkiem, to się mną nie sugeruj :P
0
@michal26 ważne, że Tobie smakuje :)
1
@michal26 zajadę typowym @Garym: bleeeee
1
@esem91 łaska pana na pstrym koniu jeździ…
3
@VamoSBarca88 sami, ale pamiętaj, że nie ma cwaniaka nad Warszawiaka ;)
3
@Kessie bo Pedri jest zarezerwowany tylko dla mnie ^^
1
@Laminedependencia lubię czasem obejrzeć Złotopolskich, przypomnieć sobie dawne czasy. Chyba z 80 odcinków obejrzałam.
5
@Kessie polecam zakup sekatora xd
1
@esem91 a gdzież? Ja się martwię o Ciebie xD
0
@Ilka to ja podobnie, ale no właśnie, nie zawsze jest jak odmówić :')
0
@esem91 Żegnaj, przyjacielu...
0
@Ilka ten był czekoladowy, ale to w gościach jadłam :P
0
@mekston u mnie wręcz odwrotnie xd
0
@Gaucho Mój ulubiony mem XD
0
@tomek8756 Masz szczęście, że złość nie szkodzi mojej piękności, tylko ją konserwuje, bo bym Cię strzeliła w ucho XD
0
@Szklaner nie będę, więcej nie jem!
@tomek8756 Tomasz...
1
@macio_944 i wzajemnie piękna koleżanko ;)
1
@Ilka Ja zjadłam rurki z kremem i tort i wystarczy :)
2
@LAMC_10 i nie ma partnera dla ludzi z moim charakterem XD
0
@gumaz i słusznie, mnie należy się bać :P
2
@tomek8756 dziękuję ❤️ czuję się wyróżniona, bo oznaczyłeś mnie podwójnie hahah :D
0
@Criss18Barca Robimy, nie gadamy!
2
@Karzel cóż, każdy ma inny gust, ale ja się zgadzam z @Cochise. Dla mnie ona ma zero uroku i błędne spojrzenie.
1
@Criss18Barca ale po co drugi kanał sportowy telewizji w likwidacji???
0
@Criss18Barca bogatego tak, z szemranymi interesami nie
5
@MessiForeverTheBest patrząc na to, że rozmawiał z @jowita, to mogła połknąć żula w całości, nawet bez gryzienia xD
3
@LAMC_10 chyba już trochę tu jesteś, to widzisz z kim się kumpluję…
2
@LAMC_10 ja kolegom krzywdy nie robię xd