1

@esem91 po prostu papcio nie lubi, gdy wyrażam swoją opinię xd

1

@Kwasiak98 luzik

8

No Pedri, no party!

1

@esem91 Nie mam. Papa Flick aresztował mu telefon, a u siebie mnie zablokował XD

0

@Axoon dlaczego Twój ziomek jest niekiblujący?

0

@michal26 Bogucki to nie wiem. Margielski w Otwocku otoczył się konfiarzami i przyznać im trzeba, że dużo zrobili dla tego zasyfiałego miasta.

1

@Kwasiak98 panowie i panie ;)

2

@LAMC_10 @Kozinho. ale by to chodziło xd

0

@Kwasiak98 będzie dobrze ;)

7

@Kwasiak98 obejrzyj sobie Pedriego, to Ci przejdzie.

1

@MessiForeverTheBest to ja nie obcinam włosów dopóki Ferran nie strzeli gola.

1

@Kozinho. Z Camp Nou witają państwa Miłosz Kłeczek i Michał Rachoń. Tego czwartkowego wieczoru Barcelona z Robertem Lewandowskim podejmie obrzydliwy, proniemiecki klub Real Madryt. Gwizdek sędziego, jedziemy!

1

@Kozinho. Terrorystów z Warszawy mamy dwóch xd

0

I terrorysta z Tegueste usadzony na ławce…

A mówiłam mu, żeby nie fikał…

1

@Marusek ciekawe masz problemy…

0

@Criss18Barca chciałabym więcej, ale racjonalnie patrząc, ostatnia okazja.

0

@Kessie ci dwaj mi się tak nie podobają xd

2

Jutro Pan Kacper i Pan Kamil w duetach!

@Criss18Barca

0

@Laminedependencia to ja wręcz odwrotnie ;)

2

@Eklerek dobra, ale już to mamy ustalone. Tego pana lubimy.

2

@Eklerek na tym Twoim awatarze to niewiele widać przez kominiarę…

3

@kundee bo ja już się po Was wszystkiego spodziewam xD

0

@Eklerek tego gostka lubimy?

5

@kundee od kiedy wolisz chłopców?

0

@gumaz wiadomo, już wystarczy, że sąsiedzi myśleli, że sobie kochanka sprowadziłam, jak komentowałam Fornala, gdy siatkarze grali na jesieni.

5

@Kozinho. @Bolton już wie, żeby nie wysyłać mi aktów xd

0

@Laminedependencia to zazdroszczę, bo to nawet po naleśnikach mam…

5

@Bolton Poka fotę to ocenimy czy jesteś ładniejszy…

1

@Kozinho. Skończyły się czasy dobroci?

3

Skurczybyk ten Kacperek!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?