July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@esem91 po prostu papcio nie lubi, gdy wyrażam swoją opinię xd
1
@Kwasiak98 luzik
8
No Pedri, no party!
1
@esem91 Nie mam. Papa Flick aresztował mu telefon, a u siebie mnie zablokował XD
0
@Axoon dlaczego Twój ziomek jest niekiblujący?
0
@michal26 Bogucki to nie wiem. Margielski w Otwocku otoczył się konfiarzami i przyznać im trzeba, że dużo zrobili dla tego zasyfiałego miasta.
1
@Kwasiak98 panowie i panie ;)
2
@LAMC_10 @Kozinho. ale by to chodziło xd
0
@Kwasiak98 będzie dobrze ;)
7
@Kwasiak98 obejrzyj sobie Pedriego, to Ci przejdzie.
1
@MessiForeverTheBest to ja nie obcinam włosów dopóki Ferran nie strzeli gola.
1
@Kozinho. Z Camp Nou witają państwa Miłosz Kłeczek i Michał Rachoń. Tego czwartkowego wieczoru Barcelona z Robertem Lewandowskim podejmie obrzydliwy, proniemiecki klub Real Madryt. Gwizdek sędziego, jedziemy!
1
@Kozinho. Terrorystów z Warszawy mamy dwóch xd
0
I terrorysta z Tegueste usadzony na ławce…
A mówiłam mu, żeby nie fikał…
1
@Marusek ciekawe masz problemy…
0
@Criss18Barca chciałabym więcej, ale racjonalnie patrząc, ostatnia okazja.
0
@Kessie ci dwaj mi się tak nie podobają xd
2
Jutro Pan Kacper i Pan Kamil w duetach!
@Criss18Barca
0
@Laminedependencia to ja wręcz odwrotnie ;)
2
@Eklerek dobra, ale już to mamy ustalone. Tego pana lubimy.
2
@Eklerek na tym Twoim awatarze to niewiele widać przez kominiarę…
3
@kundee bo ja już się po Was wszystkiego spodziewam xD
0
@Eklerek tego gostka lubimy?
5
@kundee od kiedy wolisz chłopców?
0
@gumaz wiadomo, już wystarczy, że sąsiedzi myśleli, że sobie kochanka sprowadziłam, jak komentowałam Fornala, gdy siatkarze grali na jesieni.
5
@Kozinho. @Bolton już wie, żeby nie wysyłać mi aktów xd
0
@Laminedependencia to zazdroszczę, bo to nawet po naleśnikach mam…
5
@Bolton Poka fotę to ocenimy czy jesteś ładniejszy…
1
@Kozinho. Skończyły się czasy dobroci?
3
Skurczybyk ten Kacperek!!!!