July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BezglutenowyPedri zgadzam się z tym. Szczególnie, że te paznokcie to malowałam mu na potrzeby charakteryzacji do filmiku, który kręciliśmy w szkole i po nagraniu mu zmyłam.
2
@Eklerek przy moich umiejętnościach prowadzenia czterech kółek na pewno XD
3
@kundee kiedyś pomalowałam koledze na neonowy róż, to wstydził się wyjść na palarnię XD
8
@Eklerek bilet 90-dniowy WTP xd
1
@MessiForeverTheBest a potem najlepiej usunąć konto xd
11
@Eklerek na szczęście nie mam diesla xd
0
@MessiForeverTheBest Tu to było już tylu kolorowych delikwentów, że już żadna historia mnie nie zdziwi xd
1
@MessiForeverTheBest A jeszcze gorzej jak ma się już nową, zanim wyrzuci się starą xd
1
@Czajka90 Kobieta zmienną jest.
1
@ZuczekFCB1899 Dawaj Pedri!!!
Bang, bang!
7
Ten nasz Kacper to srebrny chłopak!!!
4
Przegrałam całe kasyno żonie męża, który nie miał pensji.
0
@gumaz nie zamierzam jak na razie.
1
@VegetaPolska żadna. Kuba Wolny był mistrzem świata juniorów i co z tego?
1
@LAMC_10 odkąd Pedri wrócił do gry to cudownie :P
1
@LAMC_10 Miewam.
0
@LAMC_10 A jak myślisz?
2
@MessiForeverTheBest Ta strona psuje jakość. Na telefonie mam piękną rozdzielczość, a tu taki gniotek...
@LAMC_10 myślisz, że małe Pedrusie latające za piłką to nienajlepszy koniec???
3
@EzioAuditoreDF Nawet 6,5 ;)
1
@LAMC_10 manipulant xd
0
@Criss18Barca i po co mi to robisz?
0
podglądam troszeczkę...
4
@macio_944 Jakieś tanie, chamskie podróbki sobie ściągają.
2
@Proxi 90 minut na Bernabeu jest bardzo długie xd
3
@Frimpong gdyby chciał, to by wygrał.
4
@kundee Życie jak wysoka wieża...
2
@LAMC_10 dziękuję. Też mi się podoba ;)
@Antimadridista_WR obniżasz o 1, czyli spotykamy się na tej skali :P
3
@Antimadridista_WR ja to 8 bo numer Pedriego
0
@Criss18Barca to pani jest ta Amerykanka?
0
@Frimpong niestety, pomyślałam w tym momencie o 80% moich wykładowców…