July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Lucyffffer1922 Najlepszego, życzę Wam najlepszego prezentu dziś wieczorem :))
0
@macio_944 no straszna bida, ale to nadal więcej niż zarabia @Popitek12…
1
@Criss18Barca Nie robię, bo gdybym robiła, to prawdopodobnie obudziłabym się za 50 lat.
0
@Katalończyk 99 Liga w sumie też…
0
@TR3YWAY wiesz, do zamiatania przed wejściem samych szóstek mieć nie trzeba ;)
1
@TR3YWAY ale dobry był to kolega chociaż?
0
@Eklerek eee to by było zbyt banalne xD
2
@Eklerek mogłam Ci wysłać laurkę z nimi na walentynki, skoro ich tak lubisz. Było mówić wcześniej…
2
@lajcior Dzień, bo czy dobry okaże się wieczorem ;)
1
@barcasempre Casemiro i Ramosa mniej nie lubiłam, a Ronaldo przy nich jest mi obojętny.
1
@esem91 2 dnia miesiąca, który był 9 miesięcy temu też miało nie być, a był.
7
@AmigoBlancos dziękujemy. Wzajemnie dobrej nocy :)
5
@APTAPT tematycznie na Wielki Post…
2
@VegetaPolska sprzedać wszyskich, kupić wszystkich
2
@ProMILs a to Inter Miami grał?
1
@Colin94 @macio_944 kogo wyznaczasz?
2
@LAMC_10 już tak
2
@clyde ja koleżanek nie biję
4
@LAMC_10 uprzedzam, że to nie będzie nic przyjemnego…
7
@macio_944 z czego ode mnie boli najmocniej ^^
2
@Nazio_87 Ja też
1
@ferranshark7 chyba najlepszy mecz Neymara w Barcelonie, przynajmniej w mojej pamięci (a oglądałam wszystkie jego mecze).
7
Pamiętajcie, że 90 minut na Bernabeu to bardzo długo.
2
@PIWOSZ89 ale jak Puchar będzie w Eleven to i tak mu potrzebne
1
@Czajka90
Po hiszpańsku, żeby zrozumiał ;)
2
@Czajka90 Ja i Pedri to kochanie akurat xd
2
@Aequlibre teraz to przesadziłeś…
4
@Kessie 100% w punkt
3
@Eklerek Psychicznie zawsze…
1
@Eklerek A weź, ja po Anetkach choruję…