2

@ZwyklyCuler48 kurczak

1

@Gary Jak to wygląda w Centrum to nie wiem, ale nie będę z mojego zadupia jeździć z worami do Centrum czy innych „ekskluzywnych” dzielnic.

5

@Jakchcesz u mnie w okolicy na razie jest jeden automat, ale za to z karteczką „awaria do odwołania”

1

@clyde nawet gdyby nie stało się to dziełem propagandowym, to to po prostu nie ma sensu, gdy pół obsady nie żyje i minęło 11 lat od ostatniego klapsa. Poza tym, 10 sezonów to już i tak dużo. Tasiemce nigdy nie są dobre.

2

@FCB24 niestety mają…

2

@FCBMati10 Pieczki*
Coś Ci autokorekta psikusa zrobiła ;)

3

@Safrani @FcPortoFan1999 najki samograjki :P

4

@LAMC_10 to mi drążą te następne, albo tunel XD

3

@LAMC_10 Nie wiem, mnie dzisiaj głowa boli, jakby mi trzecią linię metra w głowie wiercili…

2

@FCB24 albo Douglas ^^

2

@lajcior no cóż…

10

@Zoker legendą jest Messi, Xavi, Iniesta, Puyol… nie nadużywałabym tego słowa w stosunku do każdego piłkarza, który osiągnął coś z klubem.

1

@lajcior tylko dorsza

2

@lajcior nie lubię…

7

@lajcior jeśli nie masz pomysłu, to kup swoim kobietom śledzie, bo kwiatki wyrzucą, a śledzie zjedzą XD

1

@Maciasek w Międzylesiu polecają

3

@adi7adi8 cieszymy się

2

@norbi77 dlatego ja bym uciekała, żeby nie zostać zjedzona (:

2

@MateS To sobie tańcz. Co mi do tego?

1

@FCB_dimiC bardzo brzydką rzecz Oski napisał XD

2

@majkiii a ona Ci odpowiada, że jeszcze nie jadła XD

3

@FcPortoFan1999 nie chcę wiedzieć, co tam się działo…
@michaleu erosomańskie zapędy swe uzewnętrznił XD

2

@Ojciec5tkidzieci uciekam!!!

@FcPortoFan1999 Oski….

3

@kocuur jeśli intencją jest cały czas chwalenie Boga, to ja nie widzę nic złego. Są nawet jakieś tańce uwielbienia czy coś takiego - jeśli ktoś tak umie się modlić to spoko, ja nie umiem akurat. Natomiast jeśli jest to robione z uwielbieniem, a nie jest to próba ośmieszenia Pana Boga to nie ma w tym nic złego i dla mnie jest to okej.

Inną sprawą jest gust muzyczny, ale podobno, kto śpiewa ten modli się podwójnie, a kto fałszuje potrójnie…

2

@norbi77 @Jakchcesz ostatnio to nawet wziął psa i dziewczynę jak szedł się załatwić w parku czy tam lesie i napisał o tym tylko na LR, gdzie my tu sami swoi, a nie na X’ie wśród obcych…

1

@ZuczekFCB1899 cieszę się Twoim szczęściem :)

0

@Azi czekamy. Może nam się przyzna…

1

@Azi czy to nasz @Dari0G tam się tapla w tych madryckich odchodach???

1

@crema_catalana piją licor de crema catalana haha

1

Antoni z Bielan XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?