July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ZwyklyCuler48 kurczak
1
@Gary Jak to wygląda w Centrum to nie wiem, ale nie będę z mojego zadupia jeździć z worami do Centrum czy innych „ekskluzywnych” dzielnic.
5
@Jakchcesz u mnie w okolicy na razie jest jeden automat, ale za to z karteczką „awaria do odwołania”
1
@clyde nawet gdyby nie stało się to dziełem propagandowym, to to po prostu nie ma sensu, gdy pół obsady nie żyje i minęło 11 lat od ostatniego klapsa. Poza tym, 10 sezonów to już i tak dużo. Tasiemce nigdy nie są dobre.
2
@FCB24 niestety mają…
2
@FCBMati10 Pieczki*
Coś Ci autokorekta psikusa zrobiła ;)
3
@Safrani @FcPortoFan1999 najki samograjki :P
4
@LAMC_10 to mi drążą te następne, albo tunel XD
3
@LAMC_10 Nie wiem, mnie dzisiaj głowa boli, jakby mi trzecią linię metra w głowie wiercili…
2
@FCB24 albo Douglas ^^
2
@lajcior no cóż…
10
@Zoker legendą jest Messi, Xavi, Iniesta, Puyol… nie nadużywałabym tego słowa w stosunku do każdego piłkarza, który osiągnął coś z klubem.
1
@lajcior tylko dorsza
2
@lajcior nie lubię…
7
@lajcior jeśli nie masz pomysłu, to kup swoim kobietom śledzie, bo kwiatki wyrzucą, a śledzie zjedzą XD
1
@Maciasek w Międzylesiu polecają
3
@adi7adi8 cieszymy się
2
@norbi77 dlatego ja bym uciekała, żeby nie zostać zjedzona (:
2
@MateS To sobie tańcz. Co mi do tego?
1
@FCB_dimiC bardzo brzydką rzecz Oski napisał XD
2
@majkiii a ona Ci odpowiada, że jeszcze nie jadła XD
3
@FcPortoFan1999 nie chcę wiedzieć, co tam się działo…
@michaleu erosomańskie zapędy swe uzewnętrznił XD
2
@Ojciec5tkidzieci uciekam!!!
@FcPortoFan1999 Oski….
3
@kocuur jeśli intencją jest cały czas chwalenie Boga, to ja nie widzę nic złego. Są nawet jakieś tańce uwielbienia czy coś takiego - jeśli ktoś tak umie się modlić to spoko, ja nie umiem akurat. Natomiast jeśli jest to robione z uwielbieniem, a nie jest to próba ośmieszenia Pana Boga to nie ma w tym nic złego i dla mnie jest to okej.
Inną sprawą jest gust muzyczny, ale podobno, kto śpiewa ten modli się podwójnie, a kto fałszuje potrójnie…
2
@norbi77 @Jakchcesz ostatnio to nawet wziął psa i dziewczynę jak szedł się załatwić w parku czy tam lesie i napisał o tym tylko na LR, gdzie my tu sami swoi, a nie na X’ie wśród obcych…
1
@ZuczekFCB1899 cieszę się Twoim szczęściem :)
0
@Azi czekamy. Może nam się przyzna…
1
@Azi czy to nasz @Dari0G tam się tapla w tych madryckich odchodach???
1
@crema_catalana piją licor de crema catalana haha
1
Antoni z Bielan XD