1

@MessiForeverTheBest co Wy dzisiaj z tym 30? 25 xd

1

@MessiForeverTheBest przynajmniej nudy nie było xd

1

@MessiForeverTheBest życzę każdemu takiego dziecka jak ja. Podobno sama powiedziałam, że więcej w pieluchę nie zrobię, nie mając jeszcze dwóch lat.

0

@TR3YWAY ja tam jednak preferuję ludzkie dzieci. Założysz pieluchę i jest małe prawdopodobieństwo, że to wyjdzie poza nią xd

1

@MesQueUnClub_87 dzisiaj chyba nr 6. A sama chyba zrobię sobie tortillę z kurczakiem :P

0

@Stinger_ tylko wtedy zimno jest xd

@mr Barca zacznij ;)

5

@Kgorecki2500 ja tam się cieszę, wreszcie będzie można zacząć nosić krótkie kiecki xd

2

@mr Barca nie, spokojnie, nie jestem
@Eklerek z kapustą i grzybami ostatnio jadłam
@Gary akurat tego po Tobie się spodziewałam xD

0

@clyde tej opcji jeszcze nie próbowałam, będzie trzeba to nadrobić ;)

1

@mr Barca jagodowe top, ale jakoś teraz mnie na te truskawki naszło…

16

Pierogi z truskawkami - tak czy nie?

Ja bym chętnie wsunęła kilka :p

1

@clyde u nas nie ma takiego ubogacenia kulturowego…

0

@Szklaner wiecznie źle. Jak byłam młodsza to za młoda, teraz nagle za stara, no nie dogodzisz nigdy xdddd

1

@Ptasior pewnie oglądałabym więcej, gdyby nie całe życie do ogarniania…

7

@LOPEZ16 ja podobnie. W pewnym momencie życia, piłka jako taka przestała mnie interesować. Oglądam tylko Barçę, reprezentację Polski i ewentualnie Hiszpanii, jeśli nie grają wtedy co nasi + Euro i mundiale.

4

@Kgorecki2500 Szkoda. Ta nowa nazwa mi się podobała… :/

3

@FCB_dimiC nie porównuj mnie z „sam wiesz kim” xd

0

@FCB_dimiC jakie 30? Ledwo 25 skończyłam, a Ty mi tu o 30 wyskakujesz…

8

@gumaz kontrowersyjna opinia: nie pić.

0

@FCB_dimiC No to nie będzie Latynosek…

Zresztą, co to jest 2 lata? Nic a nic :p

1

@L4ngusta No to się dogadaliśmy ;)

2

@L4ngusta ok, ale pod warunkiem, że ściągną też jednego Kanaryjczyka dla mnie. Inaczej się nie zgadzam.

1

@mrboom to są właśnie minusy komunikacji pisemnej. Nie wszyscy są w stanie wyczuć żarty (:

7

@MichuZ44 teraz weź ich wszystkich przetestuj na ojcostwo…

0

@Zoker prawidłowa odmiana to podstawa ;)

7

@Katalończyk 99 jeszcze w dodatku maseczki na twarz, żeby porządni cywile nie zostali wzięci za mafiozów.

0

@Bzyczekk chyba za duży tłum jak dla mnie…

4

@clyde wtedy wbijam do Ciebie, kupujemy bilety w pierwszym rzędzie i wyrywam Pedriego. Plan idealny, dziękuję ♥️

0

@FCB_dimiC @mrboom jak poszła randka? Warto zakładać tego Tindera?

0

@Bzyczekk ale ja nie chcę afrykańskich inżynierów… :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?