July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MessiForeverTheBest co Wy dzisiaj z tym 30? 25 xd
1
@MessiForeverTheBest przynajmniej nudy nie było xd
1
@MessiForeverTheBest życzę każdemu takiego dziecka jak ja. Podobno sama powiedziałam, że więcej w pieluchę nie zrobię, nie mając jeszcze dwóch lat.
0
@TR3YWAY ja tam jednak preferuję ludzkie dzieci. Założysz pieluchę i jest małe prawdopodobieństwo, że to wyjdzie poza nią xd
1
@MesQueUnClub_87 dzisiaj chyba nr 6. A sama chyba zrobię sobie tortillę z kurczakiem :P
0
@Stinger_ tylko wtedy zimno jest xd
@mr Barca zacznij ;)
5
@Kgorecki2500 ja tam się cieszę, wreszcie będzie można zacząć nosić krótkie kiecki xd
2
@mr Barca nie, spokojnie, nie jestem
@Eklerek z kapustą i grzybami ostatnio jadłam
@Gary akurat tego po Tobie się spodziewałam xD
0
@clyde tej opcji jeszcze nie próbowałam, będzie trzeba to nadrobić ;)
1
@mr Barca jagodowe top, ale jakoś teraz mnie na te truskawki naszło…
16
Pierogi z truskawkami - tak czy nie?
Ja bym chętnie wsunęła kilka :p
1
@clyde u nas nie ma takiego ubogacenia kulturowego…
0
@Szklaner wiecznie źle. Jak byłam młodsza to za młoda, teraz nagle za stara, no nie dogodzisz nigdy xdddd
1
@Ptasior pewnie oglądałabym więcej, gdyby nie całe życie do ogarniania…
7
@LOPEZ16 ja podobnie. W pewnym momencie życia, piłka jako taka przestała mnie interesować. Oglądam tylko Barçę, reprezentację Polski i ewentualnie Hiszpanii, jeśli nie grają wtedy co nasi + Euro i mundiale.
4
@Kgorecki2500 Szkoda. Ta nowa nazwa mi się podobała… :/
3
@FCB_dimiC nie porównuj mnie z „sam wiesz kim” xd
0
@FCB_dimiC jakie 30? Ledwo 25 skończyłam, a Ty mi tu o 30 wyskakujesz…
8
@gumaz kontrowersyjna opinia: nie pić.
0
@FCB_dimiC No to nie będzie Latynosek…
Zresztą, co to jest 2 lata? Nic a nic :p
1
@L4ngusta No to się dogadaliśmy ;)
2
@L4ngusta ok, ale pod warunkiem, że ściągną też jednego Kanaryjczyka dla mnie. Inaczej się nie zgadzam.
1
@mrboom to są właśnie minusy komunikacji pisemnej. Nie wszyscy są w stanie wyczuć żarty (:
7
@MichuZ44 teraz weź ich wszystkich przetestuj na ojcostwo…
0
@Zoker prawidłowa odmiana to podstawa ;)
7
@Katalończyk 99 jeszcze w dodatku maseczki na twarz, żeby porządni cywile nie zostali wzięci za mafiozów.
0
@Bzyczekk chyba za duży tłum jak dla mnie…
4
@clyde wtedy wbijam do Ciebie, kupujemy bilety w pierwszym rzędzie i wyrywam Pedriego. Plan idealny, dziękuję ♥️
0
@FCB_dimiC @mrboom jak poszła randka? Warto zakładać tego Tindera?
0
@Bzyczekk ale ja nie chcę afrykańskich inżynierów… :/