1

@clyde @TR3YWAY no i internet pozwala na śmielsze odrzucenie kogoś. To trochę jak egzamin w formie testu: zdajesz albo nie. Gdyby ludzie jednak poznawali się więcej w prawdziwym życiu, to mieliby większe szanse „kupić” kogoś atutami, których w internecie nie da się zaprezentować.

3

@michaleu mnie przytłacza szarość w życiu…

2

@michaleu kiedyś kolor na pewno wróci do życia, bo moda się musi zmieniać. Tylko po co sami jako ludzie to sobie robimy?

6

@michaleu i takie to życie smutne jest…

0

@clyde dziękuję, ja sama siebie mam czasem dosyć, a co dopiero jeszcze obcą babę miałabym znosić xD
@TR3YWAY przyczyn jest wiele, ale wojna płci na pewno nie pomaga.

4

@marcin62 to nie przemoc, to język faktów

1

@clyde wiadomo, bo jak jakaś grupka w internetach tak robi, to już każda taka XD

5

@MessiForeverTheBest @clyde i nakręcanie się facetów, że jak laska chce założyć rodzinę, to tylko po to, by się zaraz rozwieść i wyciągnąć alimenty…

1

@tomek8756 wypraszam sobie, jeszcze aż taka ślepa nie jestem, żeby sama nie zauważyć XD

1

@LAMC_10 nic nie powiem, dopóki to nie wypali 100%

6

@APTAPT Obstawiałam dokładnie 0 medali, także 4 to nie taki zły wynik.

1

@gumaz @LAMC_10 ale chłopaki, serio nic złego się nie dzieje! Po prostu zajęłam się trochę innymi rzeczami teraz.

4

@kundee tak właśnie mam.

3

@MichuZ44 są Kanary i kanary. Jak ktoś sprawdza bilet i przynajmniej nie jest niemiły, to nic do niego nie mam - na tym polega ta praca. Natomiast zdarzyło mi się kilku niemiłych kanarów w Kolejach Mazowieckich, którzy przywalali się do ważnej legitymacji studenckiej, bo za trudno było sprawdzić datę na naklejce, więc ich nie pozdrawiam.
A i wspominam jednego kozaka, który wyeksmitował całą rodzinkę cyganów, którzy jechali na gapę. Dozgonny szacun dla tamtego pana.

0

@clyde dzisiaj tradycyjnie: schaboszczak

1

@LAMC_10 Domenowi odwaliła sodówa, zero szacunku xdddd

0

@Popitek12 ja bym wybrała @FcPortoFan1999

3

@Safrani nie zrobi screena za drina haha

1

@Safrani to fajna dziewczyna…

5

@agaFCB z mojej perspektywy, chyba tylko po to, by zostać zablokowanym…

1

@DariaFCB albo problem endokrynologiczny ;)

1

@agaFCB mam wrażenie, że cała la bamba bardziej się nakręca niż ja xd

1

@gumaz ciekawy tok rozumowania xd

3

@MessiForeverTheBest spokojnie, @Kessie mnie nie ruszy.

@mrboom chwilę nie wejść i zakładka z powiadomieniami mało nie wybuchnie xD

4

Ale ten post, żeby Aitana miała dzieci z Pedrim, to kto to widział???

@ViscaelBarca2007 @MessiForeverTheBest @tomek8756 @Lanosss

1

@LAMC_10 do bólu haha

0

@LAMC_10 ja miła jak zawsze xd

1

@gumaz najdalej jak dotychczas to w portugalskim mieście @Faro, ale marzą mi się Kanary w najbliższej przyszłości.

2

@macio_944 mnie tam się żadne jajka nie pocą, nie mogę się już doczekać.

1

@MessiForeverTheBest to jest prawdziwe piłkarstwo figurowe ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?