July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde @TR3YWAY no i internet pozwala na śmielsze odrzucenie kogoś. To trochę jak egzamin w formie testu: zdajesz albo nie. Gdyby ludzie jednak poznawali się więcej w prawdziwym życiu, to mieliby większe szanse „kupić” kogoś atutami, których w internecie nie da się zaprezentować.
3
@michaleu mnie przytłacza szarość w życiu…
2
@michaleu kiedyś kolor na pewno wróci do życia, bo moda się musi zmieniać. Tylko po co sami jako ludzie to sobie robimy?
6
@michaleu i takie to życie smutne jest…
0
@clyde dziękuję, ja sama siebie mam czasem dosyć, a co dopiero jeszcze obcą babę miałabym znosić xD
@TR3YWAY przyczyn jest wiele, ale wojna płci na pewno nie pomaga.
4
@marcin62 to nie przemoc, to język faktów
1
@clyde wiadomo, bo jak jakaś grupka w internetach tak robi, to już każda taka XD
5
@MessiForeverTheBest @clyde i nakręcanie się facetów, że jak laska chce założyć rodzinę, to tylko po to, by się zaraz rozwieść i wyciągnąć alimenty…
1
@tomek8756 wypraszam sobie, jeszcze aż taka ślepa nie jestem, żeby sama nie zauważyć XD
1
@LAMC_10 nic nie powiem, dopóki to nie wypali 100%
6
@APTAPT Obstawiałam dokładnie 0 medali, także 4 to nie taki zły wynik.
1
@gumaz @LAMC_10 ale chłopaki, serio nic złego się nie dzieje! Po prostu zajęłam się trochę innymi rzeczami teraz.
4
@kundee tak właśnie mam.
3
@MichuZ44 są Kanary i kanary. Jak ktoś sprawdza bilet i przynajmniej nie jest niemiły, to nic do niego nie mam - na tym polega ta praca. Natomiast zdarzyło mi się kilku niemiłych kanarów w Kolejach Mazowieckich, którzy przywalali się do ważnej legitymacji studenckiej, bo za trudno było sprawdzić datę na naklejce, więc ich nie pozdrawiam.
A i wspominam jednego kozaka, który wyeksmitował całą rodzinkę cyganów, którzy jechali na gapę. Dozgonny szacun dla tamtego pana.
0
@clyde dzisiaj tradycyjnie: schaboszczak
1
@LAMC_10 Domenowi odwaliła sodówa, zero szacunku xdddd
0
@Popitek12 ja bym wybrała @FcPortoFan1999
3
@Safrani nie zrobi screena za drina haha
1
@Safrani to fajna dziewczyna…
5
@agaFCB z mojej perspektywy, chyba tylko po to, by zostać zablokowanym…
1
@DariaFCB albo problem endokrynologiczny ;)
1
@agaFCB mam wrażenie, że cała la bamba bardziej się nakręca niż ja xd
1
@gumaz ciekawy tok rozumowania xd
3
@MessiForeverTheBest spokojnie, @Kessie mnie nie ruszy.
@mrboom chwilę nie wejść i zakładka z powiadomieniami mało nie wybuchnie xD
4
Ale ten post, żeby Aitana miała dzieci z Pedrim, to kto to widział???
@ViscaelBarca2007 @MessiForeverTheBest @tomek8756 @Lanosss
1
@LAMC_10 do bólu haha
0
@LAMC_10 ja miła jak zawsze xd
1
@gumaz najdalej jak dotychczas to w portugalskim mieście @Faro, ale marzą mi się Kanary w najbliższej przyszłości.
2
@macio_944 mnie tam się żadne jajka nie pocą, nie mogę się już doczekać.
1
@MessiForeverTheBest to jest prawdziwe piłkarstwo figurowe ^^