0

@Rastafarnianin przeczytałeś moją opinię…

0

@esem91 dla mnie na równi. Ja bym czuła obrzydzenie do swojego chłopa, gdybym go przyłapała na jednym i na drugim, bo to by oznaczało, że nie dość, że coś mu we mnie przeszkadza, to jeszcze on nie chce tego załatwić rozmową, tylko szuka rozwiązania poza mną.

0

@tomek8756 jakbym była zdesperowana, to może…

1

@tomek8756 skorzystałbyś?

2

@LeszekFCB Za szybko. Nie zmierzyli się jeszcze z sytuacją konfliktową, nie musieli niczego rozwiązywać. Na razie jest wspaniała faza zakochania, mają raj na ziemi. No i fajnie. Tylko boję się, co będzie, gdy pojawi się jakiś konflikt między nimi, bo mam wrażenie, że są za bardzo nastawieni na to, że zawsze będzie cukierkowo…

5

@kubix05 jako dziecko dzielnicy ubolewam, może byśmy mieli medal w mikstach (:

0

@esem91 najgorsza jest intencja dopuszczająca zdradę drugiej połówki.

6

@lucca87 wybaczyć, to możesz komuś, kto Ci nadepnie na stopę w autobusie. Wynik nie był wypaczony przez to, że nie zaliczono wyników z niedokończonej serii.

6

@lucca87 dlatego, że nie można uznać za oficjalny wynik połowy rozegranej serii. Koniec.

4

@NeroTFP1 Ja już nie wiem, jak to prościej wytłumaczyć…

8

@lucca87 Czy ty wiesz o czym Ty mówisz? Konkurs duetów to 3 serie, po 2 skoki dla każdej reprezentacji. Nie 6 serii. TRZY SERIE. TRZY.
Nie ma możliwości uznać wyników z połowy trzeciej serii.

2

@LeszekFCB No z Tobą też się 100% zgadzam. Teraz jest wszystko interesowne i nastawione na przygodowość, a nie na solidne fundamenty.
Mnie w ogóle przeraża przypadek mojej przyjaciółki, założyła niespełna dwa lata temu tindera, miała jedną jedyną parę, teraz to już jej mąż i mają 3 miesięczne dziecko… Nie życzę jej źle, ale jestem przerażona, co będzie gdy przysłowiowe motyle w brzuchu miną.

4

@LAMC_10 mnie dziwi, że znając prognozy nie zaczęli np. 30 minut wcześniej…

6

@lucca87 to nie jest żadna 5 seria. Serie były 3. Dlatego została anulowana cała trzecia, a nie jej połowa.

1

@michal26 bardziej chodzi mi o śmiałość w zrobieniu pierwszego kroku, np. Zaproszenia na głupią kawę czy spacer (tak, wiem, podobno teraz się tak nie robi, bo to bida itp), ale idioci naciskają na to, by się szybko spotkać itp. Uważają, że całe życie dla nich poprzestawiasz, a normalni (tudzież normalniejsi) jednak trochę kalkulują, nie chcą spłoszyć, może też nie chcą się rozczarować odrzuceniem.

2

@michal26 ale ja już zauważyłam też w swoim doświadczeniu życiowym jakże dużym haha
Facet poukładany nie jest tak śmiały, jak idiota.

1

@michal26 no kurde, my to się rozumiemy 100% w tym temacie :D

7

@michal26 no właśnie, fajni faceci mają teraz zero śmiałości do kobiet, bo laski są zepsute jak nie wiem. Śmiałość mają zaburzeni, idioci i narcyzi, którzy nie wiem, co próbują udowodnić.

13

@lucca87 wałek to by był, gdyby dokończyli trzecią serię. Wiadomo, że nie jest idealnie, jeśli urywają regulaminową część konkursu, ale rezultaty, które finalnie weszły do not końcowych były osiągnięte w miarę podobnych warunkach. Gdyby puścić wszystkich w ostatniej grupie, to byłby skandal, bo warunki zmieniły się diametralnie.

0

@michal26 dzięki, że mi współczujesz :’)

6

@LeszekFCB tak, aczkolwiek to wszystko do kupy razem wzięte sprawia, że ludzie nie widzą człowieka, tylko wydmuszkę służącą do zaspokajania potrzeb fizjologicznych czy społecznych (np. Pokazywania się z kimś 10/10). Obecne relacje często trudno nazwać prawdziwymi, wartościowymi związkami.
No i mnie najbardziej denerwuje w zamyśle tego, że poznajesz ludzi pod kryterium wejścia w związek. Może jestem nadmierną romantyczką, ale ja czekam, aż mnie coś zaskoczy, nie widzę siebie na rynku tinderów czy tym podobnych.

13

@RosjaninBut bardzo dobrze, że spada liczba użytkowników. Portale randkowe otumaniają.

0

@ikar34 w niedzielę

2

@LAMC_10 tys. *
@Popitek12 Kacper w tydzień zarobił około 2 milionów zł - jak oceniasz?

1

@Criss18Barca i pan Rafał ;)

1

@Criss18Barca nie posądzałam Cię o taką gejozę… :/

1

1

@gumaz @Criss18Barca będzie całować

2

@Stinger_ z wyrazami szacunku,
Itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?