4

@mrboom ja bym jednak uważała na to, jak laska chce Cię wyciągnąć w trakcie meczu ^^

8

@Popitek12 Nie. Od połowy zeszłego roku nie ma.

4

@LAMC_10 wiatrak można rozpierniczyć XD

7

@mrboom a Ty nie masz żony przypadkiem???? XD

1

@heniusss najważniejsze, że wróci do grania :)

2

Ale się nie mogę doczekać 17:45…

0

@Faro a może to nie dzieci, tylko rodzice???

1

@LAMC_10 Warszawianka to za Warszawianką ha ha

1

@Jakchcesz nie wstyd Ci się z takim pokazywać?

4

@Stinger_ futbol, somsiadka, to jest gra męskich namiętności…

3

@Bejlu fajne tipy masz na dobarcelony.pl, ja korzystałam i serio przydatne ;)

1

@Jakchcesz Popi jeszcze nie pił, a już odleciał???

1

@LAMC_10 jest mi to zupełnie obojętne i nawet nie znam wyniku.

0

@TR3YWAY Toż to siok!

4

@Popitek12 Popi, przecież to dlatego, że ta ładna koleżanka jest Tobą zainteresowana XD
Działaj chłopie!

0

@Czajka90 Nie no, Pedri na ostatnie 15 minut. Powolutku łapiemy rytm meczowy.

3

@lukaszbrk prawda! Jutro wraca najpiękniejszy piłkarz świata z nowej generacji i teraz wszystko będzie nam się udawało!

0

@Ptasior masz na myśli pięknego Kanaryjczyka?

0

@Derean chyba on mnie xd

0

@gumaz dlaczego usuwasz jak Ci komentuję?

0

@gumaz mężowi: „ale mnie ten @gumaz czasami irytuje pytaniami”

2

@Barceloniarz987 ile będzie trzeba xd

0

@Gacu95 do złotego gola, ale dla realu. Gdyby to Osasuna strzeliła, to czekaliby na dwie dla białych.

1

Liam co się stał gwiazdą Instagrama haha

Z jednej strony, fajnie, że rodzice dokumentują mu takie fajne chwile, a z drugiej, żeby go nie przehype’owali. No i niech go nie zabierają broń Boże ze szkółki Barcelony :P

0

@Nazio_87 czego nie włączasz? Ja w ogóle nie wiem, o czym tu mowa???

2

@DariaFCB w sumie jak tak pomyślę, to i z klasy gimnazjalnej i z liceum dużo ludzi jest pozaręczanych albo w młodych małżeństwach, większość deklaruje chęć posiadania dzieci, więc zobaczymy co to z nich będzie…

2

@michaleu a potem patrzą wszyscy na mnie jak na debilkę XD

3

@DariaFCB wstyd się przyznać, bo z dziewczyn z podstawówki tylko ja nie jestem mężatką ani zaręczona, no poza jedną, która już posłała dziecko do szkoły, ale to dlatego, że ojciec dziecka ich opuścił. Dzieci mają już 3, było nas chyba 11… Z chłopaków z tego co wiem, to tylko jeden ma dziecko. Też było ich 11.
Psiecka/Kociecka dominują u mnie w pracy, ale to głównie millenialski.

2

@michaleu dlatego jak źle to nie zabrzmi, ja się staram być kolorowa xddd

1

@clyde @TR3YWAY no i internet pozwala na śmielsze odrzucenie kogoś. To trochę jak egzamin w formie testu: zdajesz albo nie. Gdyby ludzie jednak poznawali się więcej w prawdziwym życiu, to mieliby większe szanse „kupić” kogoś atutami, których w internecie nie da się zaprezentować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?