0

@Bzyczekk dlaczego tylko kobiety? Co to za dyskryminacja?

0

@Frimpong pilotaż.

1

@Vegeta88 dopiero, jak wyjdą z lekcji.

1

@Eklerek a jak mogłabym nie? Jeszcze nikt biorąc shake’a na pół nie oddał mi całego :*

4

@macio_944 skąd wiesz, może ona przegląda tylko nie reaguje?

1

@Ptasior to się nazywa nietolerancyjny i zacofany xd

4

@macio_944 @Luciano99 oj panowie, cieszcie się, że ja mam dystans do takich żartów xdddd
@LAMC_10 nie powiem dokładnie ile, blisko to blisko
@Ryoumen też tak uważam. Ja na luzie mogłabym mieć chłopa 175 cm wzrostu i nosić szpilki, także uważam to za zaletę.

0

@LAMC_10 blisko
@Ryoumen powyżej

0

@Ryoumen nie no, troszkę więcej mam tego wzrostu ;)

5

@macio_944 ta, chyba jakbym zmalała o 50 cm, a waga pozostała ta sama, to wtedy tak xd

5

@Luciano99 chyba zły filmik załączyłeś, bo tu widzę @jowita

4

@ViscaelBarca2007 no ale z @Eklerek w walentynki na shake’u z kfc byłam…

1

@Kozinho. Raczej zawiedziona…

1

@Kozinho. Taki z Ciebie przyjaciel, że nawet nas nie odróżniasz…

1

@Jakchcesz Może i Niemiec, ale dobry Niemiec.

0

@Kozinho. coraz ciekawszych rzeczy o sobie się tu dowiaduję xd

0

@Kozinho. Niestety, nie dorobisz się na mnie xd

1

@ProMILs @MessiForeverTheBest przebijcie to, jak w pracy pochwaliłam się kiedyś zaproszeniem na wesele i dyskutowałyśmy o tym, czy powinnam iść sama czy z kimś i wszystkim nam zaczęły się pokazywać grupy typu: „szukam partnera na wesele”…
Z lekka przerażające, bo tylko o tym rozmawiałyśmy.

1

@Czajka90 No i fajnie, ważne, że dobry dzień :D

1

@Czajka90 czy w związku z tym Twój świat jest teraz taki piękny, jak mój po wejściu Pedriego?

0

@Sinirsey najpierw z Alejandrą

0

@Soetie chyba wiesz o kim mowa…

2

@MessiForeverTheBest to już zależy, co kto ma w głowie. Mnie by było jednak wstyd przed ewentualnym przyszłym mężem i dziećmi mieć takie coś, ale nie każdy o takich sprawach myśli.

4

@Frimpong na Orlenie to ja mam dziś solo z @Soetie, bo mi chłopa zaczął obrażać…

2

@michaleu nie chcem, ale czasami wychodzi.

0

@MessiForeverTheBest i bezguściami xd

1

@michaleu Na to wychodzi…

2

@Krzysztof1987 Nie napisałam, że z perspektywy kobiety… zapytałam tylko co Wy na to…

1

@michaleu no nareszcie! Pierwszy, który to napisał!!!

0

@Krzysztof1987 mnie dziwi, że jeszcze żaden z Was nie powiedział, że w ogóle nie zainteresowałby się laską, która ma OF…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?