July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bzyczekk dlaczego tylko kobiety? Co to za dyskryminacja?
0
@Frimpong pilotaż.
1
@Vegeta88 dopiero, jak wyjdą z lekcji.
1
@Eklerek a jak mogłabym nie? Jeszcze nikt biorąc shake’a na pół nie oddał mi całego :*
4
@macio_944 skąd wiesz, może ona przegląda tylko nie reaguje?
1
@Ptasior to się nazywa nietolerancyjny i zacofany xd
4
@macio_944 @Luciano99 oj panowie, cieszcie się, że ja mam dystans do takich żartów xdddd
@LAMC_10 nie powiem dokładnie ile, blisko to blisko
@Ryoumen też tak uważam. Ja na luzie mogłabym mieć chłopa 175 cm wzrostu i nosić szpilki, także uważam to za zaletę.
0
@LAMC_10 blisko
@Ryoumen powyżej
0
@Ryoumen nie no, troszkę więcej mam tego wzrostu ;)
5
@macio_944 ta, chyba jakbym zmalała o 50 cm, a waga pozostała ta sama, to wtedy tak xd
5
@Luciano99 chyba zły filmik załączyłeś, bo tu widzę @jowita
4
@ViscaelBarca2007 no ale z @Eklerek w walentynki na shake’u z kfc byłam…
1
@Kozinho. Raczej zawiedziona…
1
@Kozinho. Taki z Ciebie przyjaciel, że nawet nas nie odróżniasz…
1
@Jakchcesz Może i Niemiec, ale dobry Niemiec.
0
@Kozinho. coraz ciekawszych rzeczy o sobie się tu dowiaduję xd
0
@Kozinho. Niestety, nie dorobisz się na mnie xd
1
@ProMILs @MessiForeverTheBest przebijcie to, jak w pracy pochwaliłam się kiedyś zaproszeniem na wesele i dyskutowałyśmy o tym, czy powinnam iść sama czy z kimś i wszystkim nam zaczęły się pokazywać grupy typu: „szukam partnera na wesele”…
Z lekka przerażające, bo tylko o tym rozmawiałyśmy.
1
@Czajka90 No i fajnie, ważne, że dobry dzień :D
1
@Czajka90 czy w związku z tym Twój świat jest teraz taki piękny, jak mój po wejściu Pedriego?
0
@Sinirsey najpierw z Alejandrą
0
@Soetie chyba wiesz o kim mowa…
2
@MessiForeverTheBest to już zależy, co kto ma w głowie. Mnie by było jednak wstyd przed ewentualnym przyszłym mężem i dziećmi mieć takie coś, ale nie każdy o takich sprawach myśli.
4
@Frimpong na Orlenie to ja mam dziś solo z @Soetie, bo mi chłopa zaczął obrażać…
2
@michaleu nie chcem, ale czasami wychodzi.
0
@MessiForeverTheBest i bezguściami xd
1
@michaleu Na to wychodzi…
2
@Krzysztof1987 Nie napisałam, że z perspektywy kobiety… zapytałam tylko co Wy na to…
1
@michaleu no nareszcie! Pierwszy, który to napisał!!!
0
@Krzysztof1987 mnie dziwi, że jeszcze żaden z Was nie powiedział, że w ogóle nie zainteresowałby się laską, która ma OF…