1

@LAMC_10 obowiązkowo :D
@BojanKriKicz bardzo dobrze ;)

2

To sobie Pieter poleciał…

1

@LukaszFan dzisiaj super dzionek :D

1

@Eklerek a proszę bardzo, coś tam kopnąć umiem ;)

3

@Eklerek a co Ty myślisz? Że ja tak nie umiem???

5

@macio_944 to już Lucek sam z tej swojej wysokiej marży z warsztatu

Edit: oooo jednak znalazł się chętny :D

6

@macio_944 ja dorzucam drugie 0,25 zł i już jest 0,5 ;)

1

@Criss18Barca Ewunia oficjalnie startuje, czy to Twoja luźna myśl?

0

@Criss18Barca Ty cicho siedź, bo na Ciebie też mam swoje haki ;)

2

@Bilon87 oby się źle zestarzał.

0

@Chada dla chcącego, nic trudnego ;)

0

@Chada A spojlerowałeś? Bo moderacja bardzo tego nie lubi. Już jeden miś za ranczo poleciał.

4

@Barceloniarz987 powaliło ich do reszty z tym terminarzem xd

1

@LAMC_10 teraz tylko masz wątpliwości czy podrywałeś babę czy chłopa XD

1

@LAMC_10 w sumie jaka to różnica?

2

@kocuur dziękuję, poczekam na kogoś, kto zrobi to z uczucia, nie za pieniądze.
A Ty jakoś dużo wiesz jak na to, że jesteś świeżakiem…

2

@kocuur oj na pewno nie, ja akurat mam problem z bliskością ogólnie…

1

@kocuur No, na pewno to nie jest zajęcie dla każdego…

0

@LAMC_10 ja to wolę: gdy za lado jo ujrzałem, to natychmiast oszalałem

1

@LAMC_10 przed spaniem obowiązkowo :D

1

@LAMC_10 polecam :D

1

@kocuur to takie dość intymne to przytulanie, myślałam, że takie bardziej misie…

2

@LAMC_10 bo sobie przypomniałam inny wątek stópkarski xd

2

@Czajka90 czasami…
@LAMC_10 to dużo straciłeś…

0

@kocuur jak ktoś czuje potrzebę przytulenia się do kogokolwiek, to spoko.

13

@TR3YWAY a @LAMC_10 znowu ma zajętą łazienkę xd

1

@Criss18Barca telewizja kłamie

1

@MessiForeverTheBest nie komentuję xd

1

@MessiForeverTheBest czyli wybierasz Juliana?

1

@MessiForeverTheBest nie no, jak Julian to po 60, jak Julia to 25. Musisz wybrać, którą wersję wybierasz xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?