July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LAMC_10 obowiązkowo :D
@BojanKriKicz bardzo dobrze ;)
2
To sobie Pieter poleciał…
1
@LukaszFan dzisiaj super dzionek :D
1
@Eklerek a proszę bardzo, coś tam kopnąć umiem ;)
3
@Eklerek a co Ty myślisz? Że ja tak nie umiem???
5
@macio_944 to już Lucek sam z tej swojej wysokiej marży z warsztatu
Edit: oooo jednak znalazł się chętny :D
6
@macio_944 ja dorzucam drugie 0,25 zł i już jest 0,5 ;)
1
@Criss18Barca Ewunia oficjalnie startuje, czy to Twoja luźna myśl?
0
@Criss18Barca Ty cicho siedź, bo na Ciebie też mam swoje haki ;)
2
@Bilon87 oby się źle zestarzał.
0
@Chada dla chcącego, nic trudnego ;)
0
@Chada A spojlerowałeś? Bo moderacja bardzo tego nie lubi. Już jeden miś za ranczo poleciał.
4
@Barceloniarz987 powaliło ich do reszty z tym terminarzem xd
1
@LAMC_10 teraz tylko masz wątpliwości czy podrywałeś babę czy chłopa XD
1
@LAMC_10 w sumie jaka to różnica?
2
@kocuur dziękuję, poczekam na kogoś, kto zrobi to z uczucia, nie za pieniądze.
A Ty jakoś dużo wiesz jak na to, że jesteś świeżakiem…
2
@kocuur oj na pewno nie, ja akurat mam problem z bliskością ogólnie…
1
@kocuur No, na pewno to nie jest zajęcie dla każdego…
0
@LAMC_10 ja to wolę: gdy za lado jo ujrzałem, to natychmiast oszalałem
1
@LAMC_10 przed spaniem obowiązkowo :D
1
@LAMC_10 polecam :D
1
@kocuur to takie dość intymne to przytulanie, myślałam, że takie bardziej misie…
2
@LAMC_10 bo sobie przypomniałam inny wątek stópkarski xd
2
@Czajka90 czasami…
@LAMC_10 to dużo straciłeś…
0
@kocuur jak ktoś czuje potrzebę przytulenia się do kogokolwiek, to spoko.
13
@TR3YWAY a @LAMC_10 znowu ma zajętą łazienkę xd
1
@Criss18Barca telewizja kłamie
1
@MessiForeverTheBest nie komentuję xd
1
@MessiForeverTheBest czyli wybierasz Juliana?
1
@MessiForeverTheBest nie no, jak Julian to po 60, jak Julia to 25. Musisz wybrać, którą wersję wybierasz xd