2

@LOPEZ16 Lubię CDR jak wygrywamy, a jak nie wygrywamy to nie lubię.

1

@mekston aż takich wysokich szpilek to bym nie założyła…

2

@Eklerek to jest dosłownie 100% typowej Anetki hahaha

2

@pt9 dla mnie wystarczy, że mogłabym przy nim nosić szpilki i już się kwalifikuje xd

3

@Eklerek z Anetką z pracy, kazała Cię pozdrowić :*

5

@Popitek12 Pedro Gonzalez Lopez to przystojny mężczyzna dobrze gra w piłkę w Barcelonie.

11

@TR3YWAY *zablokuj*

3

@Eklerek potwierdzam! Cukierki dostałam!

1

@Gary bardzo nieładne określenie xd

4

@bartulek98 9 lat misiu, 9 ;)

2

@Antimadridista_WR tak, to przeraża. Po pandemi, po pandemii, a pandemia była 6 lat temu xd

10

@BojanKriKicz ja się go nie boję xd

1

@Azi no trudno :p

1

@Antimadridista_WR co się smucisz? Najlepszy rocznik jesteśmy ;)

2

@Roobo Ja myślałam, że Ty masz ze 35 lat haha

7

@Bilon87 Nie pozostaje nam nic innego jak wierzyć ;)

3

@clyde 165 cm… taka średnia krajowa :P

4

@Aequlibre wystarczy, że w pracy muszę o tym słuchać…

2

@clyde ja w sumie też od tego 12-13 roku jak już osiągnęłam swój wzrost wyglądam podobnie (nie mam już pryszczy jak w okresie dojrzewania haha), jedyne co dodaje mi powagi to właśnie makijaż, bo bez tego to jak dzieciak, jeszcze w dodatku jak założę czapkę z pomponem i kolorową kurtkę to naprawdę można się pomylić :P
Ale mam nadzieję, że będę się właśnie tak starzeć (:
Chociaż przyznam, że te laskę co mi dała 13 to poniosło jednak XD

2

@Eklerek dobra, powiemy, że mnie adoptowałeś XD

4

@shinthps Obawiam się, że zupełnie poważnie może tak być…
@clyde ale się zgraliście z @shinthps haha

5

@Eklerek Dzień dobry, proszę pana!
@Sinirsey ???

3

@mr Barca niestety, ale makijaż tudzież jego brak robi różnicę, jeszcze czapka zimowa do tego i jest trzynastka :P

8

@mr Barca rocznikowo 26, wyglądam na 16-17, niedawno padło też 13 XD

2

@Marusek wielu to nie wiem, ale fakt. Ty się zaliczasz ;)

1

@Marusek co jest krzywdzące???

2

@Kgorecki2500 dzięki Kacper, Ty jeden mnie rozumiesz :D

3

@LAMC_10 a oglądałeś mecz w sobotę?
@MichalVamos oby już mu nic złego się nie działo :/
@Roobo na to czekam :D

6

@Criss18Barca Niech mi się tylko nie ważą terroryzować Pana Pedro Gonzaleza Lopeza, bo ja ich sterroryzuję!!!

1

@Gary aż takie luksusy? W starej km bym tak jechała XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?