41

Ja i tak ich kocham za to co zostawili dziś na boisku ♥️

Żeby tak uznali tę bramkę Cubarsiego w pierwszym meczu, a nie szukali spalonego 10 minut…

1

Bernal ja Cię adoptuję!!!!

2

@Kozinho. Jak wróci to będę musiała mu siniaki rozmasować. Jestem gotowa na to poświęcenie.

1

@Kozinho. Jak ktoś nie ma życia, to niech sobie wymyśla sensacje…

1

@UriBoyka wtedy wyglądałam na tyle samo co teraz xd
@Kozinho. ale tylko jak piszesz na priv

6

Ostatni raz czułam się tak 8.03.2017

11

Ja tylko tyle:

VAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOS!!!!!!!!!!

1

@LAMC_10 Na te okazję mam wino Barcelony kupione gdy ogłoszono transfer Robcia. Czeka.

3

@gumaz z sensem się zgadzam, ale ja bym tego nie ubrała tak brutalnie

1

@LAMC_10 ogólnie się zdarza

0

@LAMC_10 w Wielkim Poście nie.

1

@Gary no tak, ale byłam dziś umalowana, więc gdybym się nie umyła przed meczem to bym dalej miała makijaż, ale niestety jutro trzeba wstać i odrabiać pańszczyznę. Gdybym miała wolne, to pewnie poszłabym się myć po meczu.

3

@LAMC_10 Ja na trzeźwo, ale może być ciężko to przełknąć.

2

@mateusz33 lepsza była Barcelona z Andre Gomesem w składzie?

2

@zuris dlatego najlepiej zamknąć to w 90 minutach, będzie ultra ciężko, ale VAMOOOOOOOOOOOOOOOOOS

0

@zuris a po dogrywce jak?

1

@Sinirsey biorę taką opcję pod uwagę, pytanie tylko czy będzie dało się oglądać na leżąco.
@Gary dopóki nie jestem utrzymanką i muszę chodzić do pracy, to niestety muszę się wysypiać.
@Czajka90 moją kolacją będą dziś ciasteczka od Pedriego.

0

@PIWOSZ89 Kacpi ♥️♥️♥️

4

@gumaz raczej kąpu kąpu i piżamka, żeby po meczu szybciej do łóżeczka

6

Hansi ufam dla Ciebie!

1

@Szklaner @Criss18Barca tłumacz się teraz

2

@Criss18Barca jeszcze dużo nauki przede mną ^^

2

@LAMC_10 No to odpowiedz xd

3

@Miszcz Textu FCB dzisiaj La Rambla nie zaśnie!!!

1

@Popitek12 bo jesteś z 22?

1

@Czajka90 wezmę Was na skrzydłowych

2

Kacper Tomasiak, nie dość, że skacze na medal, to jeszcze gra w kadrze kobiet w piłkę :D

2

@esem91 postać znana… co prawda z bycia synem, ale zawsze xd

1

@Katalończyk 99 na razie do finału Pucharu Króla, o ołtarzu pomyślimy po mundialu :P

6

Pedri, prowadź!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?