July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
Ja i tak ich kocham za to co zostawili dziś na boisku ♥️
Żeby tak uznali tę bramkę Cubarsiego w pierwszym meczu, a nie szukali spalonego 10 minut…
1
Bernal ja Cię adoptuję!!!!
2
@Kozinho. Jak wróci to będę musiała mu siniaki rozmasować. Jestem gotowa na to poświęcenie.
1
@Kozinho. Jak ktoś nie ma życia, to niech sobie wymyśla sensacje…
1
@UriBoyka wtedy wyglądałam na tyle samo co teraz xd
@Kozinho. ale tylko jak piszesz na priv
6
Ostatni raz czułam się tak 8.03.2017
11
Ja tylko tyle:
VAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOS!!!!!!!!!!
1
@LAMC_10 Na te okazję mam wino Barcelony kupione gdy ogłoszono transfer Robcia. Czeka.
3
@gumaz z sensem się zgadzam, ale ja bym tego nie ubrała tak brutalnie
1
@LAMC_10 ogólnie się zdarza
0
@LAMC_10 w Wielkim Poście nie.
1
@Gary no tak, ale byłam dziś umalowana, więc gdybym się nie umyła przed meczem to bym dalej miała makijaż, ale niestety jutro trzeba wstać i odrabiać pańszczyznę. Gdybym miała wolne, to pewnie poszłabym się myć po meczu.
3
@LAMC_10 Ja na trzeźwo, ale może być ciężko to przełknąć.
2
@mateusz33 lepsza była Barcelona z Andre Gomesem w składzie?
2
@zuris dlatego najlepiej zamknąć to w 90 minutach, będzie ultra ciężko, ale VAMOOOOOOOOOOOOOOOOOS
0
@zuris a po dogrywce jak?
1
@Sinirsey biorę taką opcję pod uwagę, pytanie tylko czy będzie dało się oglądać na leżąco.
@Gary dopóki nie jestem utrzymanką i muszę chodzić do pracy, to niestety muszę się wysypiać.
@Czajka90 moją kolacją będą dziś ciasteczka od Pedriego.
0
@PIWOSZ89 Kacpi ♥️♥️♥️
4
@gumaz raczej kąpu kąpu i piżamka, żeby po meczu szybciej do łóżeczka
6
Hansi ufam dla Ciebie!
1
@Szklaner @Criss18Barca tłumacz się teraz
2
@Criss18Barca jeszcze dużo nauki przede mną ^^
2
@LAMC_10 No to odpowiedz xd
3
@Miszcz Textu FCB dzisiaj La Rambla nie zaśnie!!!
1
@Popitek12 bo jesteś z 22?
1
@Czajka90 wezmę Was na skrzydłowych
2
Kacper Tomasiak, nie dość, że skacze na medal, to jeszcze gra w kadrze kobiet w piłkę :D
2
@esem91 postać znana… co prawda z bycia synem, ale zawsze xd
1
@Katalończyk 99 na razie do finału Pucharu Króla, o ołtarzu pomyślimy po mundialu :P
6
Pedri, prowadź!