July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FCB_dimiC @Kozinho. Sory panowie, muszę pilnować własnych interesów xd
2
@Eklerek zastanowię się…
1
@Eklerek i może jeszcze frytki do tego?
4
@Toretto dwa razy się wywrócił i jeden rajd z piłką… mizeria.
2
@GeneralXavi Żółta Łódź Podwodna poszła na dno
1
@JanuszKorwinMikke i Mareczek krzyczący przy 3:1: Panowie, nie poddajemy się! Jesteśmy Barceloną!
2
@gumaz no co Ty nie powiesz? A ja myślałam, że same boty tu piszą.
3
@gumaz smutno byście mieli
1
@Chimera niech się Atleti dziś wyżyje.
1
@MOLESTA żadnych. Najwspanialszy jest!
17
Pedri appreciation post:
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
5
@mekston kiedyś kibicowałam BVB, ale z czasem przestałam…
2
@Eklerek oj nie, nudy na pewno by nie było :P
2
@Eklerek za kudły i ze schodów, jak Danka Norkowa (:
2
@Eklerek w tym związku to ja bym była łobuziarą XDDD
1
@Eklerek taaa łobuz kocha najbardziej i te sprawy xd
2
@Eklerek nie musisz się ujawniać z tym, że byłeś młodocianym przestępcą :P
1
@Criss18Barca nie wiem, ja się stresuję tym meczem, a po co się stresować meczem, w którym i tak nie ma się szans?
4
@Luciano99 mamrot i pizza za 6 zł
1
@Azi i nie zawiodłeś się haha
2
@Azi jak rozumiem to drugie z talonu wykorzystałeś :P
@blakkudium gra Pedriego jest moją nagrodą, nie chcę nic więcej
2
@Pedri16Future faktycznie, jeszcze było trzecie ;)
3
@Azi Ja za to miałam xd
1
@PaPo eee dawno takich ciasteczek nie było :P
3
@czosnekfcb i jego mafia też
8
Pedri zagrał trzy ciasteczka i okej :D
2
@MirusAmisz Uściskać czy wycałować?
2
@DragonxNF ktoś jeszcze mi się dziwi???
2
@Who_you_mam @capoN ostatnio jeden mi podskakiwał xD
1
I co hejterzy Pedriego????