1

@Gary straszne… 2 dni nic nie napisałam i już tragedia XD

2

@Laminedependencia ale po co wychodzić na boisko, skoro już przed meczem jesteśmy skreśleni?

2

@allien18 ja po spacerku :)

2

1

Wróciliśmy do ustawień fabrycznych XD

1

@MichuZ44 Pedri ma być gotowy na Atleti. Wejdzie pewnie w 55-60 minucie i zrobi porządek ;)

1

@LAMC_10 w sumie, to też taka symbolika, że zostanie z taką samą liczbą wygranych jak Adaś :D

1

@tadzik447 ja już się nie łudzę. Szczególnie, że Kamil nie lubi tej skoczni.

1

@ZuczekFCB1899 niestety, mam już plany w tym czasie (:

2

Kamil ładnie awansował :D

3

@Czajka90 niestety, ja jestem domatorem jeśli chodzi o oglądanie meczów :(

2

@Lisek Tak. W dodatku trzecie urodziło się sporo przed terminem. I jeszcze jego siostra ma tego dnia urodziny.

4

Kamil pierwszy!!!

(Co z tego, że jeszcze 28 w kolejce)

2

@Lisek Czego by o nim nie mówić, z datą urodzin to wyjątkowo mu się udało trafić z trudnej pozycji :D

2

@Lisek Jutro też ich nie ma ;)

1

@RosjaninBut Marsz Boniek kochany, w Polsce rosną bociany!

2

Kontrowersyjna opinia: Ferran nie ma dziś urodzin.

1

@Ogorinho1974 mocno, ale w punkt!

1

@LAMC_10 Uśmiechnijcie się brygada! Co tacy smutni jesteście?

1

@Criss18Barca jak Ty się wyrażasz?

1

@LAMC_10 na żyletki xd

1

@Criss18Barca 2014 podobno

2

Dzięki Mariuszek!!!

Kamil Stoch w drugiej serii :’)

1

@FcPortoFan1999 Coli to ja w ogóle nie piję.

2

@Czajka90 czekam na ofertę z Barcelony. Nie będzie mi Aitana podskakiwać.

2

@michal26 poczekaj, jeszcze jednego śmiałka nam trzeba.

0

@FcPortoFan1999 ja się z Tobą Oski nie napiję, bo w poście się nie alkoholizuję :/

1

@FcPortoFan1999 Tym razem nie

1

Piękny ten konkurs :/

1

@FcPortoFan1999 zostawić Was na trochę samych…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?