2

Należało się młodemu :D

2

@Remi70 Nie do końca. Kończą się komunikatem: competition completed, a to już było w trakcie meczu.

1

@Criss18Barca i znowu miałam rację, że skoki nie skończą się przed meczem.
To już chyba 3:0 dla mnie :P

1

@LAMC_10 najpiękniejsze bałwanki ♥️

2

@esem91 ale od Kacpra to się odwal xd

1

Penalti para Real de madrid

0

@Filipem karny, ale dla realu Madryt

1

@LAMC_10 Oszaleć można :D

17

Anulować 3 serię i tyle!

1

Kurczaczki pieczone…

1

@Szczygiel06 Nie no, tak to nie…

1

Austria niestety nie do łyknięcia, chyba, że się Emba całkiem spali w trzecim skoku…

1

O mamuńciu!!!!!!

3

Przekozak jest z tego chłopaka!!!!

1

Już po Żabie…

@Criss18Barca

1

@Faro smuteczek :(

1

@Faro no cóż… albo mnie akceptujesz taką, jaka jestem, albo tą przyjaźń nie ma sensu xd

2

@Faro czyli nie podejdziesz w 13 jak zobaczysz wredne oczy??? :(

10

Medal i hat-trick Raphy i wieczór najlepszy ♥️
O nic więcej Cię Boże dziś nie proszę…

1

@esem91 no właśnie u mnie się tak to odróżnia, ale też ekspertką od męskiej mody sakralnej nie jestem xd

2

@esem91 i w trzeciej to samo ;)

1

@esem91 dobra, każdy kiedyś błądzi. Wygrałeś xd

1

Kacper jest ogień!!!!!

1

@LAMC_10 może oszukuję Was wszystkich???

1

@esem91 bo ksiądz ma sutannę, a ministrant nie xd

1

@LAMC_10 skąd pewność, że dziewczyna??? ^^

1

@LAMC_10 co ja???

1

@esem91 to komża, nie sutanna xd

7

O Ty Jasiu XDDDD

1

@Criss18Barca żaba został 20 pkt rekompensaty xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?