July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani tak zwana moda na dziadka, jeszcze najlepiej do tego takie chodaki z bazaru na obcasie z odkrytą piętą.
0
@Chimera 3 lata w Polsce to bardzo długo…
1
@Chimera @FcPortoFan1999 Oski na którą dzisiaj?
5
@Szicek10 chętnie, ale boję się, że dostanę zakaz stadionowy xd
1
@LAMC_10 dopóki ktoś mi za skórę nie wejdzie…
1
@tomek8756 to też wiemy :D
3
@Bykunn niby tak się już przyjęło, ale jednak historycznie to co innego i nie wszyscy to wiedzą ;)
2
CZY WIECIE ŻE:
Olimpiada i Igrzyska Olimpijskie to NIE to samo???
Otóż:
Historycznie Olimpiada to czterolecie dzielące jedne igrzyska od drugich.
Taka ciekawostka na dobranockę :D
1
@LAMC_10 zdanie odosobnione :P
1
@MessiForeverTheBest euro 2012
1
@MessiForeverTheBest chętnie haha
1
@MessiForeverTheBest a co to za pytania filozoficzne?
1
@Kozinho. Przynajmniej mam się z czego pośmiać
1
@MessiForeverTheBest wiesz, jest coś takiego jak miłość platoniczna. Nie musi być od razu cielesna xd
1
@MessiForeverTheBest nie, ja po prostu zamieniam się w tą panią z warzywniaka, co do każdego klienta mówi: kochanie xD
3
@Stinger_ no Ty jesteś miś nr 1, a @majkiii miś nr 2 :D
3
@majkiii kolejny misiu: lutego*
1
@Kozinho. Odważnie xd chociaż ten który najbardziej sobie ze mną pozwalał zaginął w tamtym roku… @Commando gdzie jesteś pytam po raz kolejny???
@LAMC_10 sugeruję, że ukradłeś komuś awatar xD
0
@Ku84fcb masz 6 lat i konto na LR???
1
@LAMC_10 ładny awatar. Ktoś już tu taki miał kiedyś xD
@Kozinho. Czyżby?
2
@Derpowsky najlepszy rocznik, co nie @michaleu?
3
@Kozinho. Primo, to Kacper nie przeleciał skoczni, bo 3 metrów mu brakło, a secundo to: wszystko w porządku u Ciebie?
@MessiForeverTheBest z gołymi stopami to @LAMC_10 chcialby xd
4
@LAMC_10 treneiro McSiusiak
0
@Kozinho. Trudno tak na odległość xd
2
@Criss18Barca GOATy
0
@Kozinho. Ja mu daję szansę się poprawić, ale szanse trzeba wykorzystać xD
0
@Litman jutro bez ciężarów będzie
0
@spacer ja też myślałam, że takie TOP 10 będzie, może TOP 5, ale bez medalu.
0
@Kozinho. I nie całuje mnie tak jak Raphinha jego xD
1
@LAMC_10 ja też ♥️
Udane walentynki haha