1

@Safrani tak zwana moda na dziadka, jeszcze najlepiej do tego takie chodaki z bazaru na obcasie z odkrytą piętą.

0

@Chimera 3 lata w Polsce to bardzo długo…

1

@Chimera @FcPortoFan1999 Oski na którą dzisiaj?

5

@Szicek10 chętnie, ale boję się, że dostanę zakaz stadionowy xd

1

@LAMC_10 dopóki ktoś mi za skórę nie wejdzie…

1

@tomek8756 to też wiemy :D

3

@Bykunn niby tak się już przyjęło, ale jednak historycznie to co innego i nie wszyscy to wiedzą ;)

2

CZY WIECIE ŻE:

Olimpiada i Igrzyska Olimpijskie to NIE to samo???

Otóż:
Historycznie Olimpiada to czterolecie dzielące jedne igrzyska od drugich.

Taka ciekawostka na dobranockę :D

1

@LAMC_10 zdanie odosobnione :P

1

1

@MessiForeverTheBest chętnie haha

1

@MessiForeverTheBest a co to za pytania filozoficzne?

1

@Kozinho. Przynajmniej mam się z czego pośmiać

1

@MessiForeverTheBest wiesz, jest coś takiego jak miłość platoniczna. Nie musi być od razu cielesna xd

1

@MessiForeverTheBest nie, ja po prostu zamieniam się w tą panią z warzywniaka, co do każdego klienta mówi: kochanie xD

3

@Stinger_ no Ty jesteś miś nr 1, a @majkiii miś nr 2 :D

3

@majkiii kolejny misiu: lutego*

1

@Kozinho. Odważnie xd chociaż ten który najbardziej sobie ze mną pozwalał zaginął w tamtym roku… @Commando gdzie jesteś pytam po raz kolejny???

@LAMC_10 sugeruję, że ukradłeś komuś awatar xD

0

@Ku84fcb masz 6 lat i konto na LR???

1

@LAMC_10 ładny awatar. Ktoś już tu taki miał kiedyś xD
@Kozinho. Czyżby?

2

@Derpowsky najlepszy rocznik, co nie @michaleu?

3

@Kozinho. Primo, to Kacper nie przeleciał skoczni, bo 3 metrów mu brakło, a secundo to: wszystko w porządku u Ciebie?
@MessiForeverTheBest z gołymi stopami to @LAMC_10 chcialby xd

4

@LAMC_10 treneiro McSiusiak

0

@Kozinho. Trudno tak na odległość xd

2

0

@Kozinho. Ja mu daję szansę się poprawić, ale szanse trzeba wykorzystać xD

0

@Litman jutro bez ciężarów będzie

0

@spacer ja też myślałam, że takie TOP 10 będzie, może TOP 5, ale bez medalu.

0

@Kozinho. I nie całuje mnie tak jak Raphinha jego xD

1

@LAMC_10 ja też ♥️
Udane walentynki haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?