2

@gumaz @Faro brzmi jak challenge, mogę pomóc :)

1

@Kgorecki2500 ja też spędzam kolejne walentynki sama i wiesz co mnie boli najbardziej? Głowa, bo dzisiaj niskie ciśnienie xd

2

@Kgorecki2500 ale czy to źle? Moi rodzice to gdzie by nie byli, gdzie będzie sklep Barçy to zawsze wejdą i trochę eurasków zostawią :

A jeszcze co do sklepu białych na La Rambli… kiedyś jak byliśmy ze znajomymi, to tam stanęliśmy i napluliśmy… piękne czasy :D

0

@Arden już go nie ma

1

@LAMC_10 mogłabym. Żadna praca nie hańbi.

2

@Popitek12 nie, dzień kobiet na Camp Nou.

1

@gumaz Robert opuścił grupę.

2

@LAMC_10 ja bym nie chciała mieć męża ze swojej branży, ale niestety moje opinie są często spoza statystycznej większości.
Natomiast myślę, że jak przychodzi prawdziwa miłość, to takie rzeczy nie mają znaczenia. Rzecz w tym, że teraz takiej prawdziwej miłości jest mało.

0

@MessiForeverTheBest i zmieniać pieluchy mężowi zamiast dzieci???
@tadzik447 formalnie nie miała xd

3

@Szklaner są pozytywy, np. Brak teściowej

1

@LAMC_10 tak, będę oglądać z Wami, moje kochane piwniczaki :*

1

@LAMC_10 wzajemnie :)
To już drugie życzenia od Ciebie :D

1

@Nazio_87 to drugie chyba mnie bardziej dotyczy :)

0

@MessiForeverTheBest to był Twój pierwszy raz, co nie???

1

@gumaz dzisiaj skoki, proszę pana.
I nawet gdybym miała z kim spędzać walentynki, to byłoby to w ten sposób, bo konkursu olimpijskiego nie odpuszczę.

1

@LAMC_10 jeden by wystarczył, ale konkretny hahah

3

@Eklerek teraz mnie żywcem nie wezmą do nieba, bo za ciężka xd
Zgubi się…

1

@Eklerek chyba nie miałam na myśli aż tak drastycznych przypadków…

3

@Eklerek moje były git. Te co nam szef sprawił w pracy mi zaszkodziły :(
@LAMC_10 widzę, że coś tu jest grane…

3

@macio_944 już nie wiem, co gorsze…

2

@macio_944 po Tobie to się tego nie spodziewałam…

3

@LAMC_10 @Eklerek mnie boli brzuch po pracowych pączkach… nigdy więcej xd

3

@Popitek12 dramat to jest nie pomyśleć za wczasu…

1

@Eklerek ja jestem nadwrażliwa na zapachy, szczególnie w pewne dni, i nieraz zwykły, nawet ładny zapach jest dla mnie nie do zniesienia. Ale już alko jak sama nie piję to tragedia.

0

@Eklerek smrodek?

0

@Criss18Barca cieszy Kamilek wysoko

1

@Eklerek nie znoszę, ale jeszcze bardziej nie znoszę smrodu alko na trzeźwo xd

1

@Eklerek najwyżej okno się otworzy

1

@Eklerek nie no, bez przesady. Aż taka okrutna nie jestem xd

1

@Eklerek i znowu będzie tym śmierdziała cała chałupa…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?