July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek baba babie babą xd
1
@kundee nie godzi się.
1
@kundee zależy jaka praca. Jak degustator alkoholu to tak, jak inna to nie.
6
@Tuc polecę klasykiem: skoro oni mogli nam strzelić 4, to my możemy strzelić im 6.
I tego się trzymajmy ;)
0
@Batys wchodzimy w zbyt osobiste szczegóły…
0
@Batys oczywiście, nie ma litości. Jeszcze dostał płynem do dezynfekcji.
0
@Batys częściowo. Stanęłam przed lustrem i powiedziałam sobie: a co to za pryszcz na czole???
1
@Bilon87 rośnie? Ja mam wrażenie, że pierwsze pokolenie egoistów (czytaj: moje) jest już dobrze wyrośnięte…
0
@clyde ooo no to gratuluje :P
1
@Szmulek Pedri i Rapha z hat-trickiem, Rashford albo Fermin dorzucają coś od siebie, wygrywamy 7:2.
Róbcie screeny.
3
@clyde masz z kim się zabrać za tę robotę?
0
@TR3YWAY nie, no… aż tak to nie. Flick do Triduum Paschalnego.
1
@Popitek12 a dobrze się z tym czujesz?
3
@Jakchcesz trochę toxic xd
2
@lajcior jak już siedzisz u nas kątem, to siedź cicho i się nie przyznawaj :P
15
Podobno dzisiaj jest dzień kochania siebie. Zatem z okazji tego dnia, apeluję do Was, byście nie oglądali skrótów, powtórek ani niczego innego związanego z wczorajszym meczem.
Miłujcie się!
1
@lajcior niby przepis znany, a jakoś narobiłeś mi ochoty. Chyba jutro zrobię taką sałatkę z kurczakiem z patelsona :P
0
@Kozinho. Zawsze wolałam dzień kobiet w Barcelonie od walentynek gdziekolwiek…
2
@Barceloniarz987 dużo rzeczy szkoda, ale teraz nic po gdybaniu. Panowie muszą się dobrze nakręcić na rewanż i walczyć do samego końca.
1
@Vegeta88 30% z wieczności to dalej wieczność. Pytanie komu byście dokuczali, gdyby o mnie nie wolno było nawet wspomnieć…
2
@Szymemdymek jeśli jest 1% szans, to ja mam 99% wiary
0
@Vegeta88 a no sporo całkiem xd
0
@MateS bo Lewandowski ma stopę rozmiar 98
4
Z pozytywów to Pedri wraca za 10 dni…
1
@JimMorrisonFCB aż przypomina się: How was Spain?
1
@Szicek10 oczywiście będzie to trudne, ale z Pedrim, Raphą i Rashem nie ma nic niemożliwego. To jeszcze 3 tygodnie.
1
@Vegeta88 znaczy się, tęskniłbyś?
0
@Criss18Barca marne pocieszenie…
(Tak wiem, babie nigdy nie dogodzisz)
0
Jak ja się czuję? Ja się w ogóle nie czuję, proszę pana!
7
Plan na drugą połowę - już nie tracić i strzelić min. 2!
Ciebie prosimy…