1

@Eklerek baba babie babą xd

1

@kundee nie godzi się.

1

@kundee zależy jaka praca. Jak degustator alkoholu to tak, jak inna to nie.

6

@Tuc polecę klasykiem: skoro oni mogli nam strzelić 4, to my możemy strzelić im 6.
I tego się trzymajmy ;)

0

@Batys wchodzimy w zbyt osobiste szczegóły…

0

@Batys oczywiście, nie ma litości. Jeszcze dostał płynem do dezynfekcji.

0

@Batys częściowo. Stanęłam przed lustrem i powiedziałam sobie: a co to za pryszcz na czole???

1

@Bilon87 rośnie? Ja mam wrażenie, że pierwsze pokolenie egoistów (czytaj: moje) jest już dobrze wyrośnięte…

0

@clyde ooo no to gratuluje :P

1

@Szmulek Pedri i Rapha z hat-trickiem, Rashford albo Fermin dorzucają coś od siebie, wygrywamy 7:2.
Róbcie screeny.

3

@clyde masz z kim się zabrać za tę robotę?

0

@TR3YWAY nie, no… aż tak to nie. Flick do Triduum Paschalnego.

1

@Popitek12 a dobrze się z tym czujesz?

3

@Jakchcesz trochę toxic xd

2

@lajcior jak już siedzisz u nas kątem, to siedź cicho i się nie przyznawaj :P

15

Podobno dzisiaj jest dzień kochania siebie. Zatem z okazji tego dnia, apeluję do Was, byście nie oglądali skrótów, powtórek ani niczego innego związanego z wczorajszym meczem.
Miłujcie się!

1

@lajcior niby przepis znany, a jakoś narobiłeś mi ochoty. Chyba jutro zrobię taką sałatkę z kurczakiem z patelsona :P

0

@Kozinho. Zawsze wolałam dzień kobiet w Barcelonie od walentynek gdziekolwiek…

2

@Barceloniarz987 dużo rzeczy szkoda, ale teraz nic po gdybaniu. Panowie muszą się dobrze nakręcić na rewanż i walczyć do samego końca.

1

@Vegeta88 30% z wieczności to dalej wieczność. Pytanie komu byście dokuczali, gdyby o mnie nie wolno było nawet wspomnieć…

2

@Szymemdymek jeśli jest 1% szans, to ja mam 99% wiary

0

@Vegeta88 a no sporo całkiem xd

0

@MateS bo Lewandowski ma stopę rozmiar 98

4

Z pozytywów to Pedri wraca za 10 dni…

1

@JimMorrisonFCB aż przypomina się: How was Spain?

1

@Szicek10 oczywiście będzie to trudne, ale z Pedrim, Raphą i Rashem nie ma nic niemożliwego. To jeszcze 3 tygodnie.

1

@Vegeta88 znaczy się, tęskniłbyś?

0

@Criss18Barca marne pocieszenie…
(Tak wiem, babie nigdy nie dogodzisz)

0

Jak ja się czuję? Ja się w ogóle nie czuję, proszę pana!

7

Plan na drugą połowę - już nie tracić i strzelić min. 2!
Ciebie prosimy…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?