8

Spokojnie, mamy rewanż z Pedrim w składzie :D

1

@Gary gdyby to zależało ode mnie, to by nie miał kontuzji.

1

@654321 ja też :D

2

@654321 prawdopodobnie przyszły weekend

1

@RozowaPantera Weź kebaba w pączku xd

0

@Laminedependencia ciekawie nazywasz swoją kobietę…

1

@macio_944 też nie byłam przekonana, dopóki nie spróbowałam XD

1

@macio_944 zawsze można pączka tiramisu. Jadłam i polecam :P

0

@BojanKriKicz czytam artykuły xd

1

@ranger3120 przybij pione!

0

@Danny Gaucho To Wy świntuchy we wszystkim widzicie podtekst xD

0

@WiernyKatalonii wzajemnie Donutku :*
@Danny Gaucho ja mogę z kimś na pół dupki siedzieć xd

1

@Popitek12 gorzej być tą żoną

1

Chcecie na kogoś liczyć, to liczcie na siebie

1

@FCB_dimiC dobrze, że zaznaczyłeś, że je czasem pierzesz ;)

4

@NeroTFP1 to nie czwartek jest tłusty ;)

2

@Mroziu bo teraz cały post nie będę jeść nic, więc muszę najeść się na zapas.

1

@Awedi zwłaszcza, że to był klasztor, nie kościół. Podejrzewam też, że skoro to było do sprzedaży, to już żaden zakon w nim nie rezydował.

1

@Tridente2015 ale kaplicę w hotelu zostawił ;)

1

@Sulimo może i donice xd

1

@Vegeta88 @gumaz dnicę

1

@LAMC_10 Nie wiem. W śniadaniówkę wzięłam 3, pewnie coś jeszcze do meczu zjem. Zobaczymy co mi zaoferują w pracy.

0

@Criss18Barca Nie, ale mam co najmniej jedenastu, którzy zrobią to za mnie ;)

1

@Croocers chyba przy zakupach powyżej 100 zł dają 12 sztuk gratis.

1

@Criss18Barca tłusty czwartek to idealny dzień, żeby tłusto zlać Atleti (:

1

@LAMC_10 wzajemnie :*

5

@bartekvisca dziwne spostrzeżenia…

3

@Kgorecki2500 Olka go doprowadziła do takiego stanu, że musi wstąpić do klasztoru… mówiłam, nieodpowiednia baba.

1

@Kozinho. W sumie to tak. Teraz tylko wymyślić inne plany i baja ;)

0

@Kozinho. I zepsułeś xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?