July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kessie dobrze, że nie jestem Tobą xd
2
@Kozinho. Czy ja o czymś nie wiem?
5
@LAMC_10 mój mąż by mi załatwił wejścia na mecze ze swojej pracy…
1
@Czajka90 nie no, Pedri. Kacpi jednak jest za młody.
3
@Kozinho. Bez przesady… to, że czasami mam rozdwojenie jaźni nie wyklucza tego, że jakaś część mnie doskonale wie o co jej chodzi xd
8
@Gary nie myślałam nigdy, że będę żyła w klasztorze xd
1
@Zbyszard No widzisz, nie ma nic niemożliwego na tym świecie ;)
3
@Kozinho. Z jedyną osobą na świecie, która rozumie mnie w 100% xd
0
@Zbyszard no oczywiście, grubsza od @jowita xd
1
@Kozinho. Nie znam chińskiego więc pytam eksperta xd
3
@Kozinho. Z patelsona?
0
@marcin62 też. Rano w metrze pełno panów w garniturach z małpkami… ale nie wiem. Mnie jakoś od środka trzęsie jak słyszę, że ktoś MUSI i to musi jest niemalże codziennie.
1
@Czajka90 nie wiem, ale mogę wybierać wśród tych, co tajemniczo zaginęli…
1
@Zbyszard widzę, że lubisz ryzyko xd
@Gary bez przesady, przerobi się na mięśnie i będzie latynoska pupa
1
@Zbyszard ja tam jestem team jedno i drugie :P
1
@Chada od piwka codziennie się zaczyna…
1
@marcin62 co weekend? A co powiesz o tych, co po pracy muszą wypić piwko, bo inaczej się uduszą? Zupełnie jakby to był napój chłodzący…
1
@PatrychoO ja już dzisiaj dwa w ramach degustacji. Powinieneś jeszcze caps lockiem napisać :D
2
Była jedna Bródka, teraz jest jeden Żurek…
1
@PatrychoO tylko gorzej to przejadać :P
0
@Criss18Barca kiedyś odpocząć trzeba :D
2
@Kazragore w Hiszpanii??? Gdzie dzieciaki są wręcz do tego stwierdzone, by grać w piłkę?
4
@kundee nie wiem, nie bawię się męskimi zabawkami…
@Roobo furtka otwarta, więc wchodź jak do siebie :)
0
@tomek8756 na jutro to obawiam się, że nie zdążę :(
2
@tomek8756 można, ale na wcześniejsze zamówienie :/
@FCB24 ja kiedyś gdzieś zostałam takim poczęstowana, to czułam tylko aromat paskudnego tłuszczu, na którym to smażyli. To już wolę te dwa razy w roku zjeść, ale bez takich wrażeń.
0
@FCB24 zaszkodzi czy nie, ale czy to smaczne chociaż?
1
@Kapitan hawk to lepiej niż miłością xd
0
@tomek8756 weź pod uwagę, że sprzedają to poniżej kosztów… ale i tak bleeee
4
@macio_944 a może gołębia również nie mam ochoty oglądać?
7
@Roobo bez przesady, wystarczy spróbować bez stulejarskich tekstów xd