3

@Kessie dobrze, że nie jestem Tobą xd

2

@Kozinho. Czy ja o czymś nie wiem?

5

@LAMC_10 mój mąż by mi załatwił wejścia na mecze ze swojej pracy…

1

@Czajka90 nie no, Pedri. Kacpi jednak jest za młody.

3

@Kozinho. Bez przesady… to, że czasami mam rozdwojenie jaźni nie wyklucza tego, że jakaś część mnie doskonale wie o co jej chodzi xd

8

@Gary nie myślałam nigdy, że będę żyła w klasztorze xd

1

@Zbyszard No widzisz, nie ma nic niemożliwego na tym świecie ;)

3

@Kozinho. Z jedyną osobą na świecie, która rozumie mnie w 100% xd

0

@Zbyszard no oczywiście, grubsza od @jowita xd

1

@Kozinho. Nie znam chińskiego więc pytam eksperta xd

3

@Kozinho. Z patelsona?

0

@marcin62 też. Rano w metrze pełno panów w garniturach z małpkami… ale nie wiem. Mnie jakoś od środka trzęsie jak słyszę, że ktoś MUSI i to musi jest niemalże codziennie.

1

@Czajka90 nie wiem, ale mogę wybierać wśród tych, co tajemniczo zaginęli…

1

@Zbyszard widzę, że lubisz ryzyko xd
@Gary bez przesady, przerobi się na mięśnie i będzie latynoska pupa

1

@Zbyszard ja tam jestem team jedno i drugie :P

1

@Chada od piwka codziennie się zaczyna…

1

@marcin62 co weekend? A co powiesz o tych, co po pracy muszą wypić piwko, bo inaczej się uduszą? Zupełnie jakby to był napój chłodzący…

1

@PatrychoO ja już dzisiaj dwa w ramach degustacji. Powinieneś jeszcze caps lockiem napisać :D

2

Była jedna Bródka, teraz jest jeden Żurek…

1

@PatrychoO tylko gorzej to przejadać :P

0

@Criss18Barca kiedyś odpocząć trzeba :D

2

@Kazragore w Hiszpanii??? Gdzie dzieciaki są wręcz do tego stwierdzone, by grać w piłkę?

4

@kundee nie wiem, nie bawię się męskimi zabawkami…
@Roobo furtka otwarta, więc wchodź jak do siebie :)

0

@tomek8756 na jutro to obawiam się, że nie zdążę :(

2

@tomek8756 można, ale na wcześniejsze zamówienie :/
@FCB24 ja kiedyś gdzieś zostałam takim poczęstowana, to czułam tylko aromat paskudnego tłuszczu, na którym to smażyli. To już wolę te dwa razy w roku zjeść, ale bez takich wrażeń.

0

@FCB24 zaszkodzi czy nie, ale czy to smaczne chociaż?

1

@Kapitan hawk to lepiej niż miłością xd

0

@tomek8756 weź pod uwagę, że sprzedają to poniżej kosztów… ale i tak bleeee

4

@macio_944 a może gołębia również nie mam ochoty oglądać?

7

@Roobo bez przesady, wystarczy spróbować bez stulejarskich tekstów xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?