0

@FanBarcy22 nie no, aż tak to chyba nie…

1

@VegetaPolska śliczne jak pączki świeżo wyciągnięte z patelsona :)

2

@tomek8756 a to nie polega na klaskaniu?

1

@VegetaPolska to tylko rozgrzewka.
Znaczy nie bym pompowała balonik, ALE JEDNAK NAPOMPUJĘ!!!

3

Kacperek 102 metry!

1

@gumaz ja lubię wszystko, aby z umiarem

1

@agaFCB u mnie w środę startuje produkcja pączków na czwartek :P

0

Dawid Kubacki na majku

0

@michaleu na pewno będzie dziś co najmniej trzykrotnym złotym medalistą olimpijskim

0

@VegetaPolska nie no, mam nadzieję, że trzeźwy skacze :P

0

Kamil tylko 97 metrów w próbnej….

1

@Marusek zależy co to jest dla kogo byle pretekst. Dla jednych będzie to np. Oziębłość uczuciowa, a dla innych chrapanie.

0

Pawełek 100,5 metra w serii próbnej.
Nice :D

0

@Criss18Barca widzisz, masz nauczkę, żeby się tak bezrefleksyjnie nie spoufalać…

0

@Criss18Barca pamiętaj, że podobno Tusk zawsze kłamie…

1

@Gary dobrze, to Was oszczędzę

7

@TR3YWAY No jasne. Kupiłam rurki i będę pluć kulkami w zakochane pary.

2

@macio_944 to nie jest miłość, tylko pożądanie xd

7

@Popitek12 dobry patelson = dobre pączki

3

@macio_944 @lajcior idę się schować przed Olką…

1

@lajcior to chociaż niech ubrany będzie xd

2

@lajcior ułóż mi program treningowy, tak żebym mogła ćwiczyć skutecznie, ale bez rozebranego Hiszpana.

6

@Safrani autokorekta Ci POPIS zmieniła ;)

1

@ranger3120 Zróbmy sobie wnuka, czyli dwie morgi utrapienia - mój ulubiony film

1

@adambijax byłam tam, faktycznie piękne miejsce :D

1

@gumaz nie no ja chyba tylu nawet nie znam… ale ja się nie będę ograniczać liczbowo, raczej jakościowo. Jak wyjdzie mi 250 to fajnie, jak 30 to też fajnie.

1

@Hektor16 Oki, będę pamiętać ;)

4

@Hektor16 dziękujemy za tę garść bezcennych opinii :D

1

@Criss18Barca @LAMC_10 ja dzisiaj z podjęciem, że na nic nie liczę. Może miło się zaskoczę.

2

@LAMC_10 zobaczymy, na skoczni normalnej łatwiej jest o jakieś zawirowania niż na dużej. Może coś urwie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?