July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 myślałam, że to prawda…
1
@lajcior zróbcie gniazdka bezowe i obserwujcie jak się suszą w piekarniku :P
0
@FcPortoFan1999 mam wrażenie, że mam wyrwę w czasoprzestrzeni, bo nic nie wiem o żadnej pannie z brzuchem…
0
@mrboom @FcPortoFan1999 coś mnie ominęło?
3
@Filipem ahhhh.. w sumie akurat w niczym ciekawym Cię nie oznaczyłam…
1
@Fake69 w dzień roboczy o 16:15? I fajno :D
1
@Kozinho. To tak jest, gdy mężczyźni teraz to laleczki ważące niecałe 60 kg…
0
@esem91 ja lubię jego filmiki na ten temat na Ig
1
@esem91 Jak Paczul i Midel nie będą razem, to nie wierzę w miłość.
2
@lajcior na szczęście nic
0
@Czajka90 z Jolo?
0
@Czajka90 a coś spłodził?
15
@Sinirsey wszędzie Karol, wszędzie!!!
1
@Faro ale może ktoś marzy, by zobaczyć Twoje ^^
@burcioszka Ty już nie puszczaj bliczków lepiej ;)
1
@Faro a może sam rozkręcisz taki biznes?
1
@LeoMessiiBarcaPepa nie patrzyłam takimi kategoriami, ale w sumie to tak xd
5
@sebasarna bardziej obrzydzenie…
3
@Safrani widzę duży potencjał
1
@michaleu tylko, że ja nie lubię mięsa za bardzo, kiełbasy to w ogóle nie zjem, więc bigos dla mnie to nie jest danie, które w ogóle bym rozpatrywała.
Nie jestem wege od razu uprzedzę pytanie ;)
0
@michaleu nie wiem, sam dobór składników jest nie mój ;)
0
@michaleu ja jestem antybigosiara. Tak samo jak @Kozinho.
1
@michaleu no kolega napisał, że schaboszczak np…
3
@FCB_dimiC umie, tylko po co chłopa od razu bigosem zniechęcać, jak są lepsze rzeczy???
1
@Eklerek ja go chce poderwać, a nie zamordować xd
2
- Łocet pan weź!
- To ja może dwa octy bym wziął… ja bardzo przepraszam, ale jednak trzy octy poproszę…
2
@Eklerek my też niedługo będziemy :)
4
@Zoker dla każdego coś miłego ;)
@Gaucho miejmy nadzieję :D
22
Z DOBRYCH WIADOMOŚCI:
Dzisiaj jest środa. Minęły 2 tygodnie kontuzji Pedriego.
Planowo już tylko 2 tygodnie pauzy :D
0
@Criss18Barca u kogo lampa, u tego lampa. U mnie pada biała papka ;)
4
@Popitek12 ja jestem prostym elementem, kawa mi wystarcza do szczęścia ;)