July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LAMC_10 dobranoc :) jutro mnie tu tak dużo nie będzie ;)
1
@Kozinho. Brzmi jak challenge haha
@LAMC_10 zbyt banalne xd
0
@Kozinho. Między postami można…
0
@Kozinho. Założę mu konto na LR i będziemy tu oboje smarować takie posty xD
11
@Kozinho. A rano pisałeś, żebym sobie chłopa znalazła, a nie narzekała na zimno XD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16509604#comment-16509604
0
@AduŚ07 znając Onet, to ostrzegliby akurat przed tą, przed którą nie należy…
4
Komentarz usunięty
0
@LAMC_10 nie powiem… bo jeszcze się okaże, że jednak ma tu konto xd
3
@TR3YWAY jak Onet każe się czegoś/kogoś bać, to z zasady się nie boję i odwrotnie xD
0
@Faro po kilka dni xd
0
@Kozinho. Nie chce się wygadać, chcę dać jednemu łebkowi bejsbolem, ale kodeks karny mnie powstrzymuje.
@Faro jak na jesieni nie wchodziłam, to tylko @gumaz zauważył moja nieobecność…
0
@Faro dobrze, mogę zamilknąć na wieki, jeśli chcesz ;)
0
@Kozinho. Złość na ludzi bez honoru…
1
@Faro no właśnie, dlatego nie mogę pić teraz xd
2
@Faro to fakt. Ale nie chodzi o nikogo z la bamby, więc jesteście bezpieczni ;)
@Kozinho. z miłością jest jak na wojnie…
1
@Faro powinnam komuś zajechać z bejsbola, a po alko na bank to zrobię XD
1
@Popitek12 zazdro, mnie po alko to by się problem pogłębił dopiero…
6
@Eklerek córka: tato, kup mi nowe nożyczki do paznokci
Ojciec: Tata ma lepszy sposób XD
@Kessie
3
@Eklerek kiedy fetysz stóp wchodzi za mocno XD
1
@Stinger_ Aaa czyli jednak ten, o którym najpierw pomyślałam.
0
@Faro @Stinger_ aaa dobra, to jest ten odcinek co siostra Ali wychodzi za Stasia, tak???
2
@Faro to może to jeszcze nie ten odcinek…
@Stinger_ co to za mizoginia z Twojej strony???
2
@Faro „Monisiu, zaraz przywiozą pizzę!”???
0
@Faro który to odcinek? Bo aż sama nie dowierzam, że nie pamiętam xD
4
@kundee rocznikowo 28
1
@gumaz kurde, aż nie możliwe, żebym nie ogarnęła XD
Mi się kakao kojarzy z Kabaretem Smile
@LeoMessiiBarcaPepa zabrakło :(
0
@Faro kakała nie ma
4
@LAMC_10 a co to za chamstwo przez Ciebie przemawia?
1
@Faro spokojnie, on po prostu na razie jest przyczajony. Wyczuwa teren.
2
@Faro rekina nie da się wygryźć xd