July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro który to odcinek? Bo aż sama nie dowierzam, że nie pamiętam xD
4
@kundee rocznikowo 28
1
@gumaz kurde, aż nie możliwe, żebym nie ogarnęła XD
Mi się kakao kojarzy z Kabaretem Smile
@LeoMessiiBarcaPepa zabrakło :(
0
@Faro kakała nie ma
4
@LAMC_10 a co to za chamstwo przez Ciebie przemawia?
1
@Faro spokojnie, on po prostu na razie jest przyczajony. Wyczuwa teren.
2
@Faro rekina nie da się wygryźć xd
1
@MesQueUnClub_87 no tak, i na boczusiu duszona, nie że sama ;)
1
@MesQueUnClub_87 duszona cebula, dobre danie na takie temperatury ;)
1
@MesQueUnClub_87 w sumie tak :P
I nie zapominajmy też, że Julianem xd
1
@Geble ja kroję cebulę, bardzo dużo cebuli
1
@Faro jak pojedzie Patryk Pietrek to też wygramy i to bez tęczowej propagandy xd
2
@Faro najpierw by musiał zebrać większość konstytucyjną i zmienić zapisy o symbolach narodowych xd
2
@AbelKabel widzę, że bardzo jesteś pewny swojego, że @DariaFCB pisze bzdury, bo nawet nie odważyłeś się normalnie odpowiedzieć na jej komentarz, tylko usunąłeś oznaczenie…
0
@Fake69 jeśli awansujemy to tak.
0
@Fake69 na ten moment tak
2
@michaleu jeszcze pewnie ministrantem jest
2
@gumaz tacy są najgorsi xd
3
@Rastafarnianin Nie, na pewno nie. Jeszcze do Ciebie zadzwonią.
1
@michaleu cicha woda, a brzegi rwie
18
PEDRI JUŻ BIEGA ♥️
Boże, jak te dzieci szybko dorastają :)
3
@Fog_W_1899 znaczy: dziadzieje się?
7
@Rastafarnianin przypomnij jej te słowa
0
@Kozinho. Myślisz, że będzie podgrzewał atmosferę denerwowaniem mnie??? XD
1
@FcPortoFan1999 No sporo starszy
1
@ProMILs a to ja w przeciwieństwie do Oskiego, tamtej rozmiarówki Bosakowi nie sprawdzałam xD
0
@Popitek12 a Ty jeszcze rośniesz, Popitku?
1
@FcPortoFan1999 jak on niższy ode mnie jest albo na równi ze mną xd
@draxidox jeśli Karina znosi ciąże tak dobrze, ja wygląda że znosi, to jej zazdroszczę. Albo inaczej - chciałabym kiedyś znosić tak jak ona.
3
@FcPortoFan1999 Krzysiu mały chłopak, ale wariat XD
0
@dorszyk22 „a w przysiędze małżeńskiej to o kochaniu je, a nie o rozumieniu” ~ Patryk Pietrek