July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 nie znam się na matchy…
1
@WiernyKibic111 po wpisie wnioskuję, że @viscaelbarca1998_ to mamusia ;)
1
@clyde 90 minut na Bernabeu zmienia znaczenie xd
1
@fcbarcafan19 tak to prawda ;)
1
@gumaz No, ja z Moko jestem ;) Ale nie wiem o jakie rozpiernicze Ci chodziło? Że mafie wokół?
2
@vivalaice21 dalej nie wierzycie gamonie, że ja i on???
1
@gumaz przecież jak będzie grzeczny, to nic mu nie zrobie…
1
@Czajka90 gdyby zasłużył…
2
@gumaz jak świntuszek zapyta, to może mu odpowiem. A może dam mu z liścia (:
0
@gumaz green tea
2
@MessiForeverTheBest nie no bez przesady, jak sama go dobrze zabawie, to nie będzie miał czasu latać za innymi ^^
5
@Aragorn33 ta matka też niestety niewiele mądrzejsza, ale zawsze coś…
3
@JimMorrisonFCB z Santa Digdia
0
@Criss18Barca gdybym była głodna, to właśnie bym się kłóciła hah :D
1
@MessiForeverTheBest znaczy powiem tak… gdyby jakaś laska (nie licząc małych dziewczynek) przyszła na mój ślub w białej, to ja mam cały sztab koleżanek, które wylałyby na taką typiarę barszcz albo sok porzeczkowy :’)
A co do czarnych - miło by mi było, gdyby jednak nikt nie przyszedł na czarno, z teściową na czele ;)
0
@Criss18Barca szukasz sprzeczki, a mi się dzisiaj nie chce kłócić (:
1
@MessiForeverTheBest akurat te czerwone, to chyba przyszły z zagranicy, w sensie ten przesąd… ale nie mam pewności. Sama niedawno o tym usłyszałam.
Czarna kiecka to na znak tego, że nosisz żałobę przez to, że młodzi się hajtają.
Pewnie na każdy kolor by się coś znalazło, ale ja tylko tych dwóch nie praktykuję. Wszystkie inne jak najbardziej.
0
@Criss18Barca jeszcze mi powiedz, że za gruba jestem…
2
@MessiForeverTheBest oczywiście że nie. Białe i czarne - nie. Natomiast czerwone tak - podobno czerwona oznacza, że pani która ją założyła spała z młodym, jeśli ktoś nie wie :P
2
@barteq tak jak powiedział @MessiForeverTheBest + ludzie, którzy nie mają kija wiadomo gdzie, a wszystko inne tak naprawdę nie ma znaczenia ;)
@Michu94 chyba, że przyszła małżonka będzie piła szampana przed ceremonią, to wtedy zawsze można powołać się na to, że nie była trzeźwą i nie wzięła ślubu z dostatecznym rozeznaniem ;)
0
@Eklerek skąd wiesz, że są zimne??? ^^
0
@Eklerek ale do jedzenia czy do grzania stópek???
0
@Eklerek aby nie po tych z grzybami (:
0
@mrboom i gra gitara ;)
@Popitek12 ale co ja zrobię, że ani on, ani ja nie lubimy jeść rano???
0
@esem91 czasami…
2
@Popitek12 my z Pedrim nie jemy śniadań, tylko w dniach meczowych mu robię, bo wtedy nie je kolacji.
1
@Maki123 @pt9 skusisz się?
6
@BorzyKrzys Trzymaj się Krzysiu, wierzymy w Ciebie!
24
@pt9 stary a głupi
3
@Bilon87 dziwi mnie, że taki scenariusz jeszcze kogoś dziwi (: