July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tomek8756 a to nie polega na klaskaniu?
1
@VegetaPolska to tylko rozgrzewka.
Znaczy nie bym pompowała balonik, ALE JEDNAK NAPOMPUJĘ!!!
3
Kacperek 102 metry!
1
@gumaz ja lubię wszystko, aby z umiarem
1
@agaFCB u mnie w środę startuje produkcja pączków na czwartek :P
0
Dawid Kubacki na majku
0
@michaleu na pewno będzie dziś co najmniej trzykrotnym złotym medalistą olimpijskim
0
@VegetaPolska nie no, mam nadzieję, że trzeźwy skacze :P
0
Kamil tylko 97 metrów w próbnej….
1
@Marusek zależy co to jest dla kogo byle pretekst. Dla jednych będzie to np. Oziębłość uczuciowa, a dla innych chrapanie.
0
Pawełek 100,5 metra w serii próbnej.
Nice :D
0
@Criss18Barca widzisz, masz nauczkę, żeby się tak bezrefleksyjnie nie spoufalać…
0
@Criss18Barca pamiętaj, że podobno Tusk zawsze kłamie…
1
@Gary dobrze, to Was oszczędzę
7
@TR3YWAY No jasne. Kupiłam rurki i będę pluć kulkami w zakochane pary.
2
@macio_944 to nie jest miłość, tylko pożądanie xd
7
@Popitek12 dobry patelson = dobre pączki
3
@macio_944 @lajcior idę się schować przed Olką…
1
@lajcior to chociaż niech ubrany będzie xd
2
@lajcior ułóż mi program treningowy, tak żebym mogła ćwiczyć skutecznie, ale bez rozebranego Hiszpana.
6
@Safrani autokorekta Ci POPIS zmieniła ;)
1
@ranger3120 Zróbmy sobie wnuka, czyli dwie morgi utrapienia - mój ulubiony film
1
@adambijax byłam tam, faktycznie piękne miejsce :D
1
@gumaz nie no ja chyba tylu nawet nie znam… ale ja się nie będę ograniczać liczbowo, raczej jakościowo. Jak wyjdzie mi 250 to fajnie, jak 30 to też fajnie.
1
@Hektor16 Oki, będę pamiętać ;)
4
@Hektor16 dziękujemy za tę garść bezcennych opinii :D
1
@Criss18Barca @LAMC_10 ja dzisiaj z podjęciem, że na nic nie liczę. Może miło się zaskoczę.
2
@LAMC_10 zobaczymy, na skoczni normalnej łatwiej jest o jakieś zawirowania niż na dużej. Może coś urwie ;)
2
@LAMC_10 tak będzie :P
2
@LAMC_10 pogadamy za 10 godzin…