July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 Bo BMI, Popitku, nie bierze pod uwagę czy masz 50 kg mięśni czy 50 kg tłuszczu. A przecież Popitki mają same mięśnie xd
1
@TR3YWAY ja dopiero wstaję
1
@Eklerek możemy, tylko ja nie prowadzę…
0
@adambijax tym lepiej dla nas
1
@esem91 ja się nie wypowiadam, bo nie jestem obiektywna w tej kwestii…
2
@Vamos_RM niech przełożą puchar na środę to i ja będę szczęśliwsza
2
@Bolton a najgorzej to jeszcze czuć do Ferrana empatię i sympatię
2
@Jakchcesz najgorzej to być kobietą i mieć Ferrana w drużynie xd
6
@Eklerek następnym razem idę z Wami :P
0
@TR3YWAY ja tylko tindera. I nawet nie, że nienawidzę, tylko nie uznaję. I jestem trzeźwa.
0
@michaleu bo zaczepiasz grzeczne dziewczyny
0
@Matheu12 podobno panczeniści
0
@TR3YWAY szkoda życia na zazdrość
0
@TR3YWAY dobra, dobra, teraz się tłumacz xd
1
@TR3YWAY martwi mnie, na co się patrzysz innym facetom…
3
@Faro jeszcze może uznają, że w ramach wdzięczności oddamy im Pedriego z darmo. Naiwni…
4
@Kessie ani jedno ani drugie
4
@Popitek12 Wojtas, nie przelogowałeś się
2
@Eklerek a nakrętkę oderwałeś, czy dalej będzie zimno?
1
@kryhaa dosłownie. Ale faktycznie. To się zamienia w niebieską platformę.
0
@Faro nie potwierdzam, nie zaprzeczam
2
@Faro dla mnie idealnie dzisiaj
1
@Bykunn no i też teraz coraz częściej prawdziwe laski przerzucają swoje zdjęcia przez AI…
@kaamil1910 to często jest tak, że osoby bardzo mocno zaangażowane w tindera prowadzą tak swoje konta, bo tam są chyba bardzo ograniczone funkcje czatu, więc przenoszą się na instagramy, żeby potem przestać ze sobą pisać tylko dawać sobie serduszka pod zdjęciami… żenujące, ale występujące.
4
@FcPortoFan1999 adekwatna
1
@LAMC_10 bardzo życzeniowe myślenie :D
6
Znicze olimpijskie zapłonęły!
1
@Eklerek powodzenia :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa no chyba, że tak…
1
@Eklerek ona jeszcze nie musi trzymać formy… miłego lecenia w kulki :D
1
@Kessie fujka… dlatego lepiej zrobić coś samemu i sprawdzić każdą malinę z osobna xd
@Eklerek to to dwa dni wcześniej :P