3

@LAMC_10 ja odwrotnie, od kilku lat mam butelkę wina, którą otworzę jak wygrają.

2

@Criss18Barca przynajmniej jest świadomy, jak duży błąd popełnił…

1

@michaleu to nie jest komentowanie, to wydawanie dźwięków xd

1

@FcPortoFan1999 jako nieskaczący, ale nie przyjął, bo chce skakać.

5

Piotr Żyła dostał ofertę prowadzenia kadry Chin!
Powiedział sam na Eurosporcie.

XD

1

@LAMC_10 bardzo szkoda, że nie udało im się wystawić czwórki w mikście… chociaż musieliby wystawić 3 panów i 1 panią, bo najmłodsza niedość, że nie skacze, to w dodatku chyba jeszcze za młoda.

Edit: jednak Ema jest starsza, niż myślałam.

1

@Eklerek a to na pewno

0

@Eklerek codziennie szukam odpowiedzi na to pytanie…

1

@Eklerek lepiej żyć raz a dobrze, niż raz a beznadziejnie…

7

@liberoFCB mordko, ale drużynówkę to duety zastąpiły. Miksty były jeszcze za czasów tradycyjnej drużynówki.

0

@esem91 ale pisałabym po niemiecku ;)

0

@Faro o tych Koro nic nie mówił…

0

@Eklerek co pękasz?

6

Nie zawsze można jeść lody waniliowe…

2

@Faro myślałam, że jesteśmy kumple, ale trudno… przełknę to xD

2

@Kazragore awans do drugiej serii

1

@Jakchcesz nie możesz mieć dwóch wtyczek, tylko musi być wtyczka i gniazdko xd

2

@esem91 myślisz, że to ja?

1

@Ptasior przeskoczyła bulę… to już coś

1

@LukaszFan 82 dokładnie

3

@Trojanek23 i dlatego kobieta pozbawiła Korwina mandatu poselskiego xd

3

@Stinger_ niestety, wczoraj było dla nas tylko jedno ciastko. Ale o wyjątkowym smaku ;)

1

@gumaz prędzej Oski pójdzie do kosmetyczki niż ja xd

1

@Stinger_ w naturze musi być równowaga. Oddało medalem Kacperka.

1

@Trojanek23 Adam Małysz

5

@PatrychoO no to pozamiatane xd

0

@TheBigShow ktoś zakładał, że będziemy walczyć o cokolwiek?

1

@BojanKriKicz o kolego…

1

@michaleu ja to samo, w sumie nie mam teraz nic lepszego do roboty

1

@michaleu w sobotę dużą skocznia, a dzisiaj mój ulubiony typ zawodów - drużyny mieszane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?