July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@bartekvisca dziwne spostrzeżenia…
3
@Kgorecki2500 Olka go doprowadziła do takiego stanu, że musi wstąpić do klasztoru… mówiłam, nieodpowiednia baba.
1
@Kozinho. W sumie to tak. Teraz tylko wymyślić inne plany i baja ;)
0
@Kozinho. I zepsułeś xd
0
@Szczygiel06 nie, nie dorzuciłam do tego ani jednego euro xd
Dobrze, że go stać na takie szastanie kasą :P
0
@tomek8756 matka w strachu przed lanym poniedziałkiem
4
@LAMC_10 ja nie lubię xd
4
@Kessie @LAMC_10 mnie tak łatwo nie nabierzecie xd
2
@LAMC_10 pozostawię to bez odpowiedzi…
2
@LAMC_10 przecież nie o @Kessiem mowa…
3
@Kessie dobrze, że nie jestem Tobą xd
2
@Kozinho. Czy ja o czymś nie wiem?
5
@LAMC_10 mój mąż by mi załatwił wejścia na mecze ze swojej pracy…
1
@Czajka90 nie no, Pedri. Kacpi jednak jest za młody.
3
@Kozinho. Bez przesady… to, że czasami mam rozdwojenie jaźni nie wyklucza tego, że jakaś część mnie doskonale wie o co jej chodzi xd
8
@Gary nie myślałam nigdy, że będę żyła w klasztorze xd
1
@Zbyszard No widzisz, nie ma nic niemożliwego na tym świecie ;)
3
@Kozinho. Z jedyną osobą na świecie, która rozumie mnie w 100% xd
0
@Zbyszard no oczywiście, grubsza od @jowita xd
1
@Kozinho. Nie znam chińskiego więc pytam eksperta xd
3
@Kozinho. Z patelsona?
0
@marcin62 też. Rano w metrze pełno panów w garniturach z małpkami… ale nie wiem. Mnie jakoś od środka trzęsie jak słyszę, że ktoś MUSI i to musi jest niemalże codziennie.
1
@Czajka90 nie wiem, ale mogę wybierać wśród tych, co tajemniczo zaginęli…
1
@Zbyszard widzę, że lubisz ryzyko xd
@Gary bez przesady, przerobi się na mięśnie i będzie latynoska pupa
1
@Zbyszard ja tam jestem team jedno i drugie :P
1
@Chada od piwka codziennie się zaczyna…
1
@marcin62 co weekend? A co powiesz o tych, co po pracy muszą wypić piwko, bo inaczej się uduszą? Zupełnie jakby to był napój chłodzący…
1
@PatrychoO ja już dzisiaj dwa w ramach degustacji. Powinieneś jeszcze caps lockiem napisać :D
2
Była jedna Bródka, teraz jest jeden Żurek…
1
@PatrychoO tylko gorzej to przejadać :P