5

@bartekvisca dziwne spostrzeżenia…

3

@Kgorecki2500 Olka go doprowadziła do takiego stanu, że musi wstąpić do klasztoru… mówiłam, nieodpowiednia baba.

1

@Kozinho. W sumie to tak. Teraz tylko wymyślić inne plany i baja ;)

0

@Kozinho. I zepsułeś xd

0

@Szczygiel06 nie, nie dorzuciłam do tego ani jednego euro xd
Dobrze, że go stać na takie szastanie kasą :P

0

@tomek8756 matka w strachu przed lanym poniedziałkiem

4

@LAMC_10 ja nie lubię xd

4

@Kessie @LAMC_10 mnie tak łatwo nie nabierzecie xd

2

@LAMC_10 pozostawię to bez odpowiedzi…

2

@LAMC_10 przecież nie o @Kessiem mowa…

3

@Kessie dobrze, że nie jestem Tobą xd

2

@Kozinho. Czy ja o czymś nie wiem?

5

@LAMC_10 mój mąż by mi załatwił wejścia na mecze ze swojej pracy…

1

@Czajka90 nie no, Pedri. Kacpi jednak jest za młody.

3

@Kozinho. Bez przesady… to, że czasami mam rozdwojenie jaźni nie wyklucza tego, że jakaś część mnie doskonale wie o co jej chodzi xd

8

@Gary nie myślałam nigdy, że będę żyła w klasztorze xd

1

@Zbyszard No widzisz, nie ma nic niemożliwego na tym świecie ;)

3

@Kozinho. Z jedyną osobą na świecie, która rozumie mnie w 100% xd

0

@Zbyszard no oczywiście, grubsza od @jowita xd

1

@Kozinho. Nie znam chińskiego więc pytam eksperta xd

3

@Kozinho. Z patelsona?

0

@marcin62 też. Rano w metrze pełno panów w garniturach z małpkami… ale nie wiem. Mnie jakoś od środka trzęsie jak słyszę, że ktoś MUSI i to musi jest niemalże codziennie.

1

@Czajka90 nie wiem, ale mogę wybierać wśród tych, co tajemniczo zaginęli…

1

@Zbyszard widzę, że lubisz ryzyko xd
@Gary bez przesady, przerobi się na mięśnie i będzie latynoska pupa

1

@Zbyszard ja tam jestem team jedno i drugie :P

1

@Chada od piwka codziennie się zaczyna…

1

@marcin62 co weekend? A co powiesz o tych, co po pracy muszą wypić piwko, bo inaczej się uduszą? Zupełnie jakby to był napój chłodzący…

1

@PatrychoO ja już dzisiaj dwa w ramach degustacji. Powinieneś jeszcze caps lockiem napisać :D

2

Była jedna Bródka, teraz jest jeden Żurek…

1

@PatrychoO tylko gorzej to przejadać :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?