July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Podobno dzisiaj jest dzień kochania siebie. Zatem z okazji tego dnia, apeluję do Was, byście nie oglądali skrótów, powtórek ani niczego innego związanego z wczorajszym meczem.
Miłujcie się!
1
@lajcior niby przepis znany, a jakoś narobiłeś mi ochoty. Chyba jutro zrobię taką sałatkę z kurczakiem z patelsona :P
0
@Kozinho. Zawsze wolałam dzień kobiet w Barcelonie od walentynek gdziekolwiek…
2
@Barceloniarz987 dużo rzeczy szkoda, ale teraz nic po gdybaniu. Panowie muszą się dobrze nakręcić na rewanż i walczyć do samego końca.
1
@Vegeta88 30% z wieczności to dalej wieczność. Pytanie komu byście dokuczali, gdyby o mnie nie wolno było nawet wspomnieć…
2
@Szymemdymek jeśli jest 1% szans, to ja mam 99% wiary
0
@Vegeta88 a no sporo całkiem xd
0
@MateS bo Lewandowski ma stopę rozmiar 98
4
Z pozytywów to Pedri wraca za 10 dni…
1
@JimMorrisonFCB aż przypomina się: How was Spain?
1
@Szicek10 oczywiście będzie to trudne, ale z Pedrim, Raphą i Rashem nie ma nic niemożliwego. To jeszcze 3 tygodnie.
1
@Vegeta88 znaczy się, tęskniłbyś?
0
@Criss18Barca marne pocieszenie…
(Tak wiem, babie nigdy nie dogodzisz)
0
Jak ja się czuję? Ja się w ogóle nie czuję, proszę pana!
7
Plan na drugą połowę - już nie tracić i strzelić min. 2!
Ciebie prosimy…
1
Dzisiaj nie mam możliwości obejrzeć meczu i mówię: zobaczę jak to wygląda na La Rambli…
Gorzej niż oglądać, naprawdę XD
1
@Vegeta88 na siebie xd
0
@Barceloniarz987 ja się najbardziej boję meczów, których nie oglądam.
Więc dzisiaj się boję XD
1
@draxidox na dziurkę od donuta xd
1
@Vegeta88 taki paradoks haha
0
@Vegeta88 nie bym chciała Ci odebrać tę przyjemność, ale trzymam kciuki za rekina xd
1
@TR3YWAY obowiam się, że i matka może nie wiedzieć, który z potencjalnych tatusiów jest tatusiem. Coś jak w mamma mia.
1
@TR3YWAY no masz napisane, wrzucają co się da do kociołka xd
2
@gumaz a zobaczę jeszcze
@PaPo nie dla mnie…
8
Spokojnie, mamy rewanż z Pedrim w składzie :D
1
@Gary gdyby to zależało ode mnie, to by nie miał kontuzji.
1
@654321 ja też :D
2
@654321 prawdopodobnie przyszły weekend
1
@RozowaPantera Weź kebaba w pączku xd
0
@Laminedependencia ciekawie nazywasz swoją kobietę…