July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Criss18Barca a na drugie Andrzej. Dla przyjaciół Andre ;)
3
@gumaz @addept ja bez sprzętu do Was nie wyjdę, nie ufam Wam.
1
@Faro nie dostałam żadnego zaproszenia, to nigdzie nie idę xd
0
@michaleu myślę, że tak :)
2
@Frimpong Julian, nie Jacek xd
4
@Faro gorzej gdyby któraś okazała się starym dziadem z brzuchem piwnym xd
2
@gumaz zależy z kim.
Z @michaleu byłyby burdy xd
2
@NeroTFP1 chyba upadli katolicy xd
(Trump, Kurski i Kaczyńska)
2
@Kessie to jak ja po kfc xd
1
@Stinger_ Polacy stracili matematyczne szanse na Kryształową Kulę :(
2
@Kessie wyczuwam ostry incydent kałowy
3
@Eklerek robi się!
1
@ShawnC no ta. Bo tego męża to jej w worku sprzedali, wcale go sobie nie wybrała…
0
@michaleu know your limits (:
3
@Kessie może być kurakało i kakało xd
2
@tomek8756
- Bellingham
- Pedri
- You ♥️
Odpowiedź: Pedri ♥️
4
@Eklerek kurakało*
1
@Roobo upadek cywilizacji
1
@michaleu tak zwane „to skomplikowane” xd
9
Domen 155 metrów!!!
Warto było włączyć chociaż końcówkę, chłop ma kozak sezon!!!
3
Geiger na podium, to może i jeszcze Kamilowi się uda w tym sezonie…
1
@Faro Usuń konto?
2
@Laminedependencia gdyby zamienić modeli, to tak :D
0
@Faro najgorszy przycisk, jaki można przycisnąć w życiu xd
0
@michaleu cóż ja poradzę, że ostatnie 5 lat mojego życia to niekończąca się historia dramatyczna xd
2
@PatrychoO Marina to jest taka równa dziołcha z osiedla, co by na kawkę zaprosiła, a i jakby poprosiła, żebym jej popilnowała dzieciaków, bo wychodzi coś załatwić, to z przyjemnością bym to zrobiła.
0
@michaleu jedna kawa to tu nie wystarczy, od razu cała cysterna xD
2
@Laminedependencia środkowa naj ♥️
1
@michaleu ooo za dużo do opowiadania. W skrócie to bardzo naruszyła moją nietykalną przestrzeń.
0
@michaleu mnie to nawet nie chodzi o ciśnienie, bo jakbym miała wybór, to bym po prostu poszła spać.
Ale wtedy doszło do sytuacji, że mało nie zrzuciłam pewnej laski (powinnam nazwać ją brzydziej) ze schodów, ale tego niestety nie zrobiłam (bo byłam zbyt pijana) i tamten sylwester zakończył się przykro, a następne już spędzałam w domu z przyjaciółką jak jakaś emerytka.