July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@addept zdecydowanie ta druga opcja.
0
@michaleu Już! Teraz jesteś ukontentowany?
0
@michaleu skąd wiesz? Może mam ^^
0
@addept Nieeee! Pan Robert pozna mamusię z Pedrim i to Pedri będzie Twoim nowym tatą :)
0
@michaleu kiedy Ci nie odpisałam?
0
@michaleu no co? Kolega chce poddymić trochę cały dzień, to ja chętnie tylko muszę znaleźć pomysł…
0
@Faro w sumie jak chcesz poddymić, to możesz się włączyć w tę dyskusje: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16498058#comment-16498071
5
@DariaFCB co nie? Jeszcze żyć sobie w Barcelonie, bezstresowo, ciepło.
2
@blakkudium tak, prawnicy czasami pracują pro bono publico i powiedzmy, że taki prezent grzecznościowy jak możliwość poznania Pedriego mnie usatysfakcjonuje. No i oczywiście sprawiedliwy wyrok na korzyść Roberta :)
4
@GeneralXavi niech się Robert wstrzyma z tym rozwodem, ja go chętnie będę reprezentować w sądzie.
1
@Faro nie obiecuję, myślę jak to zrobić xd
0
@FcPortoFan1999 a myślałam, że z nas dwojga to ja jestem ta zboczona xd
0
@Faro ja Cię mogę pozabawiać jak chcesz
1
@FcPortoFan1999 nawet nie chcę sobie wyobrażać jakich xd
@gumaz dzikie
1
@FcPortoFan1999 ale Ty nie byłeś taki…
@gumaz i to jaki xd
0
@Faro 4 miejsce się liczy?
0
@Czyhrynski Kevin sam na świecie
0
@Faro jak mądrze poddymisz to zrobią, jedziesz stary!
1
@gumaz @FcPortoFan1999 Oski, zaczynam się Ciebie bać…
2
@NeroTFP1 czyli Wasze przeziębienie jest jeszcze gorsze…
3
@NeroTFP1 podobno my przy porodzie czujemy dokładnie to samo, co Wy w stanie podgorączkowym xD
1
@AmigoBlancos to już lepiej u Wezóła się leczyć niż u dra Google.
0
@Criss18Barca Taki mecz dopiero nadejdzie ;)
1
@Eklerek idę jak burza XD
1
@Eklerek panie, ja na Legii byłam raz, przypadkiem na jakimś towarzyskim turnieju. Już wolę okręgówkę niż ekstraklapę.
Czy mam u Ciebie pierwszy minus???
0
@michaleu zawsze mam rację, a jak ktoś twierdzi, że nie mam, to i tak mam screeny na to, że mam…
1
@michaleu czyli dobrze, że nie fatygowałam się xd
0
@michaleu my w ogóle starujemy w tym mikście?
5
@Faro przyznaj się, że chciałeś poddymić, a każdy czym innym zajęty xD
0
@michaleu pamiętam, ale w ten weekend strajkuję