0

@addept zdecydowanie ta druga opcja.

0

@michaleu Już! Teraz jesteś ukontentowany?

0

@michaleu skąd wiesz? Może mam ^^

0

@addept Nieeee! Pan Robert pozna mamusię z Pedrim i to Pedri będzie Twoim nowym tatą :)

0

@michaleu kiedy Ci nie odpisałam?

0

@michaleu no co? Kolega chce poddymić trochę cały dzień, to ja chętnie tylko muszę znaleźć pomysł…

0

@Faro w sumie jak chcesz poddymić, to możesz się włączyć w tę dyskusje: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16498058#comment-16498071

5

@DariaFCB co nie? Jeszcze żyć sobie w Barcelonie, bezstresowo, ciepło.

2

@blakkudium tak, prawnicy czasami pracują pro bono publico i powiedzmy, że taki prezent grzecznościowy jak możliwość poznania Pedriego mnie usatysfakcjonuje. No i oczywiście sprawiedliwy wyrok na korzyść Roberta :)

4

@GeneralXavi niech się Robert wstrzyma z tym rozwodem, ja go chętnie będę reprezentować w sądzie.

1

@Faro nie obiecuję, myślę jak to zrobić xd

0

@FcPortoFan1999 a myślałam, że z nas dwojga to ja jestem ta zboczona xd

0

@Faro ja Cię mogę pozabawiać jak chcesz

1

@FcPortoFan1999 nawet nie chcę sobie wyobrażać jakich xd
@gumaz dzikie

1

@FcPortoFan1999 ale Ty nie byłeś taki…
@gumaz i to jaki xd

0

@Faro 4 miejsce się liczy?

0

@Czyhrynski Kevin sam na świecie

0

@Faro jak mądrze poddymisz to zrobią, jedziesz stary!

1

@gumaz @FcPortoFan1999 Oski, zaczynam się Ciebie bać…

2

@NeroTFP1 czyli Wasze przeziębienie jest jeszcze gorsze…

3

@NeroTFP1 podobno my przy porodzie czujemy dokładnie to samo, co Wy w stanie podgorączkowym xD

1

@AmigoBlancos to już lepiej u Wezóła się leczyć niż u dra Google.

0

@Criss18Barca Taki mecz dopiero nadejdzie ;)

1

@Eklerek idę jak burza XD

1

@Eklerek panie, ja na Legii byłam raz, przypadkiem na jakimś towarzyskim turnieju. Już wolę okręgówkę niż ekstraklapę.

Czy mam u Ciebie pierwszy minus???

0

@michaleu zawsze mam rację, a jak ktoś twierdzi, że nie mam, to i tak mam screeny na to, że mam…

1

@michaleu czyli dobrze, że nie fatygowałam się xd

0

@michaleu my w ogóle starujemy w tym mikście?

5

@Faro przyznaj się, że chciałeś poddymić, a każdy czym innym zajęty xD

0

@michaleu pamiętam, ale w ten weekend strajkuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?