July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gary ja ewentualnie czasem coś sprawdzę, gdy wchodzę w polemikę z komentatorami. Ale wczoraj np. Ferrana Lopeza nie musiałam weryfikować XD
0
@Gary No ja wczoraj przyznaję, że sprawdzałam tabelę jak się zmienia, tak samo jak na mundialu graliśmy z Argentyną to sprawdzałam. Ale tak to wolę telefon zostawić nawet w innym pokoju, żeby mnie nie odrywał od meczu.
1
@mmaciass ja też nie jestem znawcą i nie mówię, że ten obraz jest brzydki czy coś. Po prostu lubię żywe kolory ;)
0
@mmaciass depresyjne trochę jak dla mnie…
Za mało żywych kolorów.
3
@europejczyk mam nadzieję, że wchodzisz tam w kombinezonie bezpieczeństwa xd
0
@michaleu a no właśnie, dlatego ja lubię rzucić telefon w kąt w trakcie meczu
12
@Irmscher10 wygraliśmy. Oczywiście, jak zwykle 90% rambli oglądało mecz pierwszy raz.
4
@Rastafarnianin ja jak będę mieć synka, to może też go sobie ustawię. Na razie muszę ustawiać czyichś synków :)
2
@tadzik447 ja już też mam ;)
1
@Corr ja bym się cieszyła, że interesuje go Twoja siostra, a nie jakieś inne na boku, mogło być gorzej xd
Ale jaki posłuszny, nawet nick ustawił taki, jaki wymyśliłeś haha
6
@Rastafarnianin super tapeta na telefon
1
@Rupert_Haubica Niestety, ale pod tym względem kobiety są okropne. U mnie w zespole też są takie, które najpierw obrabiają komuś tyłek, a potem gadają z tą osobą jak z najlepszą przyjaciółką.
1
@michaleu starać się ;)
3
@Kgorecki2500 na koniec miesiąca to próżno szukać kasy na takie inicjatywy xD
5
@kulek22 nie, ale pewnie dlatego, że wiadomo, że ja nie dam ani grosza. Chociaż nie, czekaj. @Kgorecki2500 chciał kasę na myszojelenia.
1
@Kessie ale tylko wtedy, gdy grają przeciwko somsiadom z Madrytu
1
@michaleu ja tak łatwo nie wybaczam xd
4
@Eklerek nie wiem dlaczego, ale ja wczoraj bardziej celebrowałam czwartą bramkę Benfiki, niż wszystkie bramki Barcelony… :’)
1
@Martwy za co najmniej 48h xd
Ale uważam, że po takim zaproszeniu, to już należy napisać czyim jest się szwagrem.
1
@michaleu miałam na myśli, że zastanowię się, czy Ci wybaczę te groźby… xD
Ale z tym Milanem, to nie wiem, czy chciałabym to sobie robić
3
@Corr To zapraszamy szwagra, śmiało chłopie. Nikt Cię tu nie zje xD
4
@Pawlak1992 ja mam wrażenie, że to element taktyki. Trzeba się przyoszczędzić trochę, żeby nam się szpital nie zrobił. Dlatego celowo odpuszczają pierwsze połowy, żeby rywal się otworzył, a nie murował.
4
@Corr szwagier rozumiem bez konta, tylko czyta?
0
@gumaz nie, przełomową decyzją było zacząć się odzywać, mimo że nikt mnie nie znał…
1
@michaleu no nie wiem, nie wiem… zastanowię się…
2
@michaleu zabrzmiało jak groźba xd
1
@michaleu przestań, bo się zawstydzę (:
0
@ArcziArtt Stary, to nie był sen :D
0
@Tigermaus @Rupert_Haubica u mnie jest przepotężna feminizacja w biurze, więc piłka jest raczej ogólnie hejtowana :(
1
@michaleu kto powiedział, że nie jestem słaba?