July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz no jak to co? Wraz z kolegą głośno kibicuje.
11
Tylko ja Was proszę, bądźcie wyrozumiali dziś dla Roberta. Wiecie, jakie trudne chwile teraz przechodzi…
0
@fotohobby ale wtedy był komunizm, a teraz jest dobrobyt i też nie sypią…
I żeby było jasne, ja nie obwiniam tego konkretnego rządu, tylko wszystkie rządy po kolei, które zaniedbały sprawę, bo to nie jest temat, który rozpoczął się dzisiaj, a co najmniej 20 lat temu jak nie więcej i każdy kolejny rząd ma w tym swoją cegiełkę. Oczywiście to są cegiełki dokładane co całości przyczyn, które złożyły się na to, że mamy taką katastrofę demograficzną.
4
@blakkudium lepiej się aktualnie nie dało chyba
@Popitek12 jest Fermin!!!
0
@Roobo obyśmy dzisiaj wygrali, żeby nie grać dwóch dodatkowych meczów bez Pedriego
0
@Czajka90 chyba do Babki od razu
0
@Kubajnos345 ale weź utraf, żeby się tak urodzić, niepowtarzalna okazja haha
0
@ranger3120 przy mnie to jest dobrze nakarmiona haha
A mnie też żebra nie wystają wcale xD
4
@ranger3120 przecież Dorota Wellman przy @jowita to jest niedożywiona
1
@Kubajnos345 Ty dziś z opóźnieniem, a co ma powiedzieć Ferran, który ma urodziny co 4 lata??? :D
1
@Faro chyba zapisze Cię do lekarza
4
@Faro zaniepokoił mnie Twój stan emocjonalny…
1
@Frimpong Taylor Swift to akurat z niczym mi się nie kojarzy
1
@ifoa Despacito. Było modne jak miałam najlepszy czas :)
1
@Safinetka ok, to jak kiedyś Was odwiedzę, to będę wiedziała, że jest bezpiecznie :D
1
@Gary to ja raz w pracy sobie zrobiłam (oczywiście do termosu, bo niby mam swój kubek, ale pół firmy z niego piło xd), ale po dwóch łykach się porzygałam.
W pracy jakoś mi nie idzie picie z jednego ze wszystkimi…
0
@Gary ja u siebie nawet nie piję xd
Kawę też biorę z domu.
2
@gumaz zadziałałaby obrona konieczna, nie radzę zaczynać.
0
@Azi o to ja mam takie dziwactwo (@Gary czytaj), że w gościach za żadne skarby nie wypije herbaty, bo brzydzi mnie osad z czajnika i na jego widok zbiera mi się na wymioty, a niektórzy totalnie o to niedbają. Dlatego jak już muszę, to piję kawę, a i tak ostatni łyk zostawiam.
1
@gaucho104 może jakaś Andaluzja?
4
@Joe_Barbaro kim byłeś w zeszłym tygodniu?
9
@michal26 absolutnie nie powinieneś myśleć, że już sobie zamknąłeś drogę, bo z tego co pamiętam jesteś ledwo po 30. Mężczyzna ma o tyle dobrze, że jak o siebie dba, to spokojnie może mieć dzieci później, my jednak mamy określony limit z góry, w dodatku go nie znamy. Więc może jeszcze coś Cię takiego spotka, że ta droga się otworzy, a Ty w to wejdziesz.
1
@Antimadridista_WR nieaktualny od 1 stycznia ;)
3
@BojanKriKicz najlepsze na tym filmiku było: „kolega się spocił” XD
9
@Fog_W_1899 ja bym jeszcze do tego dodała, że wszystkie kobiety lecą na kasę, a wszyscy faceci to przemocowcy, czyli nakręcana wojenka płci.
0
@lajcior żałuj, żałuj…
8
@michal26 wiesz co, ja mam takie osoby w rodzinie, które nie założyły swoich rodzin. Przedział 40-50. To, jaka to jest frustracja i nieszczęście… Nie życzę nikomu, ale do tego jako społeczeństwo zmierzamy.
0
@lajcior Pedro Gonzalez Lopez, mój drogi przyjacielu ;)
1
@Dari0G część wiadomo, może i nie będzie żałować, ale myślę, że to będzie 10-15%. Będzie poważny kryzys pomocy psychologicznej na tym tle, ale nie będzie psychologów, bo… nie będzie ludzi.
0
@lajcior powiedziałam najlepszego XD