July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Dari0G ja jestem ciekawa jak te wszystkie kobiety będą czuły przed 50. Czy nie będzie tak, że zaczną żałować, że nie mają dzieci, a będzie już za późno.
2
@Kgorecki2500 ja ostatnio kupiłam koszulkę z imieniem najlepszego pilarza świata, także mój budżet jest poszkodowany. Ale ja szczęśliwa :D
2
@Kgorecki2500 pytasz czy ktoś ma kasę na koniec miesiąca? Optymista z Ciebie :P
2
@mmaciass haha no niestety, ja się za żonatych nie biorę, więc odpada w przedbiegach :(
0
@VegetaPolska chyba żaden zdrowy facet by nie chciał…
2
@ranger3120 obcy mogą sobie mówić, ale ona, która jest z nim niemal od zawsze powiedziała to publicznie… dla mnie to już podpada pod brak lojalności w związku.
1
@Dari0G to jest inna sprawa. Ale myślę, że gdyby koszty utrzymania były niższe, to sporo ludzi, którzy mają dzieci, zdecydowałoby się nawet na to jedno więcej.
2
@D10SLEO absolutnie nie neguję tego, że ona się napracowała przy swoich medalach, bo tak się składa, że znam przekozaka w karate (mistrz Polski z tego roku, dwukrotny mistrz świata, aktualnie szósty karateka świata). Ale to nie jest tak, że Robert doszedł do tego, do czego doszedł samym talentem. Nierozwijany talent zamiera.
1
@draxidox no nie wiem. Może kolega już ze swojej strony zrobił co trzeba…
17
@ProMILs dokładnie tak. Nasze nierządy, jeden po drugim robią, co mogą, żeby ułatwić ludziom posiadanie dzieci…
10
@Unique trzeba solidnie brać się do roboty
1
@DragonxNF
- nigdy nie wybaczałaś tego, co sama robiłaś!
- a niby kiedy?
- a jak się z Kingą całowałem!!!
1
@Criss18Barca „Przecież nie mogą robić nic złego, bo mają majtki na sobie”.
3
@Kgorecki2500 czekam na sezon 2. rozliczeń. Jak zaczną się wzajemnie wsadzać, to jest nadzieja, że scena polityczna porządnie się oczyści. Ale nadzieja matką głupich…
7
@clyde można powiedzieć, że Twoja przyjaciółka cały czas o Tobie pamięta. Najlepszego i trzymaj się :))
2
@Rastafarnianin i rower
3
@Jakchcesz uważaj, bo będziesz jak @jowita
Ewentualnie, ja mogę przebiec z Tobą te 10 km. Na pewno wygrasz ;)
0
@Tasde to teraz pomyśl, że ja przez przewlekły nieżyt nosa mam tak już z 10 lat, a laryngolodzy uważają, że nic mi nie jest.
1
@michaleu no ta, to prawie to samo XD
0
@michaleu naprawdę haha
0
@michaleu to ja tu jestem prawnikiem :P
3
@addept od jutra odbiera Cię @michaleu
0
@michaleu pacta sunt servanda
2
@michaleu nie no, ja tylko matma przecież miało być xd
1
@michaleu da się zrobić ;)
0
@maroon tak zrobię ;)
0
@michaleu nie wszystko można myć w zmywarce…
1
@michaleu w takim układzie Ty zmywasz haha
4
@Comentateiro rośnie liczba ofiar terrorysty z Leszna
15
@fart to prawda. Kiedyś opowiadała, że nawet na pomarańczę nie było ich stać, a teraz może kupić sobie plantację i już by chciała być panią świata.
I tu mi imponuje Marina, która mówi, że cieszy się, że może swoim dzieciom zapewnić wszystko, a jednocześnie tłumaczy im, że nie wszystkie dzieci mają to szczęście.