1

@michaleu ja tak łatwo nie wybaczam xd

4

@Eklerek nie wiem dlaczego, ale ja wczoraj bardziej celebrowałam czwartą bramkę Benfiki, niż wszystkie bramki Barcelony… :’)

1

@Martwy za co najmniej 48h xd
Ale uważam, że po takim zaproszeniu, to już należy napisać czyim jest się szwagrem.

1

@michaleu miałam na myśli, że zastanowię się, czy Ci wybaczę te groźby… xD
Ale z tym Milanem, to nie wiem, czy chciałabym to sobie robić

3

@Corr To zapraszamy szwagra, śmiało chłopie. Nikt Cię tu nie zje xD

4

@Pawlak1992 ja mam wrażenie, że to element taktyki. Trzeba się przyoszczędzić trochę, żeby nam się szpital nie zrobił. Dlatego celowo odpuszczają pierwsze połowy, żeby rywal się otworzył, a nie murował.

4

@Corr szwagier rozumiem bez konta, tylko czyta?

0

@gumaz nie, przełomową decyzją było zacząć się odzywać, mimo że nikt mnie nie znał…

1

@michaleu no nie wiem, nie wiem… zastanowię się…

2

@michaleu zabrzmiało jak groźba xd

1

@michaleu przestań, bo się zawstydzę (:

0

@ArcziArtt Stary, to nie był sen :D

0

@Tigermaus @Rupert_Haubica u mnie jest przepotężna feminizacja w biurze, więc piłka jest raczej ogólnie hejtowana :(

1

@michaleu kto powiedział, że nie jestem słaba?

1

@michaleu No to trzymam kciuki i idę spać, bo kto za mnie do roboty wstanie?

12

@kanver_ Ten nieudany transfer ma już tyle bramek co wspaniały Neymar? I to grając pół sezonu mniej, niż Brazylijczyk?

By przegonić, to 5 bramek brakuje. Aby dorównać 4 ;)

4

@macio_944 16 liga Miszczuf ich przerosła? No trudno. My z przyjemnością wygramy szóstą.

1

@michaleu Absolutnie

1

@Cyzix ważne, żeby strzelić więcej bramek od nich. Nieważne, ile stracimy. Nawet jakby to miało być 10:9.

1

@michaleu noooo…

6

@michaleu o nosie np.

8

@1LY0 @michaleu pytanie, czy tylko po kolanach go głaskał ^^

0

@MirusAmisz widzisz. I dowiedziałeś się, że byłeś w błędzie :P

1

@Rupert_Haubica ja żałuję za to, że nie mam madrycioków w pracy, bo jutro byłby piękny dzień :D

2

Lewy co na instagramie się katalońskim popisuje. Myśli, że go nie zrozumiemy?

2

@DragonxNF co to za pachołek?

0

@Katalończyk 99 wina Tuska to już przeszłość. Teraz w modzie jest wina Arbeloi.

0

@Consigliere wróci wiadomo kto i będzie dobrze!

1

@Mateonvious oni generalnie powinni co roku z automatu wygrywać wszystko!

0

@BorzyKrzys boskie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?