July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michaleu ja tak łatwo nie wybaczam xd
4
@Eklerek nie wiem dlaczego, ale ja wczoraj bardziej celebrowałam czwartą bramkę Benfiki, niż wszystkie bramki Barcelony… :’)
1
@Martwy za co najmniej 48h xd
Ale uważam, że po takim zaproszeniu, to już należy napisać czyim jest się szwagrem.
1
@michaleu miałam na myśli, że zastanowię się, czy Ci wybaczę te groźby… xD
Ale z tym Milanem, to nie wiem, czy chciałabym to sobie robić
3
@Corr To zapraszamy szwagra, śmiało chłopie. Nikt Cię tu nie zje xD
4
@Pawlak1992 ja mam wrażenie, że to element taktyki. Trzeba się przyoszczędzić trochę, żeby nam się szpital nie zrobił. Dlatego celowo odpuszczają pierwsze połowy, żeby rywal się otworzył, a nie murował.
4
@Corr szwagier rozumiem bez konta, tylko czyta?
0
@gumaz nie, przełomową decyzją było zacząć się odzywać, mimo że nikt mnie nie znał…
1
@michaleu no nie wiem, nie wiem… zastanowię się…
2
@michaleu zabrzmiało jak groźba xd
1
@michaleu przestań, bo się zawstydzę (:
0
@ArcziArtt Stary, to nie był sen :D
0
@Tigermaus @Rupert_Haubica u mnie jest przepotężna feminizacja w biurze, więc piłka jest raczej ogólnie hejtowana :(
1
@michaleu kto powiedział, że nie jestem słaba?
1
@michaleu No to trzymam kciuki i idę spać, bo kto za mnie do roboty wstanie?
12
@kanver_ Ten nieudany transfer ma już tyle bramek co wspaniały Neymar? I to grając pół sezonu mniej, niż Brazylijczyk?
By przegonić, to 5 bramek brakuje. Aby dorównać 4 ;)
4
@macio_944 16 liga Miszczuf ich przerosła? No trudno. My z przyjemnością wygramy szóstą.
1
@michaleu Absolutnie
1
@Cyzix ważne, żeby strzelić więcej bramek od nich. Nieważne, ile stracimy. Nawet jakby to miało być 10:9.
1
@michaleu noooo…
6
@michaleu o nosie np.
8
@1LY0 @michaleu pytanie, czy tylko po kolanach go głaskał ^^
0
@MirusAmisz widzisz. I dowiedziałeś się, że byłeś w błędzie :P
1
@Rupert_Haubica ja żałuję za to, że nie mam madrycioków w pracy, bo jutro byłby piękny dzień :D
2
Lewy co na instagramie się katalońskim popisuje. Myśli, że go nie zrozumiemy?
2
@DragonxNF co to za pachołek?
0
@Katalończyk 99 wina Tuska to już przeszłość. Teraz w modzie jest wina Arbeloi.
0
@Consigliere wróci wiadomo kto i będzie dobrze!
1
@Mateonvious oni generalnie powinni co roku z automatu wygrywać wszystko!
0
@BorzyKrzys boskie