July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Eklerek jej sezon w Barcelonie może ostatni…
Anka przestań mi Barcelonę prześladować XD
0
@FcPortoFan1999 ja im kibicuję tylko, gdy mogą wyrzucić madrycioków za burtę
0
@Eklerek za bardzo wyolbrzymiasz sprawę…
@FcPortoFan1999
0
@maroon Raphinha ma syna i to nie on ;)
4
@Jakchcesz trzeba teraz wykąpać w spirytusie, żeby odkazić wszystkie zarazki.
5
@FCB_dimiC ktoś wiedział, jak dobrze wychować :D
10
@Rastafarnianin weź to, co zrobił Vini żeby wygrać Złotą Piłkę i pomnóż to przez 10. Wyjdzie Ci zero. Polecam!
0
@Frimpong nie no wiem. Ja nie doświadczyłam chorowania do 4 roku życia, dopóki nie poszłam do przedszkola.
1
@Messiah10 połozumienia*
1
@Frimpong pomyśl, co będzie za kilka lat jak będzie mieć czelność pójść do szkoły…
1
@Jakchcesz co oznacza takie jajko?
Że dzieckiem zajmuje się porypana matka xd
0
@ViscaelBarca2007 @Czajka90 a na wesele to nie zaprosiłeś… wiesz co??? Wstydź się xd
0
@Bocheno1 ten to chociaż awatar zmienił, a @Commando od miesiąca ani znaku życia…
3
@tomek8756 sadzam asystenta i każe napisać mu streszczenie na jedną stronę
2
@blakkudium racja ;)
1
@Gary ale żeby wyłudzać kasę na la Rambli, to do czego to doszło???
7
@norbi77 Madłycioki zasłały łóżka
1
@Zoker wiesz co, ja to robię na oko. Ale generalnie biorę pojemnik na żywność, taki zakręcany, wlewam wodę - jak robię ciasto dzień wcześniej to zimną, jak chce szybko to ciepłą, ale nigdy gorącą, żeby nie sparzyć drożdży.
Do wody dodaje świeże drożdże, trochę cukru i sól. Jak dobrze rozmieszam, to dodaję mąkę, tyle żeby masa była jak na racuchy drożdżowe - raczej rzadka.
Zakręcam pojemnik, jeśli chcę, żeby ciasto mi szybko wyrosło, to wsadzam w miskę z ciepłą wodą.
Gdy ciasto dochodzi do wieczka, rozrabiam znowu trochę drożdży z wodą i dolewam do rozczynu, mieszam i dodaję mąkę. Tym razem ciasto robię gęstsze, ale też takie bardziej lejące. Jak znowu wyrośnie to zalewam oliwą i formuje kulkę, zostawiam do wyrośnięcia już bez zamknięcia.
Potem sobie wykładam na papier, opruszam lekko mąką i wyrabiam palcami.
Piekarnik na full, na najwyższym poziomie podpiekam przez 3-5 minut, w zależności od tego jak cienki placek mi ostatecznie wyjdzie. Po tym czasie wyjmuję, zdzieram papier, przewracam na drugą stronę i piekę z dodatkami kolejne kilka minut.
3
@esem91 tak, tak mamy :P
0
@Majkel3456 też tego nie wiemy :(
Może trzeba wykupić premium…
0
@Katalończyk 99 to mnie zgubiło xd
1
@Kgorecki2500 nauczyłam się, żeby nie ufać temu co napisane jest na produkcie, odkąd w piekarni na składzie było, że chleb jest bez dodatku mąki pszennej, a jak potem oblukałam stronę piekarni, to jest z pszenną…
1
@Katalończyk 99 oooo dobra, czytanie ze zrozumieniem leży haha
2
@Kgorecki2500 zależy jaką metodą robisz, ja mieszam wszystko łyżką i wyrasta mi beztlenowo. A przynajmniej wiem dokładnie co tam dałam.
11
@Kgorecki2500 ja jednak wolę zrobić sama od początku
0
@mordini123 ciekawe czy ktoś to jeszcze będzie oglądał…
3
@Pedri16Future oni wypadli z top8 chyba już przed tą bramką, ta bramka miała znaczenie tylko dla Benfiki.
1
@MesQueUnClub_87 wygląda jakby nie przetrwał sylwestra…
7
@NeroTFP1 dodajmy też, że Lewy przyszedł do Barcelony w wieku 34 lat ;)
0
@MesQueUnClub_87 2 dni dopiero go nie ma, ja się pytam gdzie jest @Commando???