10

@Eklerek jej sezon w Barcelonie może ostatni…

Anka przestań mi Barcelonę prześladować XD

0

@FcPortoFan1999 ja im kibicuję tylko, gdy mogą wyrzucić madrycioków za burtę

0

@Eklerek za bardzo wyolbrzymiasz sprawę…

@FcPortoFan1999

0

@maroon Raphinha ma syna i to nie on ;)

4

@Jakchcesz trzeba teraz wykąpać w spirytusie, żeby odkazić wszystkie zarazki.

5

@FCB_dimiC ktoś wiedział, jak dobrze wychować :D

10

@Rastafarnianin weź to, co zrobił Vini żeby wygrać Złotą Piłkę i pomnóż to przez 10. Wyjdzie Ci zero. Polecam!

0

@Frimpong nie no wiem. Ja nie doświadczyłam chorowania do 4 roku życia, dopóki nie poszłam do przedszkola.

1

@Messiah10 połozumienia*

1

@Frimpong pomyśl, co będzie za kilka lat jak będzie mieć czelność pójść do szkoły…

1

@Jakchcesz co oznacza takie jajko?
Że dzieckiem zajmuje się porypana matka xd

0

@ViscaelBarca2007 @Czajka90 a na wesele to nie zaprosiłeś… wiesz co??? Wstydź się xd

0

@Bocheno1 ten to chociaż awatar zmienił, a @Commando od miesiąca ani znaku życia…

3

@tomek8756 sadzam asystenta i każe napisać mu streszczenie na jedną stronę

2

@blakkudium racja ;)

1

@Gary ale żeby wyłudzać kasę na la Rambli, to do czego to doszło???

7

@norbi77 Madłycioki zasłały łóżka

1

@Zoker wiesz co, ja to robię na oko. Ale generalnie biorę pojemnik na żywność, taki zakręcany, wlewam wodę - jak robię ciasto dzień wcześniej to zimną, jak chce szybko to ciepłą, ale nigdy gorącą, żeby nie sparzyć drożdży.
Do wody dodaje świeże drożdże, trochę cukru i sól. Jak dobrze rozmieszam, to dodaję mąkę, tyle żeby masa była jak na racuchy drożdżowe - raczej rzadka.
Zakręcam pojemnik, jeśli chcę, żeby ciasto mi szybko wyrosło, to wsadzam w miskę z ciepłą wodą.
Gdy ciasto dochodzi do wieczka, rozrabiam znowu trochę drożdży z wodą i dolewam do rozczynu, mieszam i dodaję mąkę. Tym razem ciasto robię gęstsze, ale też takie bardziej lejące. Jak znowu wyrośnie to zalewam oliwą i formuje kulkę, zostawiam do wyrośnięcia już bez zamknięcia.
Potem sobie wykładam na papier, opruszam lekko mąką i wyrabiam palcami.
Piekarnik na full, na najwyższym poziomie podpiekam przez 3-5 minut, w zależności od tego jak cienki placek mi ostatecznie wyjdzie. Po tym czasie wyjmuję, zdzieram papier, przewracam na drugą stronę i piekę z dodatkami kolejne kilka minut.

3

@esem91 tak, tak mamy :P

0

@Majkel3456 też tego nie wiemy :(
Może trzeba wykupić premium…

0

@Katalończyk 99 to mnie zgubiło xd

1

@Kgorecki2500 nauczyłam się, żeby nie ufać temu co napisane jest na produkcie, odkąd w piekarni na składzie było, że chleb jest bez dodatku mąki pszennej, a jak potem oblukałam stronę piekarni, to jest z pszenną…

1

@Katalończyk 99 oooo dobra, czytanie ze zrozumieniem leży haha

2

@Kgorecki2500 zależy jaką metodą robisz, ja mieszam wszystko łyżką i wyrasta mi beztlenowo. A przynajmniej wiem dokładnie co tam dałam.

11

@Kgorecki2500 ja jednak wolę zrobić sama od początku

0

@mordini123 ciekawe czy ktoś to jeszcze będzie oglądał…

3

@Pedri16Future oni wypadli z top8 chyba już przed tą bramką, ta bramka miała znaczenie tylko dla Benfiki.

1

@MesQueUnClub_87 wygląda jakby nie przetrwał sylwestra…

7

@NeroTFP1 dodajmy też, że Lewy przyszedł do Barcelony w wieku 34 lat ;)

0

@MesQueUnClub_87 2 dni dopiero go nie ma, ja się pytam gdzie jest @Commando???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?