1

@kundee no słuchaj, bliżej jak dalej

1

@Popitek12 Kamil Stoch chciał pobić Arbeloę? Mój człowiek!

1

@Kozinho. I to mnie ratuje
@ViscaelBarca2007 no właśnie, tym bardziej nie ma co ryzykować

6

@Kozinho. Nie wywołuję duchów dla własnego dobra XD

1

@Kgorecki2500 ja to generalnie jestem antyskarpetkowa i o ile jest miarę ciepło to sandałki albo baleriny wchodzą w ruch.

5

@Lukikiki Moim zdaniem warto.

1

@Kgorecki2500 różnica pokoleń jednak ;)

1

@krycha2201 ghosting na la rambli XD

2

@Zoker geniusz!

2

@JimMorrisonFCB syrop na kaszel o nazwie Amol ;)

0

@mrboom albo kogoś pozna, albo się utwierdzi w tym, że dobrze mu samemu.

3

@Pawlak1992 a tego nie zamknęli???
@Unbe to jest Twoje pierwsze konto tu, bo Twoje posty kojarzą mi się z pewnym użytkownikiem, który niedawno usunął konto???

3

@Pawlak1992 gadu-gadu lepsze ;)

0

@mrboom mam nadzieję, że nie jest zadufanym w sobie, przemądrzałym pipusiem jak 90% z nich…

6

@JimMorrisonFCB moja kumpela miała podobną sytuację, tylko to ktoś z pracowników banku wziął na nią taki kredyt. W dodatku, nie miała wtedy nawet zdolności kredytowej bo miała 19 lat i tylko studiowała (albo jeszcze była w liceum w ogóle…). Skończyło się w sądzie, ale wygrała.

4

@TR3YWAY @JimMorrisonFCB ale jest proste rozwiązanie: im więcej nowych pracowników (dzieci) wydałeś na rynek pracy, tym większe prawo do wcześniejszej emerytury. Bez rozróżniania na matkę i ojca.

1

@DragonxNF nie no wiadomo, ja też w pewnym sensie jestem dziwna XD
A tak btw, jakiej muzyki słuchasz?

16

@TR3YWAY kobieta kobiecie kobietą

0

@Kgorecki2500 ja jestem jednak zbyt stara, bo preferuję stopki (:

0

@FcPortoFan1999 ja się tak znam na polskiej lidze, że jestem w stanie w to uwierzyć

0

@czosnekfcb ja mam jedną bluzę oversize (dostałam w prezencie), to jak już ją zakładam, to do dżinsów rurek, bo nie umiałabym jeszcze workowatych spodni do niej założyć.

2

@czosnekfcb chodzące nieszczęścia albo psychiatryk…
Wiadomo, że czasami chce się założyć dres, ale jeśli ktoś by mnie zapytał jak wygląda w takiej stylizacji, to bym powiedziała, że nie wygląda XD

0

@FcPortoFan1999 jak czujesz

1

@FcPortoFan1999 szczerze Oski, szczerze odpowiedzieć.

1

@michaleu partners in crime ;)

1

@FcPortoFan1999 no koleżanka z samego rana się podzieliła bardzo przykrą wiadomością, więc i ja chodzę przybita.
@michaleu nie no Michał, wydurniać się to Ty potrafisz. Parę razy do gorących trafiliśmy ;)

0

@michaleu chętnie :D

0

@FcPortoFan1999 Na to wygląda

0

@FcPortoFan1999 został w 2025 roku

0

@Sinirsey lecę bo chce, lecę bo życie jest złe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?