July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kundee no słuchaj, bliżej jak dalej
1
@Popitek12 Kamil Stoch chciał pobić Arbeloę? Mój człowiek!
1
@Kozinho. I to mnie ratuje
@ViscaelBarca2007 no właśnie, tym bardziej nie ma co ryzykować
6
@Kozinho. Nie wywołuję duchów dla własnego dobra XD
1
@Kgorecki2500 ja to generalnie jestem antyskarpetkowa i o ile jest miarę ciepło to sandałki albo baleriny wchodzą w ruch.
5
@Lukikiki Moim zdaniem warto.
1
@Kgorecki2500 różnica pokoleń jednak ;)
1
@krycha2201 ghosting na la rambli XD
2
@Zoker geniusz!
2
@JimMorrisonFCB syrop na kaszel o nazwie Amol ;)
0
@mrboom albo kogoś pozna, albo się utwierdzi w tym, że dobrze mu samemu.
3
@Pawlak1992 a tego nie zamknęli???
@Unbe to jest Twoje pierwsze konto tu, bo Twoje posty kojarzą mi się z pewnym użytkownikiem, który niedawno usunął konto???
3
@Pawlak1992 gadu-gadu lepsze ;)
0
@mrboom mam nadzieję, że nie jest zadufanym w sobie, przemądrzałym pipusiem jak 90% z nich…
6
@JimMorrisonFCB moja kumpela miała podobną sytuację, tylko to ktoś z pracowników banku wziął na nią taki kredyt. W dodatku, nie miała wtedy nawet zdolności kredytowej bo miała 19 lat i tylko studiowała (albo jeszcze była w liceum w ogóle…). Skończyło się w sądzie, ale wygrała.
4
@TR3YWAY @JimMorrisonFCB ale jest proste rozwiązanie: im więcej nowych pracowników (dzieci) wydałeś na rynek pracy, tym większe prawo do wcześniejszej emerytury. Bez rozróżniania na matkę i ojca.
1
@DragonxNF nie no wiadomo, ja też w pewnym sensie jestem dziwna XD
A tak btw, jakiej muzyki słuchasz?
16
@TR3YWAY kobieta kobiecie kobietą
0
@Kgorecki2500 ja jestem jednak zbyt stara, bo preferuję stopki (:
0
@FcPortoFan1999 ja się tak znam na polskiej lidze, że jestem w stanie w to uwierzyć
0
@czosnekfcb ja mam jedną bluzę oversize (dostałam w prezencie), to jak już ją zakładam, to do dżinsów rurek, bo nie umiałabym jeszcze workowatych spodni do niej założyć.
2
@czosnekfcb chodzące nieszczęścia albo psychiatryk…
Wiadomo, że czasami chce się założyć dres, ale jeśli ktoś by mnie zapytał jak wygląda w takiej stylizacji, to bym powiedziała, że nie wygląda XD
0
@FcPortoFan1999 jak czujesz
1
@FcPortoFan1999 szczerze Oski, szczerze odpowiedzieć.
1
@michaleu partners in crime ;)
1
@FcPortoFan1999 no koleżanka z samego rana się podzieliła bardzo przykrą wiadomością, więc i ja chodzę przybita.
@michaleu nie no Michał, wydurniać się to Ty potrafisz. Parę razy do gorących trafiliśmy ;)
0
@michaleu chętnie :D
0
@FcPortoFan1999 Na to wygląda
0
@FcPortoFan1999 został w 2025 roku
0
@Sinirsey lecę bo chce, lecę bo życie jest złe