July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bocheno1 tak, zgadzam się, chociaż spojrzałam tylko na wyniki
1
@Kessie przykro mi, ale nie ma miłości bez wzajemności
1
@gumaz Nie, mnie nie boli, a lubię sobie wsunąć
1
@Rastafarnianin a kto umarł, ten nie żyje
1
@Kozinho. Ciiii, i tak lepszy od Kesiora ;)
1
@Kozinho. Było przegonić, on przyszedł tylko po rowery. Wie, że do mnie nie ma wstępu… Ja mam u siebie rekonwalescenta i nie wolno mu zaburzać spokoju, to szybciej wróci ^^
6
@Kozinho. Przecież @Kessie mieszka u @Luciano99 w piwnicy, a ja u Ciebie poddasze wynajmuję, to o co Ci chodzi?
1
@Kapitan hawk nabytek z początku pandemii
0
@Czajka90 chyba będzie ciężko… Pedri jest jedyny w swoim rodzaju
11
@tomek8756 w dodatku jest różnica między xd, xD i XD, a nawet xddddd czy XDDDDDDD
5
@Kozinho. Jest jeden malutki problemik… Pedri nie może grać tu i teraz :(
4
@Xxxbarca4ever zajrzałam kilka minut i chyba ze 3 razy padło, że piłkarze realu są mądrzy. Kurtyna…
1
@LAMC_10 proszę bardzo, polecam się na przyszłość ;)
0
@jaras121 ciekawe wyznanie, a dzieci chcesz z nim mieć??? :)
1
@addept nie dość, że sepleni, gada głupoty, to jeszcze rera xd
1
@Kgorecki2500 bardziej pajęcko
0
@Szklaner chyba nie moje klimaty ogólnie…
1
@Sulimo miałam kiedyś taki sen
1
@Sysia11 @Criss18Barca mówił, że 10 zespołów.
1
@FcPortoFan1999 powiem Ci Oski, że czasami zazdroszczę Ci tego z jak bardzo małych rzeczy potrafisz się cieszyć.
1
@gumaz a co ja? Choinka, żeby wszystko na mnie wisiało?
2
@Sysia11 odwróć tabelę, Polska na czele.
1
@gumaz to będzie miał w sumie 20 zł…
1
@gumaz no to się mu opłaci xD
0
@spacer to już ten poziom, że belka mogłaby być na progu, a skoczyłby najdalej.
7
Domen tylko 50,5 metra dalej niż musiał :D
0
@spacer na komunikacie są 3
1
@gumaz już chyba nikt by nie pozwolił na takie Seefeld 2019
0
@Criss18Barca Aaa… to Kazachstan raczej łykniemy.
1
@FcPortoFan1999 zdaje się, że to nie będzie problemem, bo wystartuje chyba 8 nacji.